Сьогодні: понеділок, 23 вересня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи виникають проблеми в ході проведення перевірок органами державного контролю?
Проголосувало: 47 Чи задовольняє Вас діюча система ліцензування?  » Чи підтримуєте Ви спрощену систему оподаткування?  » Кількість перевірок суб'єктів підприємництва контролюючими органами  » Як Ви оцінюєте роботу місцевих органів влади, спрямовану на розвиток підприємництва?  » Умови ведення Вашого бізнесу  »
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Міловська РДАДіяльність РДАСоціальна сфера
Молодь і спорт
24.04.2017
Чемпіонат області з баскетболу
 
19-20 квітня відбулися фінальні змагання чемпіонату області з баскетболу серед юнаків та дівчат двох вікових груп 1999-2001 років народження та 2002 і молодших.
Команда дівчат змагалася за призові винагороди в м. Лисичанськ, а хлопці - в м. Сєвєродонецьк. За підсумками ігрового дня юнаки двох вікових груп посіли 4-ті місця та були нагороджені за участь у баскетбольному турнірі. Дівочі команди Міловської ДЮСШ були більш наполегливими та впевненими у своїх силах, проявили командний дух, дола­ючи суперниць з інших команд посіли 3-ті місця і стали бронзовими призерами чемпіо­нату області. За зайняті треті місця дівочі команди нагородили медалями, кубками, гра­мотами та баскетбольними м’ячами.
Адміністрація Мілоської ДЮСШ висловлює подяку за підготовку команд юнаків та дівчат до участі у чемпіонаті Луганської області з баскетболу вчителю Новострільцівського НВК Плясулі І.Ю. та тренеру-викладачу КПНЗ «Міловська ДЮСШ» Гавриленко В.І.
 
А. КОРОБЄИНИК, директор КПНЗ «Міловська ДЮСШ
 
 
 
27.03.2017
Шашко-шаховий турнір
 
24 березня 2017 року в с. Новострільцівка відповідно до програми районної спартакіади серед команд селищних та сільських рад  відбувся ІІ етап змагань з  шахів та шашок.
 Змагання проводилися в Новострільцівському НВК за участі 8 команд.
На початку змагань всіх присутніх, учасників турніру щиро привітав заступник голови Міловської районної рада Кашуба О.Є., побажав спортивних успіхів у турнірі, міцного здоров’я та мирного неба та подарував від районної ради м’ячі для командних видів спорту.
  Змагання відбувалися по коловій схемі, під час яких підводили  підсумки команд та в особистому заліку.  Всі учасники боролися за першість на високому рівні. Застосовували різні методи, прийоми та інтелектуальні здібності в шашко-шаховому турнірі.
  За результатами змагань в особистому заліку серед жінок по шахам І місце посіла Рубан Анастасія (Морозівська сільська рада), ІІ місце виборола Ніколайчук Катерина (Зориківська сільрада), ІІІ – Данцева Світлана з Міловської селищної ради; у напруженій боротьбі серед чоловіків перше місце поділили Курганський Євген з Великоцької сільради та Великоцький Василь з Морозівської сільської ради, ІІІ місце зайняв Зінченко Дмитро (Міловська селищна рада).
У шашках в особистому заліку серед жінок кращими стали: І місце - Горбачова Світлана з Микільської сільської ради, ІІ – Ніколайчук Людмила (Зориківська сільрада), ІІІ місце посіла Смитаніна Світлана з Новострільцівської сільради; серед чоловіків у цікавій, інтелектуальній грі перемогу отримав Курганський Юрій з Великоцької сільської ради, друге місце виборов Величко Віктор (Стрільцівська сільська рада), ІІІ місце – Самохвалов Володимир з Міловської селищної ради.
 За підсумками змагань  в загальнокомандному заліку перше місце з шахів та шашок зайняла команда Зориківської сільської ради, друге – команда  Великоцької сільської ради, третє  –  Міловської селищної  ради.
По завершенню турніру переможців щиро привітали заступник голови Міловської районної ради Кашуба О.Є. та директор Новострільцівського НВК Кіріченко Л.Ф.  Команди-переможниці та призери в особистому заліку серед чоловіків та жінок, нагороджені грамотами, медалями, цінними подарунками та кубками.
Учасники змагань висловлюють щиру вдячність організаторам турніру, Новострільцівській сільській раді та його голові Мельничук Л.А. за гарну підготовку, проведення змагань, а також за смачний обід. 
 ІІІ етап в залік районної спартакіади серед селищної та сільських рад з волейболу відбудуться в квітні на території  Морозівської сільської ради в с.  Морозівка.
 
