Сьогодні: п'ятниця, 24 березня 2017  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи виникають проблеми в ході проведення перевірок органами державного контролю?
Проголосувало: 44 Чи задовольняє Вас діюча система ліцензування?  » Чи підтримуєте Ви спрощену систему оподаткування?  » Кількість перевірок суб'єктів підприємництва контролюючими органами  » Як Ви оцінюєте роботу місцевих органів влади, спрямовану на розвиток підприємництва?  » Умови ведення Вашого бізнесу  »
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Міловська РДАДіяльність РДАСоціальна сфера
Молодь і спорт
22.02.2017
Кубок району з міні-футболу
 
19 лютого у КПНЗ «Міловська ДЮСШ» відбувся кубок серед ко­манд Міловського району з міні-футболу, в якому приймали участь шість команд: ветерани смт Мілове, Мілове-1, ДЮСШ (збірна), Стрільцівської, Великоцької сільських рад та військової частини Збройних Сил України.
Всіх присутніх, спортсменів привітав заступник голови районної ради Олег Кашуба, побажав успіхів, здоров’я, миру усім рідним та близьким.
Підняттям Державного прапору під Гімн України розпочалися змагання. Головний суддя ознайомив усіх учасників змагань з рег­ламентом проведення турніру, капітани та представники провели жеребкування.
Гра проходила за коловою системою у двох підгрупах. Футбо­лісти виявили під час турніру спритність, кмітливість, прагнення до перемоги.
Заступник голови районної ради Олег Кашуба привітав пере­можців змагань, побажав усім успіхів у подальших змаганнях та вручив нагороди призерам. По результатам змагань третє місце здобула команда військової частини, друге місце виборола ко­манда ветеранів Мілового. Переможцем турніру стала команда Міловської ДЮСШ (збірна). Команди-призери були нагороджені кубками, медалями, грамотами та подарунками. Також в номіна­ціях визначили: кращим воротарем названо Чечу Дмитра з Великоцької сільради, кращим гравцем став Качур Станіслав з військо­вої частини, кращим захисником визнано Саранчу Юрія з коман­ди ветеранів Мілового.
 
Д. АНОШКІН,
головний спеціаліст райдержадміністрації
 
 
 
22.02.2017
Чемпіонат області з волейболу
 
17 лютого в смт Новопсков відбулися зональні змагання з чемпіонату області з волейболу серед юнаків. До нашої зони «Б» прибуло вісім команд з Марківського, Біловодського, Новопсковського, Білокуракинського, Станично-Луганського, Новоайдарського, Старобільського та Міловського районів.
У першій грі міловчани зустріли­ся з сильним суперником - коман­дою Біловодського району. Гра була напружена та захоплююча. Наші волейболісти змогли зібра­тися, виявити свій командний дух і перемогли з рахунком 2:0.
Наступному супернику - ко­манді з Новопскова - теж не вда­лося перемогти Міловську коман­ду. Волейболісти впевнено йшли до перемоги і гра завершилася з рахунком 2:0.
Поступово наша команда вий­шла у фінал, де зустрілася з досвідченою командою з Старобільського району. У напруженій боротьбі перемогу здобули старобільчани. Таким чином наша команда виборола друге місце і разом з командою Старо­більського району вийшла до фіналу області, який відбудеть­ся на початку березня у м. Старобільськ. Тут команди зустрі­нуться з переможцями групи «А».
Наступного дня дівоча коман­да Міловського району взяла участь у кубку області з волейболу, який відбувся в смт Біловодськ. Він присвячувався Дню Святого Валентина. Протягом змагань у спортивній залі панував святковий настрій. Всі ігри проходили у дружній обста­новці. Нашим дівчатам вдало­ся вибороти почесне третє місце. Призерів нагородили медалями, грамотами. Кращим гравцем турніру було визнано Півень Валерію, ученицю Новострільцівського НВК. Вона на­городжена пам’ятною статует­кою.
Цей кубок став підготовкою до чемпіонату області з волейболу серед дівчат, який відбудеться наприкінці лютого поточного року.
 
А. КОРОБЄЙНИК, директор КПНЗ «Міловська ДЮСШ».
 
 
 
22.02.2017
Змагалися юні боксери
 
17-18 лютого у місті Кремінна відбувся відкритий чемпіонат Луганського обласного відділення КВФС МОН України серед школярів, юнаків та юніорів. У змаганнях взяли участь представники Лугансь­кої, Донецької та Харківської областей: міст Ру­біжне, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кремінна, Куп’янськ, Слов’янськ, Краматорськ, селищ Міло­ве, Соледар, Селідово, Ківшарівка.
У перший день змагань проводились бої за вихід у фінал серед 40 пар учасників. Міловський район представляла команда у складі Задорожнього Олексія, Петренко Івана, Дзюбіна Доброслава, Склярова Дениса, Звонікова Максима, Добриніна Артема, Куліш Олега, Гавриленко Ки­рила та Медведєвої Євгенії.
У напруженій боротьбі перемогу вибороли Дзюбін Доброслав та Добринін Артем. Друге місце посіли Скляров Денис, Звоніков Максим, Петренко Іван, Задорожній Олексій, Медведєва Євгенія.
За допомогу в організації поїздки на змагання юні боксери висловлюють подяку президенту Міловської федерації боксу Дудніку Віктору та підприємцю Азімову Магомеду. А нашим спорт­сменам тренери побажали успіхів у наступних зма­ганнях. ТАК ТРИМАТИ!
 
