Сьогодні: п'ятниця, 24 березня 2017  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи виникають проблеми в ході проведення перевірок органами державного контролю?
Проголосувало: 44 Чи задовольняє Вас діюча система ліцензування?  » Чи підтримуєте Ви спрощену систему оподаткування?  » Кількість перевірок суб'єктів підприємництва контролюючими органами  » Як Ви оцінюєте роботу місцевих органів влади, спрямовану на розвиток підприємництва?  » Умови ведення Вашого бізнесу  »
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Міловська РДАДіяльність РДАПрес-центр
Новини

15 березня 2017, 11:19
Отримали допуск до весняно-польових робіт
14 березня 2017 року в залі засідань райдержадміністрації проведено навчання осіб, робота яких пов'язана із транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами.

докладніше »10 березня 2017, 15:35
На порядку денному позачергової сесії районної ради
10 березня 2017 року відбулася позачергова 15 сесія районної ради. На порядку денному були розглянуті питання про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, про внесення змін до рішення районної ради від 25.01.2017 № 14/16 "Про надання згоди на передачу комінального майна", про внесення змін до районних програм "Обдаровані діти Міловщини" та розвитку фізичної культури та спорту на 2016-2020 роки, про звернення депутатів Міловської районної ради до Президента України, Прем’єр – міністра України та Голови Верховної Ради України.

докладніше »09 березня 2017, 16:31
Заступник голови облдержадміністрації Володимир Гуц у Міловському районі
Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації 9 березня 2017 року у Міловському районі перебував з виїзним особистим прийомом заступник голови облдержадміністрації Володимир Гуц. Володимир Гуц зустрівся з керівництвом райдержадміністрації та взяв участь в обговоренні проблемних питань району. На особистому прийомі до заступника голови облдержадміністрації звернулися депутат районної ради Петро Данильченко, Міловський селищний голова Павло Лукянцов, Микільський сільський голова Євген Чередніченко.

докладніше »09 березня 2017, 15:44
Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини
09 березня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Рукавіцин провів перше засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні комісії було прийняте рішення позбавити батьківських прав батька по відношенню до своїх неповнолітніх дітей. Визначити спосіб участі у вихованні дитини одного з батьків, що проживає окремо від дитини у разі виникнення спору між батьками та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебуває на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації на 2017 рік.01 березня 2017, 13:02
Районне свято Масляної
Масляна – одне із найдавніших свят, що сягає корінням у глибину сторіч, і символізує проводи зими та веселу зустріч із весною. 25 лютого 2017 року у центрі селища Мілове відбулося районне свято «Проводи Масляної». Захід проводиться в селищі другий рік, тому стало вже традиційним для всієї спільноти. Організатором свята виступили Міловська селищна рада та відділ культури Міловської райдержадміністрації. В проведені свята були задіяні творчі працівники клубних закладів, сільські ради, організації та установи, мешканці  району.

докладніше »21 лютого 2017, 15:01
Зустріч з представниками вищих навчальних закладів
17 лютого у Міловському ра­йоні відбулася профорієнтаційна зустріч представників Лугансько­го державного медичного універ­ситету та Луганського державно­го університету внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка. Луганський державний медич­ний університет представив Олександр Павлович Гудзенко, який розповів про те, що на­вчальний процес університету здійснюється на високому науко­во-методичному рівні з викорис­танням сучасних технологій та освітніх методик. Особливістю роботи закладу є система підго­товки до вступу на всі форми навчання, факультети та спеціальності (підготовчі курси).

докладніше »16 лютого 2017, 13:11
Відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
15 лютого 2017 року в смт Міловому відбулася урочиста хода з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Під час заходу було покладено квіти та вінки до пам’ятників загиблим героям-землякам, меморіального комплексу «Україна – визволителям», пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

докладніше »09 лютого 2017, 15:41
Відбулась зустріч з воїнами - інтернаціоналістами
9 лютого 2017 року, напередодні 28-ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в Міловському районному краєзнавчому музеї відбулась зустріч з воїнами-інтернаціоналістами.

