Сьогодні: четвер, 25 травня 2017  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи виникають проблеми в ході проведення перевірок органами державного контролю?
Проголосувало: 44 Чи задовольняє Вас діюча система ліцензування?  » Чи підтримуєте Ви спрощену систему оподаткування?  » Кількість перевірок суб'єктів підприємництва контролюючими органами  » Як Ви оцінюєте роботу місцевих органів влади, спрямовану на розвиток підприємництва?  » Умови ведення Вашого бізнесу  »
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Міловська РДАДіяльність РДАПрес-центр
Новини

20 травня 2017, 16:11
Фінішувала Всеукраїнська акція «ЄВРОМАРАФОН»
20 травня 2017 року в смт Мілове фінішувала Всеукраїнська акція «ЄВРОМАРАФОН». Активісти партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКО «СОЛІДАРНІСТЬ» у форматі естафети (змінюючи один одного) здійснили автопробіг (між містами) та велопробіг (у м. Сєвєродонецьку)...

докладніше »13 травня 2017, 14:24
З робочим візитом
12 травня 2017 року Міловський район з робочим візитом відвідав народний депутат України Сергій Шахов. У залі засідань райдержадміністрації він провів зустріч з керівництвом та працівниками райдержадміністрації, районної ради, сільськими головами, депутатами рад, керівниками підприємств, установ та організацій району. На зустрічі Сергій Володимирович розповів присутнім про свою діяльність, успіхи та проблеми у вирішенні нагальних питань виборців.

докладніше »12 травня 2017, 15:39
Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини
12 травня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Рукавіцин провів четверте засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні комісії було прийняте рішення позбавити батьківських прав батька по відношенню до своїх малолітніх дітей.11 травня 2017, 16:45
Проведення Дня Європи
Сьогодні, 11 травня 2017 року з нагоди Дня Європи біля будівлі Міловської райдержадміністрації відбулась урочиста церемонія підняття Прапору Європейського Союзу.

докладніше »10 травня 2017, 15:44
В районі відзначили 72-гу річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
9 травня в селищі Міловому відбулися святкові урочистості з нагоди відзначення 72-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні. До площі імені Чечерєва урочистою ходою пройшли ветерани Другої світової війни, діти війни, школярі Міловської гімназії та Міловської загальноосвітньої школи, трудові колективи, громадськість району.

докладніше »10 травня 2017, 15:40
День пам'яті та примирення
8 травня біля районного Будинку культури з нагоди Дня пам'яті та примирення відбувся мітинг-реквієм, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни. На мітингу панувала урочиста та піднесена атмосфера, до святкувань  якого долучилися представники місцевої влади, учні, вчителі.

докладніше »05 травня 2017, 15:23
Обласна патріотична акція «Квітка пам’яті»
У рамках відзначення 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни, до Дня пам’яті та примирення, з метою привернення уваги дітей та молоді до вшанування пам’яті усіх жертв Другої світової війни,  дотримання принципів свободи, добра гуманності і поваги, в районі було проведено патріотичну акцію «Квітка пам’яті».

докладніше »05 травня 2017, 15:21
Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини
05 травня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Рукавіцин провів третє засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні комісії було прийняті рішення: повернути дітей в родину та поставити сім’ю на контроль суб’єктів соціальної роботи; надати дозвіл на вчинення правочину щодо здачі в оренду земельної ділянки яка належить неповнолітній дитині.26 квітня 2017, 16:54
Мітинг-реквієм до 31-ї річниці Чорнобильської катастрофи
26 квітня у селищі Мілове біля пам’ятного знака ліквідаторам Чорнобиля відбувся мітинг-реквієм, присвячений 31-й річниці катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції. Пам’ятний захід проходив за участю чорнобильців, родичів загиблих ліквідаторів, керівництва району, громадськості та учнів. Зі словами подяки і шани до ліквідаторів звернулися перший заступник голови, виконуючий обов’язки голови Міловської районної державної адміністрації Віталій Рукавіцин та голова Міловської районної ради Юрій Кошута.

докладніше »24 квітня 2017, 16:07
Дружній візит
У квітні 2017 року ко­зацька община школи Новострільцівського НВК брала участь в урочисто­стях, присвячених 105-й річниці Пласту в Україні. «Пласт», осередок якого знаходиться й у Сєвєродо­нецьку, є Національною скаутською організацією, що активно розвивається і діє не лише в нашій дер­жаві, а й у тих країнах, де мешкають українці. Від учасників Пласту у місті Сєвєродонецьк та особисто Нелі Ковальчук, коменданта пластунів, ак­тивісти КОШу Новострільцівського НВК отри­мали запрошення взяти участь в урочистостях і показати свої фізичні здібності у спортивно культурному заході «Спар­та 2017», метою якого є формування психологічної та фізичної готовності дітей та молоді до вико­нання громадського обо­в’язку щодо відстоювання національних інтересів та незалежності держави на прикладі козаків-пластунів і воїнів-пластунів, які заги­нули в 2014-2017 роках під час військових дій на Сході України.