Д. Аношкін,
головний спеціаліст райдержадміністрації
 
 
 
06.01.2017
Змагання школярів
Під час зимових канікул для школярів було організовано змістовне дозвілля. Ці дні пройшли цікаво, вони були насичені різними заходами. Серед них були і спортивні змагання.
5 січня Міловська гімназія гостинно відкрила свої двері для юних спортсменів та вболівальників загальноосвітніх шкіл району. У відремонтованому спортивному залі, де ще відчувався запах фарби, пройшли змагання з настільного тенісу, шашок, шахів та армреслінгу.
Змагання традиційно розпочалися з урочистої лінійки відкриття. Учасників змагань, всіх присутніх привітав голова районної ради Юрій Кошута. Юрій Олександрович наголосив, що розвитку фізичної культури та спорту в районі приділяється значна увага. Цьому підтвердження є здійснений ремонт спортивної зали гімназії, де проходять змагання.  І надалі робитиметься все необхідне, щоб фізична культура і спорт зайняли своє гідне місце у системі виховання здорового, активного, енергійного покоління. Побажав невичерпної енергії, нових звершень, наснаги у фізичному гартуванні, високих здобутків та перемог у змаганнях. Головний суддя змагань Андрій Коробєйник, вітаючи з початком змагань та ознайомивши з умовами турніру, побажав всім учасникам примножувати лік перемог та нових рекордів.
Гостинні господарі вручили командам запашні короваї.
Юні спортсмени розпочали новорічний турнір одночасно з настільного тенісу, шашок, шахів та армреслінгу. Учасники змагань не тільки боролися за перемогу, але водночас співпереживали та підтримували один одного.
Майстерно провели змагання з настільного тенісу і стали лідерами серед дівчат Плясуля І., серед хлопців – Сидоренко Б. з Новострільцівського НВК. Цією перемогою вони привели свою команду на першу сходинку п’єдесталу у цьому виді спорту. Друге й третє місця серед дівчат вибороли Беспала М. (Великоцька ЗОШ) та Кривозуб С
(гімназія); серед хлопців – Лакатош А. (Зориківська ЗОШ), Тімченко І. (Міловська ЗОШ).
У командному заліку з настільного тенісу друге та третє місця посіли Микільська та Морозівська ЗОШ.
У шахах кращою серед дівчат була Ніколайчук К. (Зориківська ЗОШ), другою стала Півень В. (Новострільцівський НВК), третьою – Землянська А. (Стрільцівська ЗОШ).
Серед хлопців призерами у змаганнях з шахів стали Гончаров А. (Міловська ЗОШ), Моргунов С. (Морозівська ЗОШ), Явиця Д. (Новострільцівський НВК).
Призові місця у командному заліку у змаганнях з шахів вибороли Зориківська ЗОШ, Новострільцівський НВК, Міловська ЗОШ.
Обдумані ходи, блискавичні рішення допомогли вибороти перемогу у шашках серед дівчат Шавронській К. (Мусіївський НВК). Друге і третє місця посіли Величко І. та Прокудіна М. з Великоцької та Зориківської ЗОШ. Серед хлопців перемогу святкував Плясуля С. (Зориківська ЗОШ). Друге і третє місця вибороли Рашкулець А. та Кравцов О. з Мусіївського НВК і Микільської ЗОШ.
Призери принесли перемогу своїм командам: Мусіївському НВК перше місце, Зориківській ЗОШ – друге і Микільській ЗОШ – третє місце.
Напруженою була боротьба за перемогу в змаганнях з армреслінгу в різних вагових категоріях. Учасники показували свою силу, спритність і витривалість, кожен мав шанс на перемогу. Переможці визначалися як в командному, так і  в особистому заліку.
В індивідуальному заліку найсильнішими виявилися серед дівчат Чмирьова Т. (45 кг), Бєлоконєва Н. (понад 65 кг) з Микільської ЗОШ, Назаренко А. (55 кг) і Мичка Д. (65 кг) з гімназії та Зориківської ЗОШ. Трішки поступилися у силі їм Величко Д. (45 кг) із Зориківської ЗОШ, Залізняк Т. (55 кг) з Микільської ЗОШ, Майборода А. (65 кг) і Данильченко С. (понад 65 кг) з Морозівської ЗОШ, які просіли друге місце. Бронзовими призерами стали Рукавіцина К. (45 кг) з Міловської ЗОШ, Калініченко А. (55 кг) з Зориківської ЗОШ, Маковська А. (65 кг) з Микільської та Андрєєва І. (понад 65 кг) з  Великоцької ЗОШ.
За результатами змагань серед хлопців призерами стали у ваговій категорії 50 кг Вінник М (Великоцька ЗОШ), Тараненко Р. (Морозівська ЗОШ), Дєточка В. (Микільська ЗОШ); 60 кг – Мішура І. (Міловська ЗОШ), Путянин А. (гімназія), Нечай С. (Зориківська ЗОШ); 70 кг – Горобцов Р. (Морозівська ЗОШ), Сердюков М. (Микільська ЗОШ), Таранцев О. (Зориківська ЗОШ); понад 70 кг – Азімов А. (Микільська ЗОШ), Половинка П. (Зориківська ЗОШ), Крячко О. (Морозівська ЗОШ).
Серед команд переможцями з армспорту стали Микільська, Зориківська та Морозівська школи.
У загальнокомандному заліку з чотирьох видів спорту перемогу здобула Зориківська ЗОШ, друге і третє місця посіли Микільська ЗОШ та Новострільцівський НВК.
Натхнення, успіхів у навчанні та підкорення нових спортивних висот побажав учасникам змагань заступник голови районної ради Кашуба О.Є. і вручив грамоти та медалі переможцям в особистому заліку, цінні подарунки командам по видам спорту, а командам-переможцям новорічних змагань дипломи та кубки.
Як учасники, так і вболівальники отримали під час змагань масу позитивних емоцій. Учасники мали змогу підвищити свій рівень у кожному виді спорту й набутий досвід використають у підготовці до наступних змагань.
А.Коробєйник, директор КПНЗ «Міловська ДЮСШ».
 