В. Ховбоша, директор КУ «Спорт для всіх».
 
 
 
 
27.03.2017
Змагання з міні-футболу
 
24 березня поточного року на базі Міловської ДЮСШ відбулися змагання з міні-футболу серед вихованців філій Міловської ДЮСШ. У змаганнях взяли участь 8 команд.
Після традиційної церемонії відкриття змагань команд-учасниць, вболівальників щиро привітала головний спеціаліст відділу освіти Міловської РДА Луценко Я.С.,  побажала гарного спортивного настрою і найсильнішим здобути перемогу. Танцювальний колектив центру позашкільної роботи привітав учасників спортивного свята гарним танцем.
У цей змагальний день чудовою нагодою для привітань і гарним прикладом для усіх команд стала збірна Міловської ДЮСШ, яка прийняла участь у фіналі чемпіонату області з волейболу і посіла ІІ місце. У складі команди грали учні Микільської, Морозівської, Міловської загальноосвітніх шкіл, Новострільцівського НВК та вихованці Міловської ДЮСШ. На початку спортивного заходу присутні щиро привітали призерів та побажали їм подальших успіхів.
Команди були поділені на дві групи. Змагання проходили за коловою системою. Першими змагання розпочали футболісти Микільської  та Морозівської загальноосвітніх шкіл (група А) та Зориківської ЗОШ і Міловської ДЮСШ 2 (група Б).
 Матчі проходили у цікавій, напруженій, безкомпромісній боротьбі. Ніхто не хотів поступатися і до останнього команди бороли за призові місця. За підсумками усіх ігор у фінал вийшли команди  Міловської ДЮСШ 1 та Мусіївського НВК (група А), Міловської ДЮСШ 2, Зориківської ЗОШ (група Б), які наполегливо боролися за перемогу. У фінальних іграх гравці команд виклалися на повну силу та показали гарну, згуртовану командну гру.
Перемогу вибороли юнаки з команди Міловської ДЮСШ 1, друге місце – команда Міловської ДЮСШ 2, третє місце зайняла команда Зориківської загальноосвітньої школи. Також за підсумками змагань було визначено кращого гравця турніру – ним став  Гончаров Артем,  з команди Міловської ДЮСШ 1, кращого воротаря – Лакатош Алік (на знімку вгорі), з команди Зориківської загальноосвітньої школи, кращого бомбардира - Любецький Даніл (Міловська ДЮСШ 1).
По завершенню змагань директор КУ «Спорт для всіх» Ховбоша В.Д. привітав переможців вручив командам-призерам кубки та дипломи, гравцям команд медалі та грамоти. Індивідуальними нагородами – пам’ятними статуетками – були відзначені кращі гравці.  
 
А. Коробєйник, директор КПНЗ «Міловська ДЮСШ».
 
 
 
 
 
 
 
 
23.03.2017
Чемпіонат області з волейболу
20 березня 2017 року в смт Новоайдар відбувся  фінал чемпіонату області з волейболу серед юнаків 2002-2003 р.н.  У фіналі взяли участь п’ять  команд з Новопсковського, Новоайдарського, Старобільського, Міловського районів та м. Сєвєродонецьк.
Усі ігри проходили за коловою системою. Першим суперником нашої команди стали юні волейболісти Новопсковського району. Гра завершилася перемогою міловчан з рахунком 2:0. Успіх супроводжував нашу команду і протягом двох наступних ігор з волейболістами Старобільського району та м. Сєвєродонецьк. Обидві гри також завершилися з рахунком 2:0 на користь міловчан.
Останнім суперником наших волейболістів стала команда господарів турніру – Новоайдарського району. Після перемоги у першій партії, суперник зумів переломити хід гри і одержав перемогу у наступних двох партіях. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів.
У підсумку фіналу чемпіонату області переможцями стали юні волейболісти Новоайдарського району, команда Міловської ДЮСШ виборола срібні нагороди, а бронза дісталася юним волейболістам Старобільського району. Команди-призери нагороджені медалями та цінними подарунками.
Учасники фіналу чемпіонату області юні волейболісти Міловської ДЮСШ виявили свою майстерність, наполегливість та цілеспрямованість у грі за досягнення високих результатів. Адміністрація Міловської ДЮСШ вітає команду з почесним другим місцем.
 
