Сьогодні: понеділок, 23 вересня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи виникають проблеми в ході проведення перевірок органами державного контролю?
Проголосувало: 47 Чи задовольняє Вас діюча система ліцензування?  » Чи підтримуєте Ви спрощену систему оподаткування?  » Кількість перевірок суб'єктів підприємництва контролюючими органами  » Як Ви оцінюєте роботу місцевих органів влади, спрямовану на розвиток підприємництва?  » Умови ведення Вашого бізнесу  »
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Міловська РДАДіяльність РДАСоціальна сфера
Соціальне забезпечення
26.06.2017
В облдержадміністрації обговорено заходи впливу на керівників
підприємств-боржників із виплати заробітної плати
 
         29 травня 2017 року перший заступник голови облдержадміністрації Роман Власенко в рамках діяльності обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат провів робочу нараду з питань взаємодії органів виконавчої влади та правоохоронних органів щодо погашення заборгованості із заробітної плати в області.
         У нараді взяли участь директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Елеонора Поліщук, начальник Управління захисту економіки в Луганській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України Олексій Камишанський та заступник начальника Головного управління Держпраці у Луганській області Денис Рисухін.
         Елеонора Поліщук доповіла про зростання заборгованості із заробітної плати в області. Так, станом на 01 травня 2017 року заборгованість зросла на 13 % у порівнянні з попереднім місяцем і складає 132,7 млн грн. Найбільшу заборгованість, із тенденцією зростання, мають:
  • ПрАТ «Сєвєродонецьке об'єднання Азот» - 43,5 млн грн (33 % від загальної суми боргу);
  • ПАТ «Лисичанськ вугілля» та його 11 відокремлених підрозділів – 38,6 млн грн. (29 %);
  • ВП «Донецька виконавча дирекція з ліквідації шахт» ДП «Об'єднана компанія «Укрвуглереструктуризація» - 16,2 млн грн. (12 %).
Роман Власенко звернув увагу, що у зв'язку із зростанням заборгованості із заробітної плати на підприємствах області на фоні тимчасового мораторію на проведення перевірок органами Держпраці необхідно посилити взаємодію в цьому напрямку з правоохоронними органами.
Олексій Камишанський доповів, що з початку 2017 року підрозділами УЗЕ в Луганській області задокументовано та зареєстровано в ЄРДР два факти невиплати заробітної плати роботодавцями, дії яких підпадають під ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 175 Кримінального Кодексу України (невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших  установлених законом виплат):
  • наприкінці березня – у відношенні керівника державного підприємства, який з вересня 2016 року безпідставно не виплачує заробітну плату працівникам на загальну суму 300 тис. грн.;
  • у травні – у відношенні службових осіб приватного підприємства за фактом безпідставної невиплати заробітної плати працівникам на загальну суму 200 тис. грн.
Олексій Камишанський додав, що у разі надходження заяв про невиплату заробітної плати на адресу УЗЕ в Луганській області ДЗЕ НПУ здійснюється перевірка та у подальшому, у разі наявності ознак складу кримінального правопорушення, матеріали спрямовується до органів досудового розслідування для проведення слідства.
У ході наради було обговорено взаємодію облдержадміністрації та ГУ Держпраці у Луганській області із правоохоронними органами та визначено основні напрямки роботи та спільні дії.
 
 
 
в.о. начальника управління                                                               О.М.Кусакова
 
 
 
14.03.2017
Управління соціального захисту населення Міловської РДА
Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України
від 6 серпня 2014 р. № 409
 
З 1 травня 2017 року набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України від 06.02.2017 № 51 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409».
Слід зазначити, що відповідне рішення Уряду від 6 серпня 2014 р. № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» (зі змінами) не передбачає здійснення перерахунку діючих розмірів субсидій.
Уряд переглянув окремі соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами з урахуванням фактичного споживання енергоносіїв домогосподарствами та встановив такі нормативи використання:
теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) абонентами, житлові будинки яких обладнані будинковими та/або квартирними приладами обліку: з 0,0548 Гкал до 0,0431 Гкал на 1кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період;
електричної енергії для індивідуального опалення: з 65 кВт·г до 51 кВт·г на 1 кв. метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період;
природного газу для індивідуального опалення: з 5,5 куб. метра до 5,0 куб. метра на 1 кв. метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період.
Також, переглянуті коригуючі коефіцієнти для розрахунку розміру витрат електричної енергії, природного газу та інших видів палива на потреби опалення у багатоповерхових будинках.
Просимо уважно ознайомитися з цією інформацією та, за необхідності, звертатися за роз’ясненнями до управління соціального захисту населення Міловської райдержадміністрації у робочі дні з 8.00 до 17.00 год. за адресою: смт Мілове, вул. Миру, 43. кабінет 4, тел. 2-12-08.
 