 
 
    
27.12.2016
Новорічний кубок з міні-футболу
 
Передостанні дні 2016 року були насичені різно­манітними заходами, свят­ковими програмами, кон­цертами у всіх населених пунктах району. Традицій­ним стало спортивне свято наприкінці кожного року - новорічний кубок з міні-футболу серед чоловіків Луганської області, який проходить в Міловому вже протягом 9 років.
У спортивному заході прийняли участь 6 команд з Марківського, Біловодського і Міловського районів. У цьогорічному турнірі з міні-футболу за призові місця боролися представ­ники з Міловського району: футболісти ДЮСШ, коман­да ветеранів спорту смт Мілове, футболісти з Мусіївки та Стрільцівки.
Відкриваючи змагання, директор ДЮСШ Андрій Коробєйник та організатор, ме­ценат новорічного кубку, голова федерації футбо­лу Міловського району Віталій Кутьков щиро при­вітали учасників змагань, вболівальників, гостей та побажали чесної бороть­би, гарного спортивного настрою, перемоги най­кращим.
Змагання проходили за коловою системою. Всі учасники змагань показа­ли яскраву, цікаву коман­дну, злагоджену гру.
За підсумками усіх зуст­річей на спортивному май­данчику у групах було визначено переможців, які бо­ролися у фіналі за перше, друге, третє місця.
У напруженій боротьбі перше місце посіла коман­да ветеранів смт Мілове, друге – футболісти Міловської ДЮСШ, третє гості - команда з Марківського району. Суддівською колегією у номінації «Кра­щий гравець» визнано грав­ця Лисицького Вадима з ко­манди Марківського району.
Новорічне спортивне свято відбулося за підтрим­ки голови федерації фут­болу Міловського району Віталія Кутькова, який в цере­монії нагородження вручив кубки, медалі, дипломи та цінні подарунки командам - переможцям. Висловлюю щиру вдячність Віталію Вікторовичу за постійну підтримку і розвиток спорту на Міловщині.
 
В. ХОВБОША, директор КУ «Спорт для всіх».
 
 
 
26.12.2016
Змагання з боксу
 
Наприкінці 2016 року проводилась відкрита першість міста Сєвєродонецьк з боксу, присвячена пам’яті В.О. Хрисанкова. Юні спортсмени Міловщини приймали участь у цьому спортивному святі, який традиційно про­водиться щороку. У двадцятому турнірі взяли участь команди з Луганської і з Донецької областей - з міст Лисичанськ, Кремінна, Білозерськ і смт Мілове, м. Сєвєродонецьк і м. Рубіжне виставили по дві команди.
Першість визначалась у командному заліку, а також і в особистих зустрічах.
Наші бійці у особистих зустрічах завоювали три перших і чотири других місця. Це Скляров Денис, Добринін Артем, Звоніков Максим - 1 місце; Дзюбін Доброслав, Задорожній Олексій, Нестуленко Кирил, Хрипко Олексій - 2 місце. Вони нагороджені грамотами, медалями.
У загальному підсумку команда смт Мілове посіла друге місце серед команд Луганської та Донецької областей. Поздоровляю юних боксерів з цим результатом. Так тримати.
Велику подяку учасники турніру висловлюють президенту федерації боксу Мілового Дуднік В.В., підприємцям Маслакову А.О., Коробову О.П., батькам Бабкіну О.В., Хрипко С.Ю. Завдяки цим не байдужим людям наші спортсмени мають нагоду виступати і достойно захищати честь району на обласному рівні.
Користуючись нагодою, всіх привітав з новорічними та різдвяними святами і побажав ще більших перемог в 2017 році!
Д. АНОШКІН.
 
