Сьогодні: понеділок, 23 вересня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи виникають проблеми в ході проведення перевірок органами державного контролю?
Проголосувало: 47 Чи задовольняє Вас діюча система ліцензування?  » Чи підтримуєте Ви спрощену систему оподаткування?  » Кількість перевірок суб'єктів підприємництва контролюючими органами  » Як Ви оцінюєте роботу місцевих органів влади, спрямовану на розвиток підприємництва?  » Умови ведення Вашого бізнесу  »
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Міловська РДАДіяльність РДАПрес-центр31 липня 2017, 16:33

Візит народних депутатів

31 липня 2017, 16:33

Візит народних депутатів

30 липня 2017 року в рамках робочої поїздки 9 областями України група народних депутатів України відвідала Міловський район.
Метою поїздки стало обговорення проблемних питань з представниками місцевих адміністрацій та органів місцевого самоврядування регіону, відвідування військових частин, прикордонних контрольно-пропускних пунктів, відвідування підприємств, установ та організацій різних форм власності, які знаходяться в прикордонній зоні. Під час візиту до району депутати зустрілися з керівництвом району та провели особистий прийом громадян.
 
 
 
 
 17 серпня 2017, 10:02
Освітяни Міловщини готові розпочати новий навчальний рік
15 та 16 серпня 2017 року в Міловському районі відбулась перевірка готовності закладів освіти до 2017-2018 навчального року. 

докладніше »15 серпня 2017, 16:06
Служба безпеки України повідомляє:
Продовжується программа" Тебе ждуть вдома"

докладніше »04 серпня 2017, 17:04
Міловщина привітала правоохоронців
Сьогодні, 4 серпня, у Міловому відбулись урочистості з нагоди другої річниці створення Національної поліції України. У святковому заході взяли участь голова райдержадміністрації Артур Король, голова районної ради Юрій Кошута, селищний голова Павло Лукянцов, працівники Міловського відділу поліції, мешканці смт Мілове.

докладніше »03 серпня 2017, 13:51
Проведено семінар-нараду з соціальними робітниками
2 серпня 2017 року в малій залі райдержадміністрації) відбулась семінар-нарада з соціальними робітниками...

докладніше »31 липня 2017, 16:33
Візит народних депутатів
30 липня 2017 року в рамках робочої поїздки 9 областями України група народних депутатів України відвідала Міловський район. Метою поїздки стало обговорення проблемних питань з представниками місцевих адміністрацій та органів місцевого самоврядування регіону...

докладніше »27 липня 2017, 16:52
Виїзний особистий прийом громадян у селі Великоцьк
27 липня голова райдержадміністрації Артур Король провів виїзний особистий прийом громадян у селі Великоцьк. Також очільник району зустрівся з депутатами сільської ради, активістами громади, головою ветеранської організації.

докладніше »26 липня 2017, 17:03
Проведено засідання вісімнадцятої чергової сесії
26 липня 2017 року відбулося засідання вісімнадцятої чергової сесії Міловської районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Юрія Кошути. У роботі сесії взяв участь голова райдержадміністрації Артур Король.

докладніше »26 липня 2017, 14:20
Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини
25 липня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Рукавіцин провів п’яте засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні комісії були прийняті рішення: надати дозвіл на укладення договору купівлі-продажу житла частина якої на правах користування належить неповнолітній особі; надати дозвіл на укладення договору дарування житла на ім’я неповнолітньої дитини25 липня 2017, 16:57
З робочим візитом
25 липня 2017 року Міловський район з робочим візитом відвідав голова обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз.

докладніше »25 липня 2017, 16:40
Проведено нараду з керівниками банківських установ району
Під час проведення виїзних особистих прийомів громадян головою райдержадміністрації у селах Калмиківка, Морозівка та Микільське від мешканців району надійшло багато нарікань на діяльність територіально - відокремленого безбалансового відділення № 10012/0164 філії – Луганського обласного управління АТ «Державний ощадний банк України».

