Сьогодні: середа, 26 квітня 2017  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи виникають проблеми в ході проведення перевірок органами державного контролю?
Проголосувало: 44 Чи задовольняє Вас діюча система ліцензування?  » Чи підтримуєте Ви спрощену систему оподаткування?  » Кількість перевірок суб'єктів підприємництва контролюючими органами  » Як Ви оцінюєте роботу місцевих органів влади, спрямовану на розвиток підприємництва?  » Умови ведення Вашого бізнесу  »
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Міловська РДАДіяльність РДАПрес-центр
Новини

19 квітня 2017, 16:02
Проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
19.04.2017 р. у будівлі Міловської райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, голови комісії, Рукавіцина В.М. На засідання були запрошені  селищний та сільські голови. Розглянуті такі основні питання, як попередження та ліквідація пожеж у природних екосистемах району; попередження загибелі людей на водних об’єктах  району протягом купального сезону;

докладніше »19 квітня 2017, 15:12
Проведено колегію
18 квітня поточного року відбулося засідання колегії райдержадміністрації, що пройшло за головуванням пер­шого заступника голови, виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Рукавіцина В.М. У його роботі взя­ли участь керівники структурних підрозділів райдержад­міністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та орга­нізацій селища, державні інспектори служб району. Першочергово члени колегії розглянули питання про стан виконання районного бюджету за І квартал 2017 року, по якому доповіла начальник фінансового управ­ління райдержадміністрації Дуднік Л.А. Вона зазначила, що за підсумками роботи у першому кварталі 2017 року зведений бюджет району по загальному та спеціально­му фондах виконано на 133,0 відсотка до затвердже­ного плану з урахуванням змін. Виконання дохідної час­тини загального фонду районного бюджету становить 34732,631 тис. грн.

докладніше »13 квітня 2017, 11:48
Президент вручив реанімобілі і спец автотранспорт для медичних закладів Луганської області
Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки на Луганщину взяв участь в урочистій церемонії вручення реанімобілів і спеціалізованого автотранспорту для медичних закладів області. Глава держави подякував медикам області за вірність клятві Гіппократа, сумлінну працю, турботу про пацієнтів і врятовані життя. Президент зауважив, що попри триваючу військову агресію, життя - триває. Петро Порошенко підкреслив, що в умовах, коли 5% ВВП держава вимушена витрачати на сектор оборони і безпеки, робиться все можливе для того, щоб знаходити кошти на оснащення лікарень, будівництво садочків, ремонт шкіл, спорудження спортивних комплексів.

докладніше »11 квітня 2017, 14:37
Проведення Дня благоустрою на території Міловського району
Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 03 квітня 2017 року № 102 заплановано провести щорічну всеукраїнську акцію «За чисте довкілля» та у її рамках день благоустрою територій населених пунктів 8 квітня 2017 року.

докладніше »10 квітня 2017, 16:07
Пройшли навчання
З 03 по 07 квітня 2017 року 40 осіб з числа керівного складу та фахівців Міловської райдержадміністрації, навчальних закладів та сільських рад району, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту пройшли функціональне навчання в обласному навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області, отримав посвідчення Державної служби України з надзвичайних ситуацій.10 квітня 2017, 15:07
Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини
10 квітня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Рукавіцин провів друге засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні комісії було прийняте рішення: в зв’язку з покращенням умов в сім’ї повернути дітей в родину.07 квітня 2017, 09:58
Проведено обласний огляд-конкурс «Луганщина – світанок України»
6 квітня в районному Будинку культури під гаслом «Квітуча Україна – мій рідний край» відбувся обласний огляд-конкурс майстрів мистецтв та аматорів народної творчості «Луганщина – світанок України», який є творчим звітом закладів культури Міловського району за два роки.

докладніше »05 квітня 2017, 15:40
Семінар-нарада щодо якісного надання послуг
На початку квітня в мало­му залі райдержадмінісрації відбувся семінар-нарада з соціальними робіт­никами КУ «Територіальний центр соціального обслуго­вування (надання соціаль­них послуг) Міловської ра­йонної ради Луганської об­ласті». В роботі семінару-наради взяли участь заступник директора КУ «Територі­альний центр», завідувач сектору опрацювання заяв та прийняття рішень відділу грошових виплат і компен­сацій управління соціально­го захисту населення Міловської РДА, фахівець із соціальної роботи відділення соціальної допо­моги вдома та 35 соціаль­них робітників.

докладніше »03 квітня 2017, 16:30
Проведено робочу нараду
03 квітня відбулася нарада із заступниками голови, начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівниками підприємств, установ і організацій району під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Альчакова. Із першого питання порядку денного про упорядкування території Міловської селищної ради та проведення заходів з благоустрою виступив Міловський селищний голова Павло Лукянцов. Він зазначив, що 8 квітня 2017 року планується суботник з упорядкування території кладовища селищної ради, та розповів про роботу, яка ведеться з благоустрою селища, про висаджені 30 сосен та про планову висадку ще 30 лип на території парку.

докладніше »03 квітня 2017, 16:17
З робочим візитом
02 квітня 2017 року Міловський район з робочим візитом відвідав голова обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз. В урочистій обстановці очільник області  передав  вихованцям Новострільцівського НВК новий шкільний автобус. Після відвідав Міловську гімназію та районний краєзнавчий музей.

