Сьогодні: четвер, 25 травня 2017  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи виникають проблеми в ході проведення перевірок органами державного контролю?
Проголосувало: 44 Чи задовольняє Вас діюча система ліцензування?  » Чи підтримуєте Ви спрощену систему оподаткування?  » Кількість перевірок суб'єктів підприємництва контролюючими органами  » Як Ви оцінюєте роботу місцевих органів влади, спрямовану на розвиток підприємництва?  » Умови ведення Вашого бізнесу  »
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Міловська РДАДіяльність РДАСоціальна сфера
Пенсійне забезпечення
28.04.2017
«Чисте довкілля»
Працівники Міловського відділу Біловодського об'єднаного управління Пенсійного фонду України  Луганської області прийняли участь в акції «Чисте довкілля» з метою благоустрою прилеглої до управління території та підтримки належного порядку. 
Спеціалісти Фонду очистили від сміття зелену зону,  ретельно займались побілкою бордюрів, пропололи клумби та висадили квіти перед будівлею управління.
 Всі учасники працювали дуже добре. Результатом їх спільних зусиль стала чиста, причепурена територія. Керівництво управління Фонду провело виховну бесіду про екологію довкілля.
 
 
 
28.04.2017
«Луганщина у нас одна»
У приміщенні Міловського відділення Біловодського об’єднаного управління в рамках проекту «Луганщина у нас одна» розміщено малюнки дітей Луганщини. Діти відобразили свої сокровенні бажання: миру, голубого неба, зеленої трави, «Мама,  тато і Я- счастлива сім’я», «Голуб миру», «Наша Батьківщина – єдина Україна».
 
Громадяни, які звернулися  до управління, отримують приємний бонус – дитячий малюнок, що добавляє душевного тепла. Цє дуже зворушливо діє як на працівників управління, так і на його відвідувачів.
Наприкінці квітня серед маленьких творців  було  визначено переможців конкурсу дитячого малюнка «Луганщина у нас одна».Діти були нагородженні  гамотами,подяками,і маленькими подарунками
 
 До цього усі відвідувачі управління зможуть милуватися творчістю наших маленьких патріотів.
 
 
 
28.04.2017
Веб-портал  електронних послуг Пенсійного фонду України.
З 1 листопада 2016 року  працює  оновлений веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.Завдяки  новим функціональним можливостям значнои розширено дистанційний доступ громадян до послуг, що надаються  Пенсійним фондуом України Відтак, користувачі веб-ресурсу  без  черг  і  зайвих  витрат   часу  можуть  самостійно зареєструватися на веб-порталі, пройти автентифікацію, отримати можливість  подавати скарги до органів Пенсійного фонду, перегляду всіх своїх звернень до органів Фонду, стану їх обробки, подати заяву на призначення та перерахунок пенсії, переглянути свою електронну пенсійну справу та дані електронної персональної облікової картки застрахованої особи за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП),  запису на прийом до органу Пенсійного фонду з можливістю вибору часу, зручного для відвідування Фонду.   Можлива он-лайн  реєстрація  за  електронним цифровим  підписом  (ключем ЕЦП). Процедура  реєстрації  на веб-порталі  максимально  спрощена. Для он-лайн реєстрації та авторизації за електронним цифровим підписом (ЕЦП) необхідно:
 1. Зайти на веб-портал ПФУ (http://portal.pfu.gov.ua).
 2. На екранній формі «Вхід» в закладці «За ЕЦП» ознайомитись зі списком акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК), ЕЦП яких підтримує веб-портал ПФУ.
 3. Якщо Ви не маєте ще ЕЦП одного з цих АЦСК, Вам необхідно звернутися в АЦСК та отримати ЕЦП. Інформація щодо оформлення ЕЦП може бути отримана в мережі Інтернет в залежності від АЦСК, обраного Вами.
 4. Після отримання ЕЦП – обрати пункт головного меню «Вхід» та виконати перший вхід на веб-портал за ЕЦП (закладка «За ЕЦП»).
  Ключ ЕЦП може зберігатись на будь-якому носієві (флешка, диск та ін.).
 Крім того, для внутрішньо переміщених пенсіонерів є можливість зареєструватись за допомогою ЕЦП з електронного пенсійного посвідчення (ЕПП).   Якщо пенсіонер, переміщений з тимчасово окупованих територій ще не має ЕПП, то за його отриманням необхідно звернутися до територіального органу ПФУ за місцем отримання пенсії. Після отримання ЕПП – зайти на веб-портал ПФУ (http://portal.pfu.gov.ua), обрати пункт головного меню «Вхід» та виконати перший вхід на веб-портал за ЕПП (закладка «За ЕПП»).
Вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з Фондом!
Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.
 
 
 
11.04.2017
 
Питання легалізації зайнятості та заробітної плати населення було і залишається надзвичайно актуальним, оскільки саме від величини страхового стажу та розміру офіційної заробітної плати, з якої сплачені внески залежить рівень соціального та пенсійного захисту людини.
            Прозора заробітна плата є одним із резервів наповнення бюджету Пенсійного Фонду, кошти якого витрачаються на фінансування пенсій та грошової допомоги.
        Згідно Державного бюджету України на 2017 рік  мінімальна заробітна плата з 1 січня 2017 року становить 3200 гривень, яку гарантує держава для кожного пересічного громадянина. 
            Відносини в галузі оплати праці в Україні регулюються більш ніж двома десятками законодавчих і нормативно-правових актів. Основним законодавчим актом є Конституція України, на якій базується все законодавство, у тому числі і законодавство про працю.
            Статтями 43-46 Конституції України визначено, що кожен громадянин має право на працю, відпочинок, соціальний захист, безпечні і здорові умови праці та заробітну плату, не нижче встановленого законодавством мінімуму.
            Відповідно до статті 95 Кодексу законів про працю України, мінімальна заробітна плата — це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче за який не може оплачуватися виконаний працівником місячний, погодинний обсяг робіт.
            Слід відмітити, що державні соціальні гарантії, у тому числі мінімальна заробітна плата, обов’язкові на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання.
            Починаючи з 01 січня 2017 року здійснюється суворий контроль з боку Державної фіскальної служби України, Державної служби України з питань праці та правоохоронних органів за детінізацією фонду заробітної плати та зменшенням чисельності працюючих.
            Керівники підприємств, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і норм законодавства щодо виплати заробітної плати.
            Сьогодні Біловодським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України Луганської області здійснюється щомісячний моніторинг та аналіз відомостей з реєстру страхувальників щодо найманих працівників, у тому числі їх чисельності та фонду оплати праці. В рамках спільної взаємодії між вищевказаними органами кожен страхувальник проходить відповідний аналіз і за наявності ризиків «тіньової» заробітної плати, а також нелегальної найманої робочої сили передається до контролюючих та правоохоронних органів для вжиття конкретних заходів.
            Захист мінімальних прав та гарантій найманих працівників гарантується державою та є обов’язком для роботодавців всіх форм власності і господарювання. Тому, свідоме заниження роботодавцями належного розміру заробітної плати або виплата її «у конверті» є грубим порушенням законодавства у сфері праці. 
 
 
01.03.2017
Запитання-відповіді
 
Я дружина померлого інваліда війни, отримую призначену мені пенсію за віком. Чи маю я право на пенсію у зв’язку з втратою годувальника? Чи можливо отримувати дві пенсії?
Відповідно до частини першої статті 10 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” особі, яка має одночасно право на різні види пенсії (за віком, по інвалідності, у зв’язку з втратою годувальника), призначається один із цих видів пенсії за її вибором.
Тому в разі доцільності Ви маєте право перейти на пенсію у зв’язку з втратою годувальника за померлого чоловіка. При цьому виплату пенсії за віком буде припинено. Право отримувати дві пенсії чинне законодавство України не передбачає.
Як обчислюють доплату до пенсії за понаднормотивний стаж пенсіонерам, які не працюють: із розміру прожиткового мінімуму чи з розміру пенсії за віком?
Відповідно до частини першої статті 28 Закону України “Про Загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” за кожен повний рік страхового стажу понед 35 років чоловікам і 30 років жінкам пенсія за віком збільшується на один відсоток розміру пенсії, обчисленої відповідно до статті 27 цього Закону, але не більш як на один відсоток мінімального розміру пенсії за віком, зазначеного в абзаці першому цієї частини.
Отже, доплата до пенсії за понаднормовий стаж обчислюється з розрахунку один відсоток розміру пенсії, обчисленої відповідно до статті 27 Закону, за кожен повний рік страхового стажу понад 35 років чоловікам і 30 років жінкам. У разі якщо розмір пенсії, обчислений відповідно до статті 27 Закону, перевищує розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, доплата за понаднормативний стаж обчислюється виходячи з розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.
Наприклад:
1. Розмір пенсії, обчислений відповідно до статті 27 Закону, становить 1100 грн, тобто не перевищує розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (1247 грн). У такому випадку доплата за кожен рік понаднормового стажу дорівнює 11 грн (1100 грн х 1%).
2. Розмір пенсії, обчислений відповідно до статті 27 Закону, перевищує розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, і становить 2500 грн. У цьому випадку доплата за кожен повний рік страхового стажу обчислюється виходячи з розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, і дорівнює 12,47 грн (1247 грн х 1%).
 
 
 
 
08.02.2017

Зміни у законодавстві з 1 січня 2017 року

 
Набрав чинності Закон України “Про Державний бюджет України на 2017 рік”, яким установлено в 2017 році:
прожитковий мінімум у розрахунку на місяць для працездатних осіб:
з 1 січня 2017 року – 1600 грн,
з 1 травня – 1684 грн,
з 1 грудня – 1762 грн;
мінімальну заробітну плату:
з 1 січня 2017 року – 3200 грн.
У зв’язку з цим, максимальна величина бази нарахування єдиного внеску, яка дорівнює двадцяти п’яти розмірам прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом (пункт 4 частини