 
19.12.2016
Новорічний кубок з волейболу
 
Під егідою Міловсько­го районного центру КУ «Спорт для всіх» було відновлено турнір з во­лейболу серед жіночих команд Луганської об­ласті, який відбувся 17 грудня 2016 року в спортивному залі ДЮСШ.
У змаганнях прийня­ли участь команди з Новоайдару, Станиці Луганської, Старобільська та Мілового.
Спортивне свято роз­почалося урочистим підняттям Державного Прапору України та вру­ченням командам-учасницям духмяних коро­ваїв.
З найкращими поба­жаннями здоров’я, спортивного азарту, насиченої, яскравої гри, спортивних досягнень, успіхів у змаганнях та перемоги найкращим звернулися до присутніх перший заступник голо­ви, виконуючий обо­в’язки голови Міловсь­кої райдержадміністрації Віталій Рукавіцин, ке­руючий     справами Міловської районної ради Олег Савченко.
Змагання проходили по коловій системі. Во­лейболістки команд області показали злагод­женість, майстерність та цікаву гру протягом всього турніру.
У напруженій боротьбі перше місце виборола команда з Новоайдару, друге місце посіла команда з м. Старобільськ, третє місце зайняли наші земляки – команда з Мілового.
У номінації «Кращий гравець» суддівською колегією одноголосно було визначено Ольгу Лебедь з м. Старобільськ.
В церемонії нагородження командам-призерам вручили кубки, медалі, дипломи. Ці змагання відбулися за підтримки голови ФГ «Горохов» Горохова Олега Юрійовича, який передав найщиріші привітання учасникам змагань та вручив цінні подарунки командам-переможцям. А також хочеться подякувати Міловському селищному голові Павлу Лукянцову за надану допомогу в організації волейбольного турніру.
В. Ховбоша, директор КУ «Спорт для всіх»
 
 
 
13.12.2016
Змагання школярів з баскетболу
 
Триває спартакіада шко­лярів Міловського району. 10 грудня у залі Морозівської ЗОШ відбулися зма­гання з баскетболу серед загальноосвітніх шкіл. Під звуки Гімну України капітани команд підняли Державний Прапор і спортивне свято розпоча­лось. Начальник відділу освіти Хрипко Н.І. привіта­ла учасників змагань й усіх присутніх та побажала гарного зимового на­строю, чесної і цікавої гри, перемоги найсильнішим, а вболівальникам — задоволення та приємних вражень від побаченого. Естафету привітань підхо­пила директор Морозівської ЗОШ Бриль Т.М. Як завжди, привітна, усміхнена та гостинна — Тетяна Миколаївна поздоровила спортсменів зі святом бас­кетболу, побажала міцно­го здоров’я, мирного неба, впевненості в перемозі та приємного спілкування. На знак гостинності кожній ко­манді були вручені за­пашні пироги.
Головний суддя Андрій Коробєйник познайомив учас­ників з регламентом зма­гань та оголосив результа­ти жеребкування. До групи «А» потрапили коман­ди Мусіївського НВК, Міловської та Микільської ЗОШ, Новострільцівського НВК.
До групи «Б» — Міловська гімназія, Зориківська, Морозівська та Великоцька ЗОШ.
Після важкої та запеклої боротьби у групах до гри за перше місце дійшли ко­манди Новострільцівського НВК та Морозівської ЗОШ з упевненістю перемігши су­перників. За третю сходинку п’єдесталу змагали­ся команди Микільської ЗОШ та Міловської гімназії. Гра проходила дуже напружено, команди по черзі перехоплювали ініціативу і тільки на останніх секундах гравці Міловської гімназії вийшли вперед. Гра завершилася поразкою Микільсь­кої ЗОШ з рахунком 10:11. Боротьба за золоті винаго­роди проходила більш спо­кійно. Впевнено та надійно грали баскетболісти з Новострільцівки. Це й дало їм можливість отримати пере­могу з рахунком 18:4. Морозівські спортсмени стали срібними призерами. З та­кими результатами закінчи­лися змагання.
Наталія Хрипко нагородила переможців кубками, ме­далями та дипломами.
Адміністрація Міловської ДЮСШ висловлює подяку директору Морозівської ЗОШ Бриль Т.М., вчителю фізичної культури Ноженкову В.П. та тренеру-викладачу Жиріку І.С. за на­лежну організацію, теплий прийом та допомогу у про­веденні змагань.
Наступна зустріч спорт­сменів району відбудеться вже на початку Нового року у спортивному залі Міловської гімназії. Учні змагатимуться у таких ви­дах, як шахи, шашки, на­стільний теніс та армспорт. З нетерпінням чекатимемо нових зустрічей!
А. КОРОБЄЙНИК, директор КПНЗ Міловська ДЮСШ.
 
