Сьогодні: понеділок, 23 вересня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи виникають проблеми в ході проведення перевірок органами державного контролю?
Проголосувало: 47 Чи задовольняє Вас діюча система ліцензування?  » Чи підтримуєте Ви спрощену систему оподаткування?  » Кількість перевірок суб'єктів підприємництва контролюючими органами  » Як Ви оцінюєте роботу місцевих органів влади, спрямовану на розвиток підприємництва?  » Умови ведення Вашого бізнесу  »
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Міловська РДАРайон
Історія

Міловський район вперше був заснований 20 грудня 1920 року, в теперішніх кордонах – з 8 грудня 1966 року. На даний час в його склад входять 29 населених пунктів (28 сіл та селище м.т. Мілове, що являється районним центром), 1 селищна, 7 сільських рад.

Міловський район – окраїна північно-східної частини Луганської області і України, площа якого дорівнює 0,971 тис. кв. км. Чисельність населення – 16,7 тис.осіб.

Кордон з Росією тягнеться на 91,25 км. Його нерідко називають східними воротами Донбасу: по території, вздовж кордону, проходить залізнична магістраль Москва – Кавказ, автомобільні дороги сполучають район безпосередньо з Марківським і Біловодським районами області, а також з Чертковським районом Ростовської області та Кантемирівським районом Воронезької області Росії.

Район відомий діючим Стрілецьким кінним заводом, збудованим в 1805 році за Указом Імператриці Катерини-2. В районі створений і діє Луганський обласний козачий кінний театр.

З Міловського району в роки Великої Вітчизняної війни почалося звільнення України від німецько-фашистських загарбників.
 
На честь цієї події в смт Мілове на площі імені Чечерєва 7 травня 1972 року на честь початку звільнення України від німецько - фашистських загарбників було споруджено меморіальний комплекс “Україна – визволителям".

 

Скульптурна композиція на пагорбі Слави – це частина меморіального комплексу, у декількох кроках від пам'ятника – братська могила, в якій покояться сотні відомих і невідомих солдат всіх національностей колишнього Союзу, загиблих при звільненні Мілового. На 27 меморіальних блоках біля братської могили викарбувані 1092 імен загиблих героїв.

В 12 кілометрах від смт Мілове розташований державний заповідник “Стрілецький степ”,

де є понад 400 видів рослинності та біля 200 видів птахів та звірів.

Промисловість району представлена одним підприємством: ЗАО „Міловський завод рафінованої олії „Стрілецький степ”.

Основний вид  діяльності підприємства - виробництво олії з подальшою її переробкою, рафінацією і дезодорацією. 

На території району зареєстрований пам'ятник архітектури – Троїцька церква в селі Півнівка Міловського району, час будівництва – кінець 1ХХ – початок ХХ століття, який внесено до державного реєстру.
||
Міловська районна державна адміністрація
92500, Україна, смт. Мілове, вул.Леніна, 40
Тел. (06465) 2-12-45, факс 2-15-45
Веб-сайт: http://mil.loga.gov.ua
E-mail: melovoe_rda@mel.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.mil.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Міловська РДА