докладніше »20 квітня 2017, 15:58
Таланти твої, Міловщино
Такі мрії і таланти в піснях, віршах, танцях, театральних постановках 20 квітня де­монстрували діти Міловсь­кого району на районному фестивалі дитячо-юнацької творчості «Таланти твої, Міловщино», присвяченому року української символіки. Вже другий рік крім шко­лярів у районному фестивалі приймають активну участь вихованці дошкільних зак­ладів району.

докладніше »19 квітня 2017, 16:02
Проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
19.04.2017 р. у будівлі Міловської райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, голови комісії, Рукавіцина В.М. На засідання були запрошені  селищний та сільські голови. Розглянуті такі основні питання, як попередження та ліквідація пожеж у природних екосистемах району; попередження загибелі людей на водних об’єктах  району протягом купального сезону;

докладніше »19 квітня 2017, 15:12
Проведено колегію
18 квітня поточного року відбулося засідання колегії райдержадміністрації, що пройшло за головуванням пер­шого заступника голови, виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Рукавіцина В.М. У його роботі взя­ли участь керівники структурних підрозділів райдержад­міністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та орга­нізацій селища, державні інспектори служб району. Першочергово члени колегії розглянули питання про стан виконання районного бюджету за І квартал 2017 року, по якому доповіла начальник фінансового управ­ління райдержадміністрації Дуднік Л.А. Вона зазначила, що за підсумками роботи у першому кварталі 2017 року зведений бюджет району по загальному та спеціально­му фондах виконано на 133,0 відсотка до затвердже­ного плану з урахуванням змін. Виконання дохідної час­тини загального фонду районного бюджету становить 34732,631 тис. грн.

докладніше »13 квітня 2017, 11:48
Президент вручив реанімобілі і спец автотранспорт для медичних закладів Луганської області
Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки на Луганщину взяв участь в урочистій церемонії вручення реанімобілів і спеціалізованого автотранспорту для медичних закладів області. Глава держави подякував медикам області за вірність клятві Гіппократа, сумлінну працю, турботу про пацієнтів і врятовані життя. Президент зауважив, що попри триваючу військову агресію, життя - триває. Петро Порошенко підкреслив, що в умовах, коли 5% ВВП держава вимушена витрачати на сектор оборони і безпеки, робиться все можливе для того, щоб знаходити кошти на оснащення лікарень, будівництво садочків, ремонт шкіл, спорудження спортивних комплексів.

докладніше »12 квітня 2017, 16:02
Я хочу бачити життя!
З 9 березня по 9 квітня 2017 року у Міловському районі пройшла XII Всеук­раїнська благодійна акція «Серце до серця», з метою збору коштів для придбан­ня медичного обладнання в обласні лікарні по Україні для допомоги дітям із вадами зору. Підсумовуючи участь на­шого району в благодійній акції хочеться підкреслити, що жителі Міловщини вкотре виявили велику громадянсь­ку свідомість, соціальну відповідальність, милосер­дя, готовність допомогти тим, хто потрапив у біду.

докладніше »11 квітня 2017, 14:37
Проведення Дня благоустрою на території Міловського району
Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 03 квітня 2017 року № 102 заплановано провести щорічну всеукраїнську акцію «За чисте довкілля» та у її рамках день благоустрою територій населених пунктів 8 квітня 2017 року.

докладніше »10 квітня 2017, 16:07
Пройшли навчання
З 03 по 07 квітня 2017 року 40 осіб з числа керівного складу та фахівців Міловської райдержадміністрації, навчальних закладів та сільських рад району, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту пройшли функціональне навчання в обласному навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області, отримав посвідчення Державної служби України з надзвичайних ситуацій.10 квітня 2017, 15:07
Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини
10 квітня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Рукавіцин провів друге засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні комісії було прийняте рішення: в зв’язку з покращенням умов в сім’ї повернути дітей в родину.07 квітня 2017, 09:58
Проведено обласний огляд-конкурс «Луганщина – світанок України»
6 квітня в районному Будинку культури під гаслом «Квітуча Україна – мій рідний край» відбувся обласний огляд-конкурс майстрів мистецтв та аматорів народної творчості «Луганщина – світанок України», який є творчим звітом закладів культури Міловського району за два роки.

докладніше »05 квітня 2017, 15:40
Семінар-нарада щодо якісного надання послуг
На початку квітня в мало­му залі райдержадмінісрації відбувся семінар-нарада з соціальними робіт­никами КУ «Територіальний центр соціального обслуго­вування (надання соціаль­них послуг) Міловської ра­йонної ради Луганської об­ласті». В роботі семінару-наради взяли участь заступник директора КУ «Територі­альний центр», завідувач сектору опрацювання заяв та прийняття рішень відділу грошових виплат і компен­сацій управління соціально­го захисту населення Міловської РДА, фахівець із соціальної роботи відділення соціальної допо­моги вдома та 35 соціаль­них робітників.

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Архів по роках:

200920102011201220132014201520162017
Міловська районна державна адміністрація
92500, Україна, смт. Мілове, вул.Леніна, 40
Тел. (06465) 2-12-45, факс 2-15-45
Веб-сайт: http://mil.loga.gov.ua
E-mail: melovoe_rda@mel.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.mil.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Міловська РДА