Сьогодні: неділя, 25 червня 2017  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи виникають проблеми в ході проведення перевірок органами державного контролю?
Проголосувало: 45 Чи задовольняє Вас діюча система ліцензування?  » Чи підтримуєте Ви спрощену систему оподаткування?  » Кількість перевірок суб'єктів підприємництва контролюючими органами  » Як Ви оцінюєте роботу місцевих органів влади, спрямовану на розвиток підприємництва?  » Умови ведення Вашого бізнесу  »
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Міловська РДАДіяльність РДАПрес-центр
Новини

22 червня 2017, 17:16
День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
22 червня 1941 року кривавою сторінкою  вписаний в історію України. З нагоди відзначення пам’ятної дати та вшанування пам’яті жертв війни в Україні в с. Мілове біля братської могили меморіального комплексу «Україна – визволителям» відбувся мітинг. У жалобному заході взяли участь заступник голови районної ради Олег Кашуба, керівник апарату районної державної адміністрації Олена Сидоренко, голова районної ради ветеранів Віктор Половинко, трудові колективи підприємств, організацій, установ, громадськість.

докладніше »20 червня 2017, 14:56
Проведено засідання колегії
19 червня відбулося за­сідання колегії Міловської районної державної адмі­ністрації під головуванням заступника голо­ви, в.о. голови райдержад­міністрації Олександра Альчакова. На засідання колегії були запрошені прокурор райо­ну, керівники структурних підрозділів райдержадмі­ністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівники підприємств, ус­танов, організацій смт Мілове та керівники сільськогосподарських підприємств району. На порядку денно­му засідання колегії розг­лянуто питання про хід підготовки агроформувань до збирання ранніх зернових культур у 2017 році.

докладніше »15 червня 2017, 16:40
Урочистості до Дня медичного працівника
15 червня в районному Будинку культури відбулося урочисте святкування Дня медичного працівника. На нього зібралися представники медичної сфери з усіх куточків Міловського району: лікарі та медичні сестри районного територіального медичного об'єднання, центру первинної медико-санітарної допомоги, станції швидкої допомоги.  З вітальними словами до медичних працівників звернулись – перший заступник голови, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Віталій Рукавіцин, голова районної ради Юрій Кошута, селищний голова Павло Лукянцов.

докладніше »14 червня 2017, 13:17
Проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки
14.06.2017 р. у будівлі Міловської райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, голови комісії, Віталія Рукавіцина. На засідання були запрошені  селищний та сільські голови.

докладніше »12 червня 2017, 16:43
Проведено засідання робочої групи
8 червня 2017 року об 11.00 у кабінеті голови адміністрації було проведено засідання робочої групи щодо розміщення (перенесення) міждержавного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Мілове» під головуванням першого заступника голови, в.о. голови Міловської районної державної адміністрації - Віталія Рукавіцина. У засіданні взяли участь представники: Луганської митниці ДФС, Луганського прикордонного загону, Міловської райдержадміністрації, Міловської селищної ради, Служби безпеки України, державної служби України з надзвичайних ситуацій і керівники підприємств, установ та організацій смт Мілове.

докладніше »08 червня 2017, 10:00
Проведено нараду з питань земель
07 червня 2017 року проведено нараду з питань ефективного використання земель сільськогосподарського призначення у Міловському районі під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Альчакова.

докладніше »07 червня 2017, 09:37
Селище у нас красиве і назва в нього наймиліша – Мілове
Відновлюючи традиції нашого селища, 4 червня міловчани відзначили День селища. Давно жителі Мілового не збиралися з нагоди цієї події. Але 2017 рік став відродженням давно забутої традиції, зібравши на святкування жителів і гостей смт Мілове.

докладніше »06 червня 2017, 15:20
Участь у обласному фестивалі Луганщина – це Україна
03 червня наша область як і всі її жителі відзначили 79 річницю утворення Луганської області. Святкові заходи з нагоди річниці відбулися в м. Рубіжному на пл. Володимирській. У рамках проекту «Луганщина у нас одна» відбувся «Форум земляків». У форумі взяли участь голови обласних асоціацій органів місцевого самоврядування, промисловців, фермерів, освітян, працівників та аматорів сфери культури, фізичної культури і спорту, молодіжної ради,  Українського лікарського товариства, Центру молодіжних ініціатив, об’єднання організацій для громадян з особливими потребами та ін. Також у роботі форуму взяла участь делегація Міловського району на чолі з головою районної ради Юрієм Кошутою та першим заступником голови, в.о. голови райдержадміністрації Віталієм Рукавіциним.