докладніше »06 лютого 2017, 10:30
Участь у науково-практичному семінарі «Торгівля людьми-реальна загроза ХХІ століття»
02 лютого 2017 року у Луганському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти (м.Сєвєродонецьк) відбувся  науково-практичний семінар «Торгівля людьми-реальна загроза ХХІ  століття». В роботі семінару прийняли участь педагоги Луганської області.

докладніше »25 січня 2017, 10:02
НА ЗАСІДАННІ ПРЕЗИДІЇ
24 січня поточного року відбулося засідання пре­зидії Міловської районної організації ветеранів. На засіданні президії розглянули питання фінан­сової підтримки громадсь­кої організації на 2017 рік. Для здійснення своєї діяль­ності з районного бюдже­ту на поточний рік виділе­но районній організації ве­теранів 270822 грн. Це підтримка районній орга­нізації воїнів-інтернаціо- налістів, громадській організації ветеранів та інвалідів «Союз Чорно­биль України», також на проведення різних заходів.

докладніше »23 січня 2017, 16:45
Проведено засідання колегії
Підсумки роботи за минулий 2016 рік розглянули 23 січня на черговому за­сіданні колегії райдержадміністрації, що пройшло за головуванням першо­го заступника голови, виконуючого обо­в’язки голови райдержадміністрації Віталія Рукавіцина. У його роботі взяли участь керівники структурних підрозділів рай­держадміністрації, підприємств, орга­нізацій та установ смт Мілове, терито­ріальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, селищний та сільські голови. Першим питанням члени колегії роз­глянули виконання районного бюдже­ту за 2016 рік, по якому доповіла на­чальник фінансового управління Лідія Дуднік.

докладніше »20 січня 2017, 09:00
В день Хрещення Господнього
19 січня православні відзначили велике христи­янське свято - Хрещення Господнє. Свято встанов­лене на згадку про хре­щення Христа Іоанном Предтечею у водах річки Йордан. У цей день здійснюється особливий чин – велике освячення води. Вода, ос­вячена і в день свята, і на­передодні, називається хрещенською і має велику силу: допомагає зберегти здоров’я, а хворому - по­бороти багато недуг, захи­щає від нечистої сили. Воду п’ють, нею кроплять храми, житло, своїх близь­ких. У храмах району відбулося освячення води всім бажаючим.

докладніше »17 січня 2017, 08:56
У районі відзначили 74-ту річницю початку визволення України від фашистських загарбників
16 січня в Міловському районі відзначили 74-у річницю визволення України від фашистських загарбників. У цей знаменний день ми згадуємо подвиг захисників та визволителів рідного краю, вшановуємо світлу пам’ять про полеглих, низько вклоняємося перед усіма, хто на собі відчув пекло військових дій. Для кожного мешканця району цей день по справжньому особливий — 74 роки тому Міловщина була звільнена від фашистських загарбників.

докладніше »03 січня 2017, 10:30
Новорічний кубок
Передостанні дні 2016 року були насичені різно­манітними заходами, свят­ковими програмами, кон­цертами у всіх населених пунктах району. Традицій­ним стало спортивне свято наприкінці кожного року - новорічний кубок з міні-футболу серед чоловіків Луганської області, який проходить в Міловому вже протягом 9 років. У спортивному заході прийняли участь 6 команд з Марківського, Біловодського і Міловського районів. У цьогорічному турнірі з міні-футболу за призові місця боролися представ­ники з Міловського району: футболісти ДЮСШ, коман­да ветеранів спорту смт Мілове, футболісти з Мусіївки та Стрільцівки.