А. Коробєйник, директор КПНЗ «Міловська ДЮСШ».
 
 
 
 
22.03.2017
Регіональний чемпіонат України
 
15-19 березня відбулися змагання з боксу в м. Запоріжжя. Тут пройшов регіональний чемпіонат України серед юнаків 2003-2004 р.н. Запорізької, Донецької  та Луганської областей. Учасників змагань приймав спорткомплекс «Мотор Січ».
У  змаганнях взяли участь 100 спортсменів з різних міст даних областей, а також наші юні спортсмени з Міловщини –  Дзюбін Доброслав та Скляров Денис, які у нашій області ставали переможцями та призерами різних турнірів. Їм випала нагода перевірити свої сили на змаганнях такого рівня вперше.
На чемпіонаті були присутні  гості різних рівнів, які  відкривали ці змагання. В цілому була гостинна атмосфера.
Успішно на регіональному чемпіонаті провів бої Скляров  Денис. Він здобув третє місце у своїй ваговій категорії 35,5кг, з чим його поздоровляємо і бажаємо подальших  успіхів. Взагалі, на перших змаганнях такого рівня  це достойний результат. Так тримати!       
Наші спортсмени змогли взяти участь в чемпіонаті завдяки підтримки небайдужих земляків до розвитку спорту в районі. Велика подяка  Літвінову Юрію Олександровичу, Коробову Олександру Павловичу, Бабкіну Александру Володимировичу  за фінансову допомогу для відправки наших спортсменів на ці змагання.
 
Д. Аношкін, головний спеціаліст райдержадміністрації.
 
 
 
 
13.03.2017
Змагання з волейболу
У спортивній залі Міловської ДЮСШ відбулися змагання з волейболу серед учнів філій Міловської ДЮСШ. У змаганнях взяли участь вісім команд, склад гендерно-змішаний: три юнаки, три дівчини.
Після урочистої церемонії підняття Державного прапора України під звуки гімну, вручення духмяних короваїв з вітальним словом до присутніх звернулася головний спеціаліст відділу освіти Міловської РДА Луценко Я.С. Вона привітала всіх учасників змагань, побажала їм позитивних емоцій та хорошої гри. Танцювальний колектив центру позашкільної роботи підбадьорив команди-учасниці запальним, енергійним танцем.
Жеребкуванням команди були поділені на дві групи та ознайомлені з регламентом змагань. В групу А    увійшли команди: Міловської ДЮСШ, Зориківської та Микільської загальноосвітніх шкіл, Мусіївського НВК, де за підсумками зустрічей на спортивному майданчику в Міловській ДЮСШ у фінал вийшли волейболісти Міловської ДЮСШ та Микільської загальноосвітньої школи. Групу Б склали команди: Міловської гімназії, Морозівської та Великоцької загальноосвітніх шкіл, Новострільцівського НВК, які змагалися у спортивній залі Міловської гімназії. В групі Б фіналістами стали команди Новострільцівського НВК та Морозівськрї ЗОШ. Фінал змагань  між переможцями груп А І Б продовжився в Міловській ДЮСШ.
Впродовж ігрового дня фіналісти демонстрували цікаву та захоплюючу гру. Волейболісти  запекло змагалася за звання найкращих. До самого завершення змагань неможливо було визначити переможців, тому що усі команди були сильні та варті перемоги.
За підсумками усіх зустрічей переможцями турніру стала команда Новострільцівського НВК, друге місце посіла Міловська ДЮСШ, а третє – Микільська ЗОШ. Директор КУ «Спорт для всіх» Ховбоша В.Д. та головний спеціаліст відділу освіти Луценко Я.С. вручили командам-переможцям кубки, медалі, грамоти. У трьох номінаціях було визначено переможців: кращим гравцем визначено Плясулю Ірину, ученицю Новострільцівського НВК, кращим нападником – Молчанова Георгія (Міловська ДЮСШ), кращим захисником – Залізняк Тетяну (Микільська ЗОШ), яким вручили дипломи та пам’ятні статуетки. 
Цей день приніс усім цікаві враження та неповторні емоції. Вболівальники щиро підтримували свої команди і разом з гравцями переживали поразки і раділи перемозі.
Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім й надалі наполегливо тренуватися, щоб покращити свій результат на наступних змаганнях,  нових перемог і сильного командного духу!
А вже наступного дня  у смт Біловодськ команда смт Мілове прийняла участь у обласному кубку з волейболу серед жінок. У  загальному підсумку наші волейболістки зайняли четверте місце, поступившись команді Новоайдару з рахунком 2:1.
Гравці команди смт Мілове висловлюють щиру вдячність за допомогу у відрядженні на змаганння Міловській районній раді.
 