 
Начальник управління                                                 Вікторія Кошута
 
 
 
31.01.2017
ЛУГАНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІНВАЛІДІВ ІНФОРМУЄ
про перелік державних соціальних програм соціального захисту інвалідів, що реалізовуються коштом Фонду соціального захисту інвалідів.
 
 
ДЕРЖАВНА ДОПОМОГА
ГРОМАДЯНАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІНВАЛІДІВ
Назва державної допомоги
Призначення
Отримувач
Розмір допомоги
Фізкультурно-спортивна реабілітація
Створення умов для занять фізичною культурою і спортом
Луганський регіональний центр з фізичної культури та спорту «Інваспорт» для проведення заходів фізично-спортивної реабілітації
Фактична вартість курсу фізкультурно-спортивної реабілітації
Професійне навчання (професійна підготовка, підвищення кваліфікації, перепідготовка
Оплата за навчання у навчальних закладах, центрах професійної реабілітації інвалідів для здобуття професії за направленням державної служби зайнятості;
Інваліди, які зареєстровані в установленому порядку в державній службі зайнятості як безробітні та відповідно до законодавства не мають права на отримання допомоги по безробіттю;
Фактична вартість навчання
Передплата одного друкованого періодичного видання на рік
Одне видання на одного інваліда (сім'ю інваліда), засновником якого є всеукраїнська громадська організація інвалідів.
Інвалід, який звернувся з заявою до відділення Фонду соціального захисту інвалідів.
Фактична вартість одного видання на рік.
Здобуття професії за рахунок навчання у освітніх закладах України, які мають ліцензію на надання освітніх послуг.
Відшкодування навчальному закладу витрат з навчання та проживання інваліда у гуртожитку.
Інвалід, якому індівідуальною програмою реабілітації визначено професійну навчання та професійну реабілітацію.
Фактична вартість навчання та проживання у гуртожитку навчального закладу.
Забезпечення протезно- ортопедичними виробами
Оплата протезно-ортопедичним підприємствам вартості технічних засобів реабілітації підвищеної складності
Інвалід, який підпадає під забезпечення протезно- ортопедичними виробами підвищеної складності
Фактична вартість виготовлення засобу реабілітації
 
 
Механізми заохочення роботодавців до створення робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю
 

Назва державної допомоги

Призначення

Отримувач

Розмір допомоги

Безвідсоткова цільова позика

(Строк повернення до 3-х років) Постанова КМУ №70 від 31.01.2007р.

Створення робочих місць для працевлаштування інвалідів. Робоче місце не може бути скорочено протягом 3-х років з дати завершення виконання умов договору про надання позики.

Роботодавці(підприємства, установи, організації, фізичні особи), які виконали норматив працевлаштування інвалідів або сплатили адміністративно- господарську санкцію.

Визначає відділення Фонду на підставі наданих роботодавцем техніко-економічних обґрунтувань. Обов’язкова наявність ліквідної застави Строк повернення до 3-х років

Поворотна та безповоротна фінансова допомога для підприємств заснованих громадськими організаціями інвалідів

 

 

 

Постанова КМУ №70 від 31.01.2007р.

Технічне оснащення діючих робочих місць для працевлаштування інвалідів;

Створення на робочому місці інваліда належних санітарно-гігієнічних, виробничих та технічних умов; Технічне переоснащення виробництва з метою створення додаткових робочих місць. Робоче місце не може бути скорочено протягом 3-х років з дати завершення виконання умов договору про надання допомоги.

Роботодавці, які виконали норматив працевлаштування інвалідів та у році звернення не отримували у відділенні Фонду допомогу на безповоротній основі за аналогічним напрямкові використання коштів

Визначає відділення Фонду на підставі наданих роботодавцем техніко-економічних обґрунтувань.

Дотація на покриття витрат роботодавця на створення спеціальних робочих місць для працевлаштування інвалідів.

 

Постанова КМУ №1836 від 27.12.2006р.