докладніше »03 квітня 2017, 15:58
Проведено Акцію «ПОСАДИ ДЕРЕВО МИРУ»
         З 25 беркзня по 02 квітня у загальноосвітніх навчальних закладах Міловського району пройшла акція «ПОСАДИ ДЕРЕВО МИРУ». Всі навчальні заклади прийняли активну участь та приурочили цю акцію до екологічної дати «Година Землі» У рамках акції «Посади дерево миру» » на шкільному майданчику учнями  Великоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів  висаджено саджанці ялинок на Алеї миру;           на території шкільного подвір’я Міловської ЗОШ протягом березня 2017 року висаджено саджанці: горіхи – 19, сосна – 27, фруктові дерева – 7;          у Міловській гімназії учніми та педагогічним колективом посаджено 4 верби, 2 горобини та 10 ялинок;

докладніше »30 березня 2017, 13:42
У районі відзначили ювілейну річницю створення ветеранської організації
29 березня 2017 року в районному Будинку культури відбулися святкові заходи з нагоди 30-ї річниці з дня створення районної ветеранської організації. В урочистостях взяли участь члени районної ветеранської організації, голови її первинних осередків, сільські голови, керівники підприємств і установ району. Під час урочистостей виступив голова районної організації ветеранів Віктор Половинко, який зазначив, що районна організація ветеранів була створена 12 лютого 1987 року.

докладніше »22 березня 2017, 11:08
Регіональний чемпіонат України
15-19 березня відбулися змагання з боксу в м. Запоріжжя. Тут пройшов регіональний чемпіонат України серед юнаків 2003-2004 р.н. Запорізької, Донецької  та Луганської областей. Учасників змагань приймав спорткомплекс «Мотор Січ». У  змаганнях взяли участь 100 спортсменів з різних міст даних областей, а також наші юні спортсмени з Міловщини –  Дзюбін Доброслав та Скляров Денис, які у нашій області ставали переможцями та призерами різних турнірів. Їм випала нагода перевірити свої сили на змаганнях такого рівня вперше.

докладніше »21 березня 2017, 11:02
Проведено засідання колегії райдержадміністрації
20 березня поточного року відбулося засідання колегії райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Альчакова. У його роботі взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій селища.

докладніше »17 березня 2017, 11:35
Децентралізація влади
16 березня поточного року таку тему знову обговорили під час робочої наради спеціалісти  облдержадміністрації з представниками органів місцевого самоврядування, громадськістю Міловського району. Цей захід був спрямований на інформаційну підтримку добровільного об’єднання територіальних громад області. Для проведення об’єднання територіальної громади дуже важливі і організаційні, і юридичні питання, а головне – прагнення до об’єднання. Що ж таке децентралізація влади та які процедури об’єднання територіальної громади присутні обговорили  разом з Ігорем Агібаловим, керівником Луганського відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування», ...

докладніше »15 березня 2017, 11:19
Отримали допуск до весняно-польових робіт
14 березня 2017 року в залі засідань райдержадміністрації проведено навчання осіб, робота яких пов'язана із транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами.

докладніше »13 березня 2017, 10:29
Дарували сонячне тепло і радість
Ось і знову настала весна, яка принесла нам радісне, світле і ніжне свято всіх жінок. Напередодні 8 Березня у районному Будинку культури відбулися урочистості, присвячені святу весни, надії, любові – Міжнародному жіночому дню. Того дня і сонечко ніби вітало всіх представниць прекрасної половини людства з першим весняним святом. Протягом святкового заходу зі сцени линули щирі слова привітань на адресу представниць прекрасного полу – бабусь, матерів, сестер, доньок…

докладніше »10 березня 2017, 15:49
Відбулася позачергова п’ятнадцята сесія Міловської районної ради
10 березня 2017 року відбулася  позачергова п’ятнадцята сесія Міловської районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Юрія Кошути. На початку засідання сесії перший заступник голови, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Віталій Рукавіцин, голова районної ради Юрій Кошута  вручили медаль «За заслуги перед Міловщиною» депутату районної ради Геннадію Нескоромному, грамоту депутату районної ради Ользі Кострикіній.

докладніше »09 березня 2017, 16:31
Заступник голови облдержадміністрації Володимир Гуц у Міловському районі
Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації 9 березня 2017 року у Міловському районі перебував з виїзним особистим прийомом заступник голови облдержадміністрації Володимир Гуц. Володимир Гуц зустрівся з керівництвом райдержадміністрації та взяв участь в обговоренні проблемних питань району. На особистому прийомі до заступника голови облдержадміністрації звернулися депутат районної ради Петро Данильченко, Міловський селищний голова Павло Лукянцов, Микільський сільський голова Євген Чередніченко.

докладніше »09 березня 2017, 15:44
Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини
09 березня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Рукавіцин провів перше засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні комісії було прийняте рішення позбавити батьківських прав батька по відношенню до своїх неповнолітніх дітей. Визначити спосіб участі у вихованні дитини одного з батьків, що проживає окремо від дитини у разі виникнення спору між батьками та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебуває на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації на 2017 рік.
|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Архів по роках:

200920102011201220132014201520162017
Міловська районна державна адміністрація
92500, Україна, смт. Мілове, вул.Леніна, 40
Тел. (06465) 2-12-45, факс 2-15-45
Веб-сайт: http://mil.loga.gov.ua
E-mail: melovoe_rda@mel.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.mil.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Міловська РДА