докладніше »24 липня 2017, 17:20
Проведено засідання колегії
24 липня 2017 року, під головуванням Артура Короля голови райдержадміністрації, було проведено засідання колегії райдержадміністрації. На засідання колегії були запрошені прокурор райо­ну, виконуюча обов'язки головного лікаря Міловського РТМО, виконуюча обов'язки головного редактора районної газети «Слово хлібороба», керівники структурних підрозділів райдержадмі­ністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівники підприємств, ус­танов, організацій смт Мілове. На порядку денному слухались питання: 1. Про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року. 2. Про виконання програми економічного і соціального розвитку району за І півріччя 2017 року.

докладніше »21 липня 2017, 15:49
Виїзний особистий прийом громадян у селі Микільське
21 липня голова райдержадміністрації Артур Король провів виїзний особистий прийом громадян у селі Микільське, під час якого до нього звернулося 8 мешканців села.

докладніше »21 липня 2017, 13:46
Інформація щодо отримання 20 % компенсації за придбання сільгосптехніки
На засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято рішення розширити перелік банківських установ, до яких можуть звернутися сільгоспвиробники для отримання 20 % компенсації за придбання сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

докладніше »20 липня 2017, 15:25
Артур Король: «Райдержадміністрація повинна забезпечувати законність, охорону прав, свобод і законних інтересів громадян»
Засідання комісії з питань розгляду звернень громадян райдержадміністрації сьогодні, 20 липня, провів голова райдержадміністрації Артур Король. На порядку денному засідання розглядалися два питання – затвердження нового складу комісії з питань розгляду звернень громадян та розгляд звернення мешканця Міловського району щодо соціального захисту.

докладніше »19 липня 2017, 16:03
Робочий візит голови райдержадміністрації до Морозівської сільської ради
18 липня голова райдержадміністрації Артур Король відвідав з робочим візитом село Морозівку Морозівської сільської ради. Під час зустрічі провів виїзний особистий прийом громадян, зустрівся з депутатами сільської ради та активістами громади.

докладніше »19 липня 2017, 08:40
Виїзний особистий прийом громадян у селі Морозівка
18 липня голова райдержадміністрації Артур Король провів виїзний особистий прийом громадян у селі Морозівка, під час якого до нього звернулося 9 мешканців села. Що ж турбує селян сьогодні?

докладніше »11 липня 2017, 10:37
Обговорені проблемні питання району
6 липня 2017 року голова райдержадміністрації Артур Король обговорив проблемні питання району з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

докладніше »10 липня 2017, 16:24
Відбулося районне свято Івана Купала
7 липня 2017 року в селі Калмиківка на березі річки Комишна відбулося районне свято Івана Купала. Ініціаторами проведення районного свята виступили – Стрільцівська сільська рада, відділ культури райдержадміністрації та Калмиківський сільський Будинок культури. Свято в с. Калмиківка проводиться вже не в перший раз, але цього року воно вже стало дійсно районним. На святі були присутні трудові колективи організацій, установ, підприємств, селищна та сільські ради, мешканці та гості району.

докладніше »07 липня 2017, 16:22
Участь у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України
7 липня 2017 року голова Міловської райдержадміністрації Артур Король взяв участь у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Серед розглянутих на порядку денному питань слід відзначити виступ радника голови Луганської облдержадміністрації Юрія Балкового, який доповів про бюджетне забезпечення основних напрямів діяльності місцевих органів влади Луганської області та розвитку регіону в умовах реформування міжбюджетних відносин.

докладніше »07 липня 2017, 16:19
«День поля»
7 липня 2017 року делегація Міловського району на чолі з заступником голови райдержадміністрації Олександром Альчаковим та начальником відділу агропромислового розвитку  Оленою Нікітіною прийняли участь у  обласному заході «День поля», що відбувся  у м. Сватове. Відразу учасники свята завітали на поля агрофірми «Мілуватська». Там, відкриваючи захід, Вадим Данієлян передав вітання від голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза і побажав багатого та рясного врожаю всім тим, хто виробляє хліб.