Створення додаткових (або пристосування існуючих) спеціальних робочих місць для працевлаштування інвалідів, зареєстрованих в державній службі зайнятості. Трудовий договір з інвалідом не може бути розірвано з ініціативи роботодавця протягом 2-х років 3 дня працевлаштування

Роботодавці, які зареєстровані у відділенні Фонду, виконали норматив працевлаштування інвалідів (сплатили адміністративно- господарську санкцію), не скорочували протягом останнього року кількість працюючих інвалідів більше ніж на 10%

Розмір дотації не більше 40 мінімальних зарплат(на пристосування основного і додаткового устаткування)

не більше 100 мінімальних зарплат (створення нового робочого місця)

Компенсація фактичних витрат єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування Постанова КМУ від 15.04.2013 р. № 347)

Стимулювання працевлаштування громадян з інвалідністю, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці

Роботодавці, які працевлаштували на нове робоче місце інваліда, якому надано статус безробітного, і якому не призначається допомога по безробіттю, за направленням центру зайнятості строком не менше ніж на 2роки

У розмірі єдиного внеску на

загальнообов'язкове державне соціальне страхування за відповідну особу за місяць, за який він сплачений, протягом одного року з дня працевлаштування особи

 
НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА:
  1.  Закон України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»;
  2.  Постанова Кабінету Міністрів України «Про реалізацію статей 19 і 20 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» № 70 від 31.01.2007;
  3.  Постанова Кабінету Міністрів України « Про реалізацію статті 18-1 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» № 1836 від 27.12.2006;
  4.  Інструкція з надання фінансової допомоги на поворотній і безповоротній основі та цільової позики за рахунок сум адміністративно- господарських санкцій та пені, що надходять до державного бюджету за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів, затверджена наказом Міністерства соціальної політики України № 270 від 06.09.2010.
 
  1. Постанова Кабінету Міністрів України Деякі питання реалізації статті 26 та частини другої статті 27 Закону України “Про зайнятість населення” від 15 квітня 2013 р. № 347
Фактична адреса:
93011, м. Рубіжне, вул. 30 років Перемоги, 5
Телефони для довідок:
(06453) 7-35-43
 
 
 
