Сьогодні: понеділок, 23 вересня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи виникають проблеми в ході проведення перевірок органами державного контролю?
Проголосувало: 47 Чи задовольняє Вас діюча система ліцензування?  » Чи підтримуєте Ви спрощену систему оподаткування?  » Кількість перевірок суб'єктів підприємництва контролюючими органами  » Як Ви оцінюєте роботу місцевих органів влади, спрямовану на розвиток підприємництва?  » Умови ведення Вашого бізнесу  »
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Міловська РДАДіяльність РДАПрес-центр
Виступи керівництва

22 червня 2017, 17:19
День скорботи
Сьогодні, 22 червня, ми відзначаємо День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

докладніше »30 березня 2017, 10:41
Привітання ветеранів Міловщини з річницею
Шановні ветерани Міловщини! Щиро вітаємо вас з 30-ою річницею утворення районної організації ветеранів. Сьогодні районна ветеранська організація об’єднує ветеранів Другої Світової війни, інших локальних війн і воєнних конфліктів, ветеранів праці, дітей війни, ветеранів військової служби, пенсіонерів, громадян похилого віку. Дорогих наших фронтовиків та працівників тилу залишається все менше і менше. Їм потрібно вчасно протягнута чуйна рука, трохи доброти й душевного терла, уваги й турботи у важкі хвилини, коли ниють старі рани, коли так необхідне тепле слово. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління.

докладніше »10 лютого 2017, 11:34
Публічний звіт першого заступника голови, виконуючого обов’язки голови Міловської райдержадміністрації про підсумки роботи райдержадміністрації у 2016 році
Відповідно до частини третьої статті 45 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу», на виконання Наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20.12.2016 № 277 «Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади», з метою належного інформування громадськості про підсумки діяльності Міловської райдержадміністрації, до вашої уваги надається звіт про проведену роботу у 2016 році. Протягом 2016 року завдяки злагодженої роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, установ та організацій району вдалося забезпечити стабільне функціонування систем життєдіяльності району та першочергові потреби мешканців.

докладніше »17 січня 2017, 09:53
Поздоровлення з річницею перші п’яді землі України
Дорогие ветераны!   Чистосердечно поздравляю вас с годовщиной начала освобождения Украины от фашистских захватчиков! Прошло уже 74 года с тех героических времен, когда наши отцы, деды и прадеды освободили украинскую землю от нацистских оккупантов. История человечества еще не знала такого кровавого и жестокого режима, как гитлеровский фашизм. Мы гордимся нашими ветеранами, их подвигами ради свободы, ради родного Отечества, ради жизни на земле.

докладніше »31 жовтня 2016, 13:01
З ДНЕМ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ
Дорогі ветерани війни та праці, вдови та діти війни, шановні жителі Міловщини! 28 жовтня ми відзначаємо пам’ятну дату — 72-у річницю визволення України від фашистських загарбників. Перш за все, - це свято ветеранів, на долю яких випало тяжке випро­бування війною. Наша пам’ять, наші серця крізь роки бере­жуть глибоку вдячність воїнам-визволителям. Доземний уклін вам, творцям Великої Перемоги - всім, хто боровся з воро­гом на фронтах Другої світової війни, на окупованій території, хто працював в тилу.

докладніше »09 травня 2016, 16:21
Поздоровлення з Днем перемоги
Шановні міловчани! Дорогі земляки! Сьогодні ми святкуємо великий День перемоги, її 71-шу річницю! Сьогодні ми згадуємо визначну роль України у Другій світовій війні та її внесок у здобуття перемоги антигітлерівської коаліції над нацизмом. У тій далекій війні Україні випала героїчна і водночас трагічна роль... Мільйони загиблих людей,  тисячі спалених сіл, сотні зруйнованих міст.