докладніше »07 липня 2017, 15:59
Участь у ІІ обласному фестивалі української народної іграшки та гри
06 липня 2017 року делегація Міловського району взяла участь у ІІ обласному фестивалі української народної іграшки та гри, який відбувся в м. Кремінна. Делегацію району очолив голова райдержадміністрації Артур Король. У програмі фестивалю проводилися українські народні ігри, забави, театралізовані програми, козацькі розваги, майстер-класи з плетіння вінків, виготовлення українських народних іграшок. На ігровому майданчику творчі працівники району продемонстрували  народні ігри «Золоті ворота», «Віночок», «Хустинка», «Мишоловки». Всі бажаючі мали змогу детальніше дізнатися про народне свято Івана Купала, стародавні обрядові ігри та самим прийняти в них участь.

докладніше »05 липня 2017, 16:50
Засідання районної комісії з ТЕБ та НС
У будівлі Міловської райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови райдержадміністрації, заступника голови комісії, Альчакова О.В. На засідання були запрошені  селищний та сільські голови. Розглянуті такі основні питання, як недопущення епідеміологічних ускладнень з захворюваності на харчові отруєння та токсикоінфекції.

докладніше »05 липня 2017, 15:16
На території Міловського району почалися командно-штабні навчання з територіальної оборони
04 липня 2017 року на території Міловського району почалися командно-штабні навчання з територіальної оборони з відпрацювання питання «Уточнення плану територіальної оборони та управління силами і засобами в ході ведення територіальної оборони в зонах та районах поза смугами бойових дій».

докладніше »05 липня 2017, 15:07
Робоча нарада з керівниками правоохоронних органів та силових структур району
04 липня 2017 року голова районної державної адміністрації Король Артур Станіславович провів робочу нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. В ході наради обговорили питання забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян

докладніше »04 липня 2017, 15:12
Проведено робочу нараду
3 липня 2017 року, під головуванням Короля Артура Станіславовича голови райдержадміністрації, було проведено нараду із заступниками голови, начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівниками підприємств, установ і організацій району.

докладніше »03 липня 2017, 16:05
Виїзний особистий прийом громадян у селі Діброва
29 червня заступник голови райдержадміністрації Олександр Альчаков провів виїзний особистий прийом громадян у селі Діброва, під час якого до нього звернулося 8 мешканців села.

докладніше »30 червня 2017, 15:21
В районі відзначено День Конституції України
В приміщенні  районного Будинку культури 26 червня відбулись урочисті заходи в рамках відзначення державних свят – 21-ї річниці Дня Конституції України. День 28 червня 1996 року увійшов в новітню історію нашої держави як День верховенства національних інтересів. Головний Закон країни заклав основи побудови в Україні правової держави, додав імпульсу розвитку демократії та утвердженню загальнолюдських цінностей у нашій незалежній державі. Конституція повинна стояти на варті миру та згоди в громадянському суспільстві і бути спрямованою на створення сильної соціальної держави, що забезпечує кожному громадянинові України гідне життя і свободу. 

докладніше »29 червня 2017, 14:40
З робочим візитом
26 червня 2017 року Міловський район з робочим візитом відвідав голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз. У залі засідань райдержадміністрації він представив громаді Міловського району голову райдержадміністрації.

докладніше »29 червня 2017, 09:18
Прощавання з юністю
Літо – пора тепла, відпочинку, здійснення мрій … А ще, це пора випускних вечорів та незабутніх світанкових зустрічей з юністю. Мить, коли кожен випускник з гордістю переступає невидимий кордон між дитинством та дорослим життям…

докладніше »27 червня 2017, 08:32
День молоді
25 червня 2017 року на площі біля районного Будинку культури відбулися святкові заходи з нагоди Дня молоді. З вітальним словом до міловчан та гостей звернулись заступник голови районної державної адміністрації Олександр Альчаков та керуючий справами районної ради Олег Савченко. Вони щиро привітали всіх присутніх  з «наймолодшим» святом сучасної України.

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Архів по роках:

200920102011201220132014201520162017
Міловська районна державна адміністрація
92500, Україна, смт. Мілове, вул.Леніна, 40
Тел. (06465) 2-12-45, факс 2-15-45
Веб-сайт: http://mil.loga.gov.ua
E-mail: melovoe_rda@mel.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.mil.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Міловська РДА