 
 
12.12.2016
Турнір з боксу «Олімпійська надія»
 
10 грудня наша команда юних боксерів їздила на турнір «Олімпійська надія» до міста Сєвєродонецька у складі 8 спортсменів. На цьому святі спорту приймали участь команди з м. Щастя, м. Кремінна, м. Рубіжне, м. Лисичанська, смт Мілове, м. Сєвєродонецьк. Всього було заявлено 25 пар за віковою категорією 2003-2006 років народження. Деякі спортсмени вперше виходи­ли в ринг позмагатися, перевірити свою підготовку.
Наша команда виборола чотири перших місця - Добринін Артем, Куліш Олег, Гавриленко Кирил, Зво­нков Максим. Призерами стали Скляров Денис, Дзюбін Доброслав, Ша- балін Олександр, Шабалін Олексій. Останні вийшли вперше у ринг на змаган­нях і проявили себе як справжні спортсмени. Ба­жаю їм успіхів у подальшо­му.
Велика подяка прези­денту федерації боксу Мілового Дудніку В.В. за надану допомогу.
 
 
 
06.12.2016
Відбувся турнір з настільного тенісу
6 грудня в спортивно­му залі Міловської дитя­чо-юнацької спортивної школи відбулися зма­гання з настільного те­нісу серед силових структур Міловського району, присвячені Дню Збройних Сил України. У змаганнях прийняли участь представники Служби безпеки Украї­ни, ветерани та пенсіо­нери відділу внутрішніх справ, Міловського ВП ГУНП, митниці, військо­вої частини, Міловсько­го відділу Старобільської місцевої про­куратури, прикордонни­ки. Щорічно 6 грудня відзначається День Збройних Сил України. Це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої України від во­рогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Украї­нської держави. Це свя­то хоробрих військовос­лужбовців, завдяки не­ зламному духу яких наша країна досі лишається суверенною, незалеж­ною державою.
Спортивне свято роз­почалося урочистим підняттям Державного прапора України капі­танами команд під Дер­жавний гімн України.
Відкриваючи змаган­ня, захисників Вітчизни, присутніх, вболіваль­ників щиро привітав з Днем Збройних Сил Ук­раїни голова Міловсь­кої районної ради Юрій Кошута: «Сьогодні ми відзначаємо 25-у річни­цю з дня створення Збройних Сил України. Цей турнір, на який зібралися представни­ки силових структур Міловського району, присвячений нашим воїнам, які сьогодні є захисниками нашої те­риторії і держави. Ми зібралися на свято спорту, підтримки на­ших воїнів. Щиро ба­жаю усім порозуміння між командами, тепла у стосунках з рідними, благополуччя, мирного неба над головою та всього найкращого».
Більше трьох годин тривала боротьба за призові місця серед учасників змагань, які показали активну, напружену і показову гру. Закінчився турнір по настільному тенісу підведенням підсумків та визначенням переможців.
Призові місця у змаганнях з настільного тенісу серед силових структур посіли: Захарченко Олег з команди Міловського ВП ГУНП - ІІІ місце, Бриль Андрій (ве­терани відділу внут­рішніх справ) - ІІ, Ковач Михайло з військової ча­стини - І місце. Викону­ючий обов’язки голови Міловської райдержадміністрації Віталій Рукавіцин, голова Міловської районної ради Юрій Кошута та прокурор Міловського району Якушенко П.В. вручили пе­реможцям кубки, дипло­ми та медалі, а також па­м’ятну статуетку за еле­гантну гру Данцевій Світлані з команди при­кордонників.
 
В. ХОВБОША, директор КУ «Спорт для всіх».
 
 
17.11.2016
Під егідою дитячого фонду ЮНІСЕФ в Україні пройшов турнір з волейболу серед школярів. Його мета - залучення дітей до спільної взаємодії та об’єднання у спортив­ному русі, пропаганда та формування засад здорового способу життя серед учнівської молоді, популяризація принципів рівності у спорті серед усіх учасників змагань.
21 жовтня 2016 року відбулись зональні змагання з волейболу у м. Старобільськ, де честь Міловського ра­йону захищала команда Новострільцівського НВК у складі 12 гравців. Серед 8 команд нашої групи команда міловчан виявилася найкращою, зайнявши 1 місце. Гра з во­лейболістами Марківського та Новопсковського районів завершилася з рахунком 2:0 на користь нашої команди. Напруженою була гра з Біловодськими волейболістами, вона завершилася перевагою з рахунком 2:1. Вирішальною стала гра зі Старобільською командою, перемога над якою дала можливість виходу до обласного фіналу.
28 жовтня, перемігши команду з м. Рубіжне з рахун­ком 2:0, міловчани одержали путівку до фінального ета­пу змагань у м. Харків. 15-16 листопада спортсмени на­шого району змагалися за головні нагороди. У результаті жеребкування нашій команді довелося зіграти з коман­дою м. Донецьк - чемпіонами України. Нелегкою була гра, юні міловчани дуже старалися, але суперник виявив­ся занадто сильним і досвідченим.
За участь у фіналі дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ нагоро­див кожного члена команди медаллю, волейбольною спортивною формою та м’ячем, Тренер Плясуля І.Ю. та представник команди Коробєйник А.В. за підготовку спорт­сменів, які вийшли на такий високий рівень, теж були нагороджені медалями.
Хочеться висловити подяку за допомогу районній раді, селищній раді та спонсорам: Гончарову С.В., Заболотно­му С.М., Медведєву О.А., Ховбоші В.Д., Деркачову А.В., Богдану В.М., які виявилися не байдужими до розвитку спорту у нашому районі. Теплі слова за якісні умови пе­ребування, харчування команди у місті Харків, цікаво організований вільний час адресуємо дитячому фонду ООН ЮНІСЕФ.
Такі змагання сприяють згуртованості та об’єднанню у спортивному русі, зародженню у дітей любові та по­ваги до спорту.
 