докладніше »04 березня 2016, 08:13
Поздоровлення з весняним святом
Дорогі жінки! Від імені чоловіків району щиросердно вітаю Вас з чудовим весняним святом – 8 Березня! Символічно, що жіночий день відзначається весною. Саме у березні оживає природа, тягнуться до сонця перші квіти. У ці дні наші серця, наші думки сповнені особливою любов’ю і щирістю до Вас, дорогі наші матері, сестри, дружини, доньки і бабусі. На ваші жіночі плечі в різні часи випало чимало випробувань.

докладніше »15 січня 2016, 16:37
Шановні ветерани, жителі Міловщини !
Від щирого серця поздоровляю Вас з 73-ю річницею визволення України від фашистських загарбників! В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам.

докладніше »04 грудня 2015, 15:51
з Днем місцевого самоврядування!
Шановні примутні щиро вітаю вас з Днем місцевого самоврядування! Працівники органів місцевого самоврядування це завжди мудрі, толерантні люди, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, забезпечують право кожного з нас бути почутим.

докладніше »27 листопада 2015, 16:52
Пам'яттю невинних жертв голодоморів
Шановні Міловчани!   Вже багато років наприкінці листопада ми знову згадуємо тяжку епоху сталінського тоталітарного режиму. Саме в ці дні в українських оселях, на вулицях міст, селищ запалюють свічки та схиляють голови перед пам'яттю невинних жертв голодоморів. Вісімдесят два роки пройшло відтоді, як нашу землю спустошив один із найстрашніших в історії людства голодоморів - 1932-1933 років. То була жахлива сторінка для нашого народу. Мільйони невинно загублених життів та скалічених доль, безлюдні села, страх у людських душах - ось чорний слід Голодомору. Голодомор 1932 - 1933 років увійшов в історію людства, як велика трагедія всього українського народу. Увесь світ здригнувся, дізнавшись правду про ці події.

докладніше »13 листопада 2015, 15:23
Поздоровлення працівників аграрного сектору району!
Шановні працівники аграрного сектору району! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом днем працівників сільського господарства.   В цей день ми вшановуємо і віддаємо данину поваги всім тим, хто безпосередньо пов’язаний з працею на землі, вирощуванням врожаїв, хто в повній мірі усвідомлює своє головне призначення – бути годувальником для суспільства, для держави, робить все можливе для забезпечення населення продуктами харчування. Це свято воістину всенародне, адже від результатів вашої діяльності значною мірою залежить добробут і процвітання не тільки Міловської землі, а й усієї України.

докладніше »01 вересня 2015, 11:31
Привітання з днем знань
Перше вересня - День знань - особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! З цього дня для кожного з нас починається дорога в безмежну країну знань. Цей день дає можливість дорослим повернутися у свої найкращі роки, а учням і студентам - до своєї другої домівки - у школи та вузи. Цей день – справжнє всенародне свято для нашого краю, нашої держави. Безумовно, кожна родина Міловщини сподівається дати своїй дитині якісну освіту, що дасть змогу їй самореалізуватися у житті, бути корисною своєму краю.

докладніше »23 серпня 2015, 15:36
Привітання міловчан з Днем Державного Прапора України
Шановні Міловчани!            Від щирого серця вітаю вас із Днем Державного Прапора України та всенародним святом - Днем незалежності України!           З того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки.   

докладніше »21 серпня 2015, 15:28
Привітання міловчан із великим державним святом – Днем незалежності України
Шановні жителі Міловщини!   Прийміть найщиріші вітання із великим державним святом – Днем незалежності України! 24 серпня 1991 року Україну було проголошено незалежною демократичною державою. Ця визначна дата навіки увійшла в історію нашої держави як подія, з якої почалася нова епоха в житті українського народу. У цей день законодавчо закріплено віковічні народні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. Прийняття Акту проголошення незалежності України, цього доленосного рішення, стало фундаментом для побудови правової, цивілізованої, демократичної держави. Незалежність нашої країни відтворює загальнодержавну ідею самостійності й духовного оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови нашої України як економічно міцної, соціальної, значної та впливової серед світової спільноти держави.  