А. Коробєйник, директор КПНЗ «Міловська ДЮСШ».
 
 
 
у смт Біловодськ команда смт Мілове
 
 
10.03.2017
СВЯТКОВИЙ ТУРНІР
Напередодні свята 8 Березня на території  Міловської селищної ради у спортивній залі КПНЗ «Міловська ДЮСШ» проводився кубок з волейболу серед жіночих команд Міловського району, присвячений Міжнародному жіночому дню. Зі святом всіх представниць жіночої статі привітав заступник голови районної ради Кашуба О.Є., побажав щастя, кохання, здоров’я,  оптимізму,  бути такими ж прекрасними і веселими.
Капітани команд під Гімн підняли Прапор України. Головний суддя Коробєйник А.В. ознайомив з регламентом  ігор.
У змаганнях приймали участь дві збірні команди Микільськ-Морозівка та Мілове-Великоцьк. Грали три партії до 25 очок. І в усіх трьох партіях перемогли дівчата збірної Мілове-Великоцьк. Усі присутні отримали порцію позитива  та хорошого настрою.
Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями, грамотами, дипломами. 
 
Д. Аношкін, головний спеціаліст райдержадміністрації.
 
 
 
06.03.2017
РАЙОННАСПАРТАКІАДА
Третього березня  на території Микільської сільської ради у рамках районної  програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017 рік розпочалась спартакіада серед команд селищної та сільських рад. Першим етапом спартакіади став кубок з настільного тенісу, який відбувся у Микільській ЗОШ. У ньому взяли участь команди майже з усіх сільських рад.
На урочистому відкритті спартакіади виступили голова Міловської районної ради Кошута Ю.О., селищний голова Лукянцов П.П., директор школи Косенко Л.О. Вони висловили теплі слова побажань спортсменам у досягненні поставленої мети, виявленні своїх вмінь і навичок, гостям, вболівальникам – змістовно відпочити. Усіх присутніх привітав голова Микільської сільської ради Чередніченко Є.О., побажав успіхів та перемог.
Капітани команд під Гімн України підняли Прапор України. Головний суддя оголосив регламент змагань і змагання розпочалися. По регламенту проводилися індивідуальні зустрічі серед чоловіків, жінок та парні ігри.
Змагання пройшли у дружній атмосфері. Цікава та напружена боротьба тривала протягом всього турніру. Ситуація у грі швидко змінювалася і спортсмени мали мобілізуватися для протистояння супернику. Кращих результатів досягли учасники змагань, виявивши цілеспрямованість, наполегливість, витримку та самовладання.
В особистому заліку серед чоловіків перше місце посів Аношкін Денис (Міловська селищна рада), друге місце – Великіцький Ігор (Микільська сільська рада), третє місце посів Бриль Андрій (Великоцька сільська рада). Серед дівчат переможцем стала Сірик Вікторія (Стрільцівська сільська рада), друге місце виборола Безпала Марина  (Великоцька сільська рада), третє - Коробєйник Оля (Міловська селищна рада). У парних іграх перше місце посіли Кобушка Віталіна і Великіцький Ігор з Микільської сільської ради, друге місце – Коробєйник Оля і Аношкін Денис з Міловської селищної ради, третє місце – Безпала Марина і Бриль Андрій з Великоцької сільської ради.
По результатам всіх зустрічей у загальнокомандному заліку перше місце посіла Міловська селищна рада, другими стала команда Микільської сільської ради,третє місце зайняла команда Великоцької сільської ради. Усі команди були нагородженні кубками, медалями, грамотами, дипломами.
Учасники змагань висловлюють щирі слова вдячності директору Микільської ЗОШ Косенко Л.О., Микільському сільському голові Чередніченко Є.О. за смачний обід, хорошу підготовку та проведення змагань.