П. РИБАЛКА, заступник директор КПНЗ «Міловська ДЮСШ»
 
 
 
 
09.11.2016
Чествовали ветеранов органов внутренних дел
 
4 ноября 2016 года в преддве­рии Дня чествования ветеранов и пенсионеров органов внутрен­них дел Украины в спортивном зале ДЮСШ пгт Меловое при под­держке районного совета вете­ранов Меловского района прошел турнир по мини-футболу среди мужских команд. В сорев­нованиях приняли участие ко­манды ветеранов ОВД, сельских советов, пгт Меловое.
Открыл турнир председатель райсовета Кошута Ю.А., который поздравил ветеранов и пенсио­неров ОВД Меловского района с наступающим праздником.
Со словами благодарности за честь и мужество, доблестную службу, а также с пожеланиями крепкого здоровья и долгих лет жизни ветеранов органов внут­ренних дел, участников сорев­нований поздравили с спортив­ным праздником председатель районного совета ветеранов Глу­щенко В.Н., начальник сектора Меловского ОП ГУНП в Луганс­кой области майор полиции Безкровный И.С., пожелали всем крепкого здоровья, честной спортивной борьбы на фут­больной площадке.
По доброй традиции присут­ствующие почтили минутой мол­чания память многих товарищей, которых нет среди нас, но с которыми бок о бок работали на протяжении многих лет. Свет­лую память о них сохраним в наших сердцах навсегда.
Первый удар по мячу был пре­доставлен ветерану спорта Кошуте Ю.А. Соревнования прохо­дили по круговой системе. В упорной и компромиссной борь­бе первое место заняла коман­да ветеранов Меловской ДЮСШ (капитан команды Виталий Кутьков), второе место - команда ве­теранов Моисеевского сельско­го совета (капитан команды Сер­гей Осинцев), третье место - ко­манда ветеранов ОВД Меловс­кого района (капитан команды Юрий Даниленко).
По итогам соревнований по­бедителям и призерам предсе­дателем ветеранской организа­ции ОВД Меловского района Кашубой О.Е. и начальником сек­тора Меловского ОП ГУНП ма­йором полиции Безкровным И.С. были вручены кубки, медали, грамоты, ценные подарки.
Ветеранская организация вете­ранов и пенсионеров ОВД Меловского района выразили сло­ва благодарности председателю фермерского хозяйства «Алёнка» Литвинову Ю.А. за оказан­ную помощь в проведении тур­нира.
Искренне поздравляю всех пенсионеров ОВД с Днем чествования ветеранов и пенси­онеров органов внутренних дел Украины. Примите искренние пожелания крепкого здоровья, человеческого тепла и хорошего настроения, чтобы радость всегда была для вас источником оптимизма, вселяла веру, надежду и любовь в ваши души, счастьем и добром наполняла ваши сердца!
 