докладніше »28 грудня 2016, 14:27
На передодні свята
Новий рік - це яскраве, кра­сиве, урочисте і веселе свято із зеленою ялинкою з різноко­льоровими прикрасами, із щасливими дитячими обличчя­ми, надіями і радістю кожної ро­дини. В останні дні минулого року линуло багато вітань з новорічни­ми святами на різних заходах.

докладніше »22 грудня 2016, 13:42
Новорічний кубок
Під егідою Міловсько­го районного центру КУ «Спорт для всіх» було відновлено турнір з во­лейболу серед жіночих команд Луганської об­ласті, який відбувся 17 грудня 2016 року в спортивному залі ДЮСШ. У змаганнях прийня­ли участь команди з Новоайдару, Станиці Луганської, Старобільська та Мілового. Спортивне свято роз­почалося урочистим підняттям Державного Прапору України та вру­ченням командам-учасницям духмяних коро­ваїв.

докладніше »21 грудня 2016, 15:26
Проведено анкетування відвідувачів
В рамках реалізації положень Стратегії розвитку комунікацій Пенсійного фонду України в управлінні Пенсійного фонду України в Міловському районі Луганської області провели анкетування відвідувачів. Протягом листопада-грудня поточного року опитано майже 200 відвідувачів (пенсіонерів та застрахованих осіб). При проведенні цього заходу фахівці управління ставили за мету з’ясувати рівень задоволення громадян якістю надання послуг. Результати дослідження показали, що переважна більшість опитаних мешканців району, як і раніше, достаньо високо оцінює якість та оперативність роботи управління та повноту отримуваних відповідей. Більшість опитаних позитивно оцінили впровадження Централізованої системи призначення та виплати пенсій і відчули спрощення від її реалізації.

докладніше »20 грудня 2016, 13:30
Зі святом Миколая!
19 грудня в Україні відзначається День Свято­го Миколая — одне з най­світліших і найрадісніших свят усього християнсько­го люду. В цей день і ко­жен з нас, згадуючи дитин­ство, сподівається на якесь маленьке диво, здійснен­ня заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю. На нього чекають мільйони малюків в усьо­му світі, адже, окрім пода­рунків, він приносить у кож­ну оселю радість, надію та любов. І ми, дорослі, має­мо подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах діточок, посіяло зерно любові до ближ­нього та поваги до пра­давніх традицій.

докладніше »20 грудня 2016, 13:15
Радість свята!
Незабаром до нас завітає 2017 рік. В День Святого Миколая для міловчан розпочався світ чудес - на площі біля райдержадміні­страції відкрили головну ялинку району. Всюди панував святко­вий настрій, всіх вітали з ново­річними святами. Всіх присутніх привітали з по­чатком новорічних свят перший заступник голови, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Віталій Рукавіцин, голова районної ради Юрій Кошута, се­лищний голова Павло Лукянцов.

докладніше »15 грудня 2016, 15:59
Конкурс педагогічної майстерності "Вчитель року 2017"
15 грудня в Міловському центрі позашкільної роботи пройшов І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017».  В конкурсі взяли участь вчителі початкової освіти та біології: Пушкарська Лілія Михайлівна – вчитель початкових класів Морозівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Гордійчук Юлія Вікторівна – вчитель початкових класів Міловської гімназії, Тимченко Олена В’ячеславівна – вчитель початкових класів Міловської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Яцемон Лариса Володимирівна – вчитель біології Міловської гімназії. Всіх присутніх привітала начальник відділу освіти Міловської РДА Хрипко Н.І., яка побажала учасникам бути справжніми реформаторами майбутнього життя України. Вчителі представили презентації власного досвіду роботи, свою фахову майстерність та продемонстрували майстер – класи з свого предмету.

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Архів по роках:

200920102011201220132014201520162017
Міловська районна державна адміністрація
92500, Україна, смт. Мілове, вул.Леніна, 40
Тел. (06465) 2-12-45, факс 2-15-45
Веб-сайт: http://mil.loga.gov.ua
E-mail: melovoe_rda@mel.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.mil.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Міловська РДА