докладніше »02 червня 2017, 16:21
Святковий захід для дітей-сиріт
1 червня 2017 року в місті Сєвєродонецьк в приміщені музичного училища імені С.С. Прокоф`єва  відбувся святковий захід присвячений відзначенню Дня захисту дітей, на який були запрошені діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування Міловського району. На святковому концерті начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Родіна Р.В. привітала дітей та передала їм солодкі подарунки.02 червня 2017, 15:02
Відбулося районне свято з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. З цієї нагоди в смт Мілове 1 червня у районному Будинку культури відбувся святковий концерт «Сміятись мають діти і в мирнім світі жити» за участю дітей – вихованців дитячої школи мистецтв та центру позашкільної роботи.02 червня 2017, 13:52
День захисту дітей в пришкільних та мовних таборах Міловського району «Казковий світ дитини»
Щороку 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Недарма це яскраве і добре свято припадає на перший день літа. У Міловській гімназії вихованці табору «Мрія» здійснили подорож до країни дитинства (Travelling to the Children’s Country). Подорожуючи потягом дня цією країною діти здійснили зупинки на таких станціях:  Зоологічна (The Zoo); Спортивна (Sport); Казкова (Fairy Tales);  Загадкова (Riddles);-Танцювальна (Dancing).          На станціях дітей чекали вихователі з цікавими завданнями.

докладніше »30 травня 2017, 17:10
Відкриття пришкільних та мовних таборів денного перебування Міловського району
З метою створення сприятливих умов для відпочинку дітей влітку 2017 року та популяризації вивчення іноземних мов 29 травня 2017 року розпочали свою роботу 7 таборів, з них ( 4 пришкільних та 3 мовних табори) денного перебування. Всього охоплено 250 дітей, з них ( в пришкільних 100 дітей, в мовних – 150).

докладніше »29 травня 2017, 14:23
Х обласний молодіжний фестиваль-конкурс патріотичної пісні та поезії «Воронцева слобода 2017»
27 травня 2017 року в смт Білокуракине відбувся обласний молодіжний фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Воронцева слобода». Метою фестивалю є підтримка обдарованих виконавців пісень та віршів патріотичного напрямку, активізації роботи з патріотичного виховання молодого покоління.

докладніше »29 травня 2017, 14:03
В районі відзначили День прикордонника
26 травня в районному Будинку культури відбулися святкові урочистості до Дня прикордонника. Окрім винуватців свята – військового відділу прикордонної служби «Мілове» ім. В.Банних, участь в урочистостях прийняли представники місцевої влади, працівники райдержадміністрації, учнівська молодь.

докладніше »23 травня 2017, 11:34
Слухає колегія
22 травня відбулося за­сідання колегії Міловської районної державної адмі­ністрації під головуванням першого заступника голо­ви, в.о. голови райдержад­міністрації Віталія Рукавіцина. На засідання колегії були запрошені прокурор райо­ну, керівники структурних підрозділів райдержадмі­ністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівники підприємств, ус­танов, організацій смт Мілове. На порядку денно­му засідання колегії розг­лянуто питання про орга­нізацію літнього відпочин­ку дітей та підлітків влітку 2017 року.

докладніше »22 травня 2017, 13:25
У День вишиванки
18 травня Україна відзначає День вишиван­ки. Тому на честь цієї події у Міловському районному краєзнавчому музеї відбу­лася зустріч людей, які причетні до цього казко­вого творення вишиванок і людей, які одягають ви­шиванку. Подібні заходи необхідні для того, щоб зберегти споконвічні народні тра­диції творення та носіння етнічного вишитого одягу, для того, щоб зберегти наші українські цінності та популяризувати їх серед молоді та населення.

докладніше »20 травня 2017, 16:11
Фінішувала Всеукраїнська акція «ЄВРОМАРАФОН»
20 травня 2017 року в смт Мілове фінішувала Всеукраїнська акція «ЄВРОМАРАФОН». Активісти партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКО «СОЛІДАРНІСТЬ» у форматі естафети (змінюючи один одного) здійснили автопробіг (між містами) та велопробіг (у м. Сєвєродонецьку)...

докладніше »13 травня 2017, 14:24
З робочим візитом
12 травня 2017 року Міловський район з робочим візитом відвідав народний депутат України Сергій Шахов. У залі засідань райдержадміністрації він провів зустріч з керівництвом та працівниками райдержадміністрації, районної ради, сільськими головами, депутатами рад, керівниками підприємств, установ та організацій району. На зустрічі Сергій Володимирович розповів присутнім про свою діяльність, успіхи та проблеми у вирішенні нагальних питань виборців.

докладніше »12 травня 2017, 15:39
Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини
12 травня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Рукавіцин провів четверте засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні комісії було прийняте рішення позбавити батьківських прав батька по відношенню до своїх малолітніх дітей.11 травня 2017, 16:45
Проведення Дня Європи
Сьогодні, 11 травня 2017 року з нагоди Дня Європи біля будівлі Міловської райдержадміністрації відбулась урочиста церемонія підняття Прапору Європейського Союзу.

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Архів по роках:

200920102011201220132014201520162017
Міловська районна державна адміністрація
92500, Україна, смт. Мілове, вул.Леніна, 40
Тел. (06465) 2-12-45, факс 2-15-45
Веб-сайт: http://mil.loga.gov.ua
E-mail: melovoe_rda@mel.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.mil.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Міловська РДА