09.12.2016
Відвідали ветеранів
 
Відзначення Міжнародного дня інвалідів — справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок пе­ред інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Це день, який нагадує всім про те, що поряд з нами живуть ті, хто потребує захисту, розу­міння, підтримки. Це сильні особистості, які живуть з надією на те, що у їхньому житті все буде добре. Вони активні, ініціативні, а головне — оптимісти в житті.
Оптимістами відчувають себе у житті й 45 інвалідів району, яких обслуговує КУ «Територіальний центр соціального обслуговуван­ня (надання соціальних по­слуг) Міловської районної ради Луганської області». Напередодні Міжнародного дня інвалідів спеціалісти те­риторіального центру, уп­равління соціального захи­сту населення, районної ради ветеранів відвідали інвалідів у селищі, рознес­ли по домівках рослинну олію, яку надав голова фер­мерського господарства Медведєв С.Д. Під час відвідування громадян вка­заної категорії спеціалісти поспілкувався з кожним, поцікавилися питаннями, які найбільш турбують їх та станом здоров’я.
Привітно зустріла гостей інвалід I групи по зору Хорольська Д.П. Нелегко їй ви­конувати всю роботу по дому. За багато років вона призвичаїлася до свого не­звичного становища. 31 рік пропрацювала у товаристві сліпих в сільському по­селенні Чертково. Всюди ходить з пали­цею: по двору нею визначає розташування будівель. В бу­динку вже знає, де стоять меб­лі, груба, дрова, вугілля, речі, відстань між предметами виміряє крока­ми. В усьому їй найперша помічниця со­ціальний пра­цівник Пєвнєва Наташа.
Намагається вирішувати свої проблеми інвалід III групи Краснян Л.А. Хоча свого часу Лідії Анатоліївні була необхідна складна операція на суглобах, яка вимагала великих коштів. Проте не­обхідної суми не змогла віднайти і нині важко вико­нувати домашні справи. Та вона не втрачає оптимізму. Поруч живуть чуйні су­сіди, які приходять на допомогу у скрутний час. Ува­гу, милосердя ви­являє соціальний працівник Тітаренко Ольга Во­лодимирівна.
Як вдячність за надану підтримку, Лідія Анатоліївна прагне допомогти своїм помічникам чим зможе. Ко­мусь щось поши­ти або перероби­ти чи відремонту­вати одяг. Адже після навчання у Міловській середній школі вона з відзнакою закінчила про­фесійно-технічне училище за спеціальністю швачка.        Та за спеціальністю майже не працювала. Молода дівчина прагнула чогось незвідано­го, більш високооплачуваної роботи, щоб хоч част­ково втілити у життя свої мрії та бажання. Тому на ви­робництві освоїла іншу про­фесію й стала працювати електрогазозварником на машинобудівному заводі, робила свій внесок у виго­товлення обладнання для шахт.
Швидко промайнули тридцять років життя у м. Красний Луч. Та мама стала благати доньку повернути­ся в рідне селище. І Лідія Анатоліївна залишила місто і перебралася разом з донь­кою в 1999 році у Мілове. Незабаром мами не стало через важку хворобу, а че­рез деякий час втратила і доньку.
П’ять років ще працюва­ла соціальним працівником у терцентрі. Але стан здо­ров’я погіршився, у 2008 році їй надали ІІІ групу інва­лідності. Знаючи роботу соцпрацівника, Лідія Анатоліївна задоволена роботою своєї помічниці Ольги Тітаренко, ставиться до неї, як до доньки.
За допомогою сусідів, своєї помічниці господиня впорядковує свій дім, вже відремонтували кімнату. Це все завдяки взаєморозумі­нню, підтримки сусідів, до яких Краснян Л.А. ставиться по-товариськи.
Відвідали спеціалісти і ро­дину Никоненків. Микола Іванович багато років про­працював електрогазозвар­ником. З кожним роком було все важче робити, здо­ров’я погіршувалося. В 56 років отримав групу. За ос­танні роки переніс кілька інсультів і нині самостійно рухатися не в змозі. Поруч немає нікого з рідних. Вся турбота за чоловіком лягла на плечі дружини Клавдії Володимирівни, яка й сама хворіє. Подружжя вислови­ло велику подяку соціаль­ному працівнику Людмилі Миколаївні Васильченко, яка і продукти харчування при­несе, і ліки, і допоможе ви­конати домашню роботу. Вона завжди готова прийти на допомогу, з повагою ста­виться до потреб своїх підо­пічних.
Того ж дня спеціалісти служб завітали і до район­ної лікарні, відвідали вете­рана, інваліда війни Гребенюка І.С., який проходив лікування у терапевтичному відділенні, побажали йому сил та терпіння в подоланні хвороби, миру, добра та благополуччя. Приймаючи гостей, Іван Сергійович прочитав їм вірші про сьогоден­ня ветерана, про життєві негаразди, які оточують нас, поділився своїми спогада­ми. «Перебуваючи на лікар­няному ліжку, є час прига­дати своє минуле, - сказав Іван Сергійович. - Особли­во часто пригадую свої дитячі та воєнні роки». Нелег­кими були роки дитинства. Як старшому з дітей у ве­ликій родині, йому довело­ся йти допомагати батькові пасти худобу. Закінчив чо­тири класи завдяки вчите­лю, який часто приходив на ферму і проводив з ним за­няття. В чотирнадцять років вперше побачив у колгоспі трактора й захотів опанува­ти цією технікою. Спочатку працював причіплювачем у колгоспі. В 1938 році закін­чив курси в с. Великоцьк і здійснив свою мрію - став трактористом. Із захоплен­ням працював у полі й не здогадувався, які випробу­вання приготувала йому доля.
16 червня 1941 року його призвали в ар­мію і направили в Одесу. Та до місця призна­чення він не доїхав. У дорозі звістка про по­чаток війни змінила всі пла­ни. Ешелон, в якому він їхав, направили у Молдавію. З бо­ями відступали.
В одному із за­пеклих боїв Гребенюка І. тяжко поранило і він сім місяців лікувався у гос­піталі. Після лікування знову попрохався на фронт нищити ворога. Во­ював в районі Харкова.
Потім бійця направили на курси механіка-водія танків Т- 34. Згодом закінчив Челя­бінське танкове технічне училище. В боях за звільнення Білорусії змінив три танки, втратив багатьох своїх однополчан, а сам чу­дом залишився живий.
Через рік після війни його комісували внаслідок тяжкого поранення. Прой­шовши фронтовими доро­гами, Іван Сергійович по­бажав всім миру й щоб ніхто не зазнав страхіть війни.
Під час зустрічей спеціа­лісти надали ветеранам консультації з різних пи­тань і переконалися, що Міжнародний день інвалі­да - це добра нагода щось зробити для формування гідних умов життя людей скривджених долею, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами.
Переймаючись буденни­ми проблемами, завжди повинні пам’ятати про не­просту долю людей з ва­дами здоров’я. Вони при­стосовуються до життя з усіх сил і не вимагають до себе жалю. Для їх вижи­вання необхідна мою дож­ливість жити серед людей, бути в суспільстві і відчу­вати себе людьми.
Ми повинні замислюва­тися над непростолею людей з вадами здоров’я і не лише 3 грудня, а й про­тягом цілого року не забу­вати про те, що поруч з нами живуть ті, хто потре­бує нашої допомоги і ува­ги.
 
Н. ЛИМАР, директор територіального центру
 
 
 

01.08.2016

Звіт щодо виконання заходів програми оздоровлення дітей за 1 півріччя 2016 року

 

 

 

 

 

 

 

01.07.2016

РІВНІ ПРАВА