докладніше »14 лютого 2014, 16:43
Привітання міловчан з нагоди 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан
Дорогі земляки - міловчани! Шановні ветерани-інтернаціоналісти! Відповідно до Указу Президента України у 2014 році відзначається Рік учасників бойових дій на території інших держав. Щороку 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Сьогодні ми відзначаємо двадцять п’яту річницю виведення військ колишнього Союзу Радянських Соціалістичних Республік з Республіки Афганістан. Війна в Афганістані – це трагедія і звитяга сотень тисяч людей. Це мужність, доблесть і героїзм, кров і біль, душевні страждання і втрати… Це не лише незагоєна рана, біль її учасників. Це – застереження на майбутнє.

докладніше »16 січня 2014, 14:44
Светлой памяти защитников Родины
Дорогие ветераны Великой Отечественной войны!   В жизни каждого человека, каждого народа есть события и даты, значение которых с годами не меркнет. К таким датам относится 16 января 1943 года. Память о тех, кто освободил нашу землю от немецко-фашистских захватчиков остается с нами, как воплощение невероятного мужества и патриотизма советского народа.

докладніше »12 грудня 2013, 11:00
Заява Президента України
Шановні співвітчизники! Я неодноразово наголошував, що єдиний можливий шлях - це шлях примирення і порозуміння. Дії всіх сторін мають відбуватися виключно в рамках законів і Конституції України. Запрошую представників усіх політичних сил, святих отців, представників громадськості до загальнонаціонального діалогу. Я особисто готовий до участі в такому круглому столі. Заради досягнення компромісу закликаю опозицію не відмовлятись, не йти дорогою протистояння та ультиматумів. Запевняю, що влада діятиме виключно в рамках закону і ніколи не вживатиме сили проти мирних зібрань. Як Президент України, гарант Конституції зроблю все належне для нормального функціонування країни, захисту прав та інтересів кожного її громадянина, забезпечення миру і спокою в нашій державі.10 жовтня 2013, 14:19
Питна вода кожному мешканцю
 На виконання ініціатив Президента України Віктора Януковича обласна влада вживає заходи щодо максимального охоплення населення області водопостачанням. З метою поліпшення якості забезпечення населення Луганської області питною водою, підвищення її якості, ефективності і надійності водопровідно-каналізаційного господарства прийнята регіональна програма „Питна вода Луганщини” на 2006-2020 роки. Про виконання програми на території району розповідає заступник голови райдержадміністрації Альчаков О.В.

докладніше »12 вересня 2013, 16:49
Школярі, молодь та спорт на шляху до здорового способу життя
На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» та програми фізичної культури та спорту на 2012-2015 роки в районі здійснюється популяризація здорового способу життя та залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини.

докладніше »22 серпня 2013, 15:24
Государственный Флаг - это символ единения страны
Уважаемые земляки! Дорогие друзья! Ежегодно в торжественной обстановке мы отмечаем один из самых главных праздников нашей страны – День Государственного Флага Украины! С того времени, как над страной официально был поднят сине - желтый флаг, мы пережили кризисы и подъемы, потери и достижения. Сегодня Украина демонстрирует готовность к преобразованиям, к международной интеграции, к улучшению уровня жизни своего народа. Государственный Флаг - как символ свободы, единения и славы нашей Отчизны - олицетворяет в себе все стремления и надежды украинского народа на лучшее будущее. Миг, когда поднимается Флаг Украины и звучит Государственный Гимн, - это момент душевного подъема, который наполняет сердца гордостью за родную страну.

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3

Архів по роках:

2011201220132014201520162017
Міловська районна державна адміністрація
92500, Україна, смт. Мілове, вул.Леніна, 40
Тел. (06465) 2-12-45, факс 2-15-45
Веб-сайт: http://mil.loga.gov.ua
E-mail: melovoe_rda@mel.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.mil.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Міловська РДА