 
09.11.2016
ЗМАГАННЯЯ З МІНІ-ФУТБОЛУ
 
29 жовтня 2016 року у спортивному залі Міловської ДЮСШ відбули­ся змагання з міні-футболу серед загально­освітніх шкіл Міловського району. Гостин­на зустріч ко­манд розпоча­лася врученням запашних коро­ваїв та урочистим вшануван­ням державної символіки. Учасників футбольних зма­гань вболівальників та гостей привітала начальник відділу ос­віти райдержадміністрації Хрипко Н.І. Вона побажала спортсме­нам чесної боротьби, завзятого настрою, впевненої перемоги та нових спортивних досягнень. Почесною гостею спортивного заходу стала Криштопа О.І. - учи­тель української мови та літера­тури Червоноградського НВК № 10 Львівської області. Ольга Іванівна звернулася до присутніх з теплими побажаннями нових зустрічей, знайомств, спілкуван­ня та радісного настрою.
Головний суддя змагань Ховбоша В.Д. познайомив учасників з порядком проведення змагань. Команди жеребкуванням були поділені на дві групи по чотири команди. До групи «А» ввійшли юні футболісти Новострільцівського НВК, Морозівської ЗОШ, Микільської ЗОШ, Мусіївського НВК. Група «Б» складалася з ко­манд Ве­ликоцької ЗОШ, Міловської гімназії, Зориківської, Міловсь­кої ЗОШ. В групах за коловою системою визначи­ли пере­можців.
Більшість ігор про­йшла у дуже за­пеклій боротьбі, юні спортсмени показали свою майстерність, техніку володіння м’ячем, спритність та волю до перемоги. У групі «А» перше місце та вихід до фіналу здо­була команда Новострільцівського НВК, друге - команда Микільської ЗОШ. У групі «Б» абсолютним фаворитом була команда Міловської ЗОШ, яка без вагань зайняла перше місце. Друге по різниці заби­тих та пропущених м’ячів ви­борола команда Зориківської ЗОШ.
За третю сходинку п’єдесталу провели боротьбу команди Ми­кільської та Зориківської ЗОШ.
Завдяки сприт­ності та надійності воротаря Зориківсь­кої ЗОШ Лакатоша Аліка, його команда здобула перемогу з рахунком 5:2 та ста­ла бронзовим при­зером змагань (вчи­тель фізичної куль­тури Чубар Г.І., тре­нер з футболу Ри­балка А.Д.). За пер­ше місце зустріли­ся команди - пере­можці груп Новострільцівського НВК та Міловської ЗОШ.
Гра проходила дуже напружено. Перши­ми відкрили раху­нок гравці Новострільцівського НВК, але невдовзі юні футболі­сти Міловської ЗОШ зрівняли ра­хунок, вирівнявши цим хід гри. А в другому таймі забили ще два м’ячі переможцями зма­гань (вчитель фізичної культу­ри Кострикін Я.Ф., тренер коман­ди Рибалка П.М.). Друге місце відповідно у Новострільцівського НВК (вчитель Плясуля І.Ю., тренер-викладач Панченко А.В.). Усі вчителі та тренери команд-переможців були відзначені ли­стами подяки та медалями. Суд­дівська колегія визнала кращих гравців у номінаціях: кращий бомбардир - Сидоренко Богдан (Новострільцівський НВК); кра­щий воротар - Лакатош Алік (Зориківська ЗОШ); кращий гравець змагань - Гончаров Артем (Міловська ЗОШ).
Начальник відділу освіти Хрип­ко Н.І. нагородила переможців кубками, дипломами та медаля­ми, а кращих гравців статуетка­ми та грамотами.
Попереду учнів чекає ще ба­гато нових змагань.
А. КОРОБЕЙНИК, директор КПНЗ «Міловська ДЮСШ»
 
 
 
15 жовтня наші боксери брали участь у відкритому чемпіонаті м. Сєвєродонецька, присвяченому Дню за­хисника України. Чемпіонат проходив у спортивному комплексі «Будівельник». Після зважування, жеребкування, урочистого відкриття змагання під гімн України та підняття прапору змагання розпочалися.
В змаганнях прийняли участь боксери зі Сєвєродонець­ка, Рубіжного, Лисичанська, Старобільська, Кремінної та наші спортсмени з Мілового. Всього у турнірі було заявле­но 11 боксерів 2000-2008 років народження.
Наші спортсмени постійно посідають призові місця у змаганнях такого рівня. Отже і цього разу юні боксери повернулися з перемогою: Скляров Денис 2004 р.н. вагова категорія 33 кг- 1 місце, Добринін Артем 2005 р.н. вагова категорія 33 кг - 1 місце, Горбаньов Олек­сандр 2008 р.н. вагова категорія 25,5 кг - 1 місце, Зво- ніков Максим 2005 р.н. вагова категорія 37 кг - 1 місце, Пройдисвіт Андрій 2005 р.н. вагова категорія 36 кг - 1 місце, Гавриленко Кирил 2006 р.н. вагова категорія 42,5 кг - 2 місце, Федоренко Микола 2004 р.н. вагова кате­горія 34 кг - 2 місце, Куліш Олег 2006 р.н. вагова кате­горія 36 кг - 2 місце, Сакун Кирил 2007 р.н. вагова ка­тегорія 26 кг - 2 місце, Хрипко Олексій 2007 р.н. ваго­ва категорія 26 кг - 2 місце. Всім було вручено медалі та грамоти.
Висловлюю щиру вдячність у організації транспорту та матеріальну допомогу президенту Міловської Феде­рації Боксу Дудніку Віктору Вікторовичу. Завдяки його зусиль наша команда мала можливість захищати Міловський район на змаганнях такого рівня.
 
Д. АНОШКІН, головний спеціаліст РДА
 
 
 
11.10.2016
45-а річниця утворення Міловської дитячо-юнацької спортивної школи
08 жовтня 2016 року на стадіоні у селищі Мілове відбулася районна спартакіада серед загальноосвітніх шкіл Міловського району, присвячена 45-ій річниці утворення Міловської дитячо-юнацької спортивної школи.
На заході були присутні: Кошута Ю.О. – голова Міловської районної ради Луганської області, Рукавіцин В.М. – перший заступник, виконуючий обов’язки голови Міловської районної державної адміністрації, Хрипко Н.І. –начальник відділу освіти Міловської райдержадміністрації, ветерани спорту, меценати розвитку спортивного руху на Міловщині. Гості привітали всіх учасників спартакіади та подарували Міловській ДЮСШ пам’ятні подарунки. В рамках спартакіади відбулися змагання з волейболу, легкої атлетики. За підсумками призерами загальнокомандного заліку спартакіади стали:
Микільська ЗОШ І-ІІІ ступенів – І місце
Міловська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІ місце
Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце
Переможці нагороджені грамотами та кубками.
 
 
 
 
20.09.2016
Районна спартакіада
 
17 вересня спортивне співтовариство Міловського району зібралося на стадіоні «Будівельник» для участі у фінальних змаган­нях районної спартакіади серед селищної та сільських рад - 2016. Ра­йонна спартакіада була зас­нована Міловською район­ною радою в 2012 році. Вісім місяців поточного року спортсмени району змагалися на спортивних майданчиках сільських рад.
За доброю традицією учасники змагань пройш­ли парадом по стадіону, над якими линули розповіді про досягнення спортсменів селищної і сільських рад. Рішучим кроком на відкриття спартакіади вийшли спортивні, упевнені, сміливі команди: Міловської селищної та Великоцької, Микільської, Мусіївської, Новострільцівської, Стрільцівської сільських рад.
Під Державний Гімн Ук­раїни капітани команд підняли Державний пра­пор.
Щиро привітали учас­ників змагань, гостей, вбо­лівальників голова район­ної ради Юрій Кошута, ви­конуючий обов’язки голо­ви райдержадміністрації Віталій Рукавіцин, голова се­лищної ради Павло Лукянцов та побажали спортивного азарту, волі до перемоги, показати гарні результати та гарного настрою. Адже попереду для спортсменів Міловського району ще один іспит - це фінал об­ласної спортивної спарта­кіади. Керівництво району висловило надію, що до обласної спартакіади учас­ники змагань дійдуть з гар­ними показниками і побо­рються за призові місця.
Учасників змагань при­вітали та показали май­стер-клас вихованці ДЮСШ та юні боксери зали боксу «Зірка».
У спортивний день команди-учасниці подолали шість видів спорту: біг на дистанції 400 та 800 м дівчата; на дистанції 400 та 1000 м чоловіки, армспорт, гирьовий вид спорту, перенесення ваги та пере­тягування канату.
Після урочистого відкриття спортсмени по спішили до місць прове­дення змагань. Стартували змагання легкою атлети­кою. У цьому виді змагань показали швидкість і здо­були першість серед дівчат: на дистанції 400 м Плясуля Ірина (Новострільцівська сільська рада), на дистанції 800 м Прищепа Карина (Великоцька сільрада); серед чоловіків - на дистанції 400 м Гарбуз Олександр з Міловської селищної ради, на дистанції 1000 м Бондаренко Андрій з Микільської сільської ради.
Учасники змагань продемонстрували волю до перемоги, силу, витривалість у перенесенні ваги. Залишається безсумнівним переможцем уже декілька років у цьому виді змагань Шкурат Сергій (Міловська селищна рада), друге і третє місця зайняли Нечай Ростислав (Великоцька сільрада) та Піхотін Володимир (Стрільцівська сільська рада).
Змагання з армспорту проходили у трьох вагових категоріях понад 90, 90, 70 кг. Перше, друге, третє місця відповідно: у ваговій категорії, понад 90 кг; посіли Білашов Роман з Міловської селищної ради, Літвінов Олександр з Микільської сільської ради, Нечай Ростислав з Великоцької сільської ради; у ваговій категорії 90 кг - Ляшенко Володимир (Міловська селищна рада), Літвінов Віктор (Микільська сільська рада), Шакшов Юрій (Великоцька сільська рада); у ваговій категорії 70 кг - Шепітько Сергій (Міловська селищна рада), Брагунцов Микола (Микільська сільська рада), Гребенік Олександр (Новострільцівська сільрада).
Не менш напруженою була боротьба за призові місця у гирьовому спорті. Лідерами у вагових категоріях 70, 75, 90, понад 90 кг стали відповідно Сербін Андрій з Міловської селищної ради, Коваленко Володимир з Микільської сільради, Білашов Роман, Шпаков Іван з Міловської селищної ради.
Після усіх етапів змагань як завжди підсумком і завершенням спортивного свята стало перетягування канату.
Нікому не поступилася і здобула впевнену перемогу у цьому виді змагань команда Микільської сільської ради, друге місце посіла команда Стрільцівської сільської ради, третє - Міловської селищної ради.
За підсумками змагань завдяки згуртованості у загальнокомандному заліку першість виборола команда Міловської селищної ради, друге посіли спортсмени Микільської сільської ради, почесне третє - Великоцької сільради.
Настав довгоочіку­ваний момент нагород. Голова районної ради Юрій Кошу­та щиро подякував командам-учасницям за участь у спортивному святі та вручив переможцям усіх видів спорту медалі і дипломи, а командам-переможцям - цінні подарунки, кубки, грамоти і медалі.
Після завершення спар­такіади усіх учасників змагань пригостили у Міловській ЗОШ гарячим чаєм та пиріжками. Спортивне змагання за­вершилося. І вже на­ступного року на них чекають нові досягнен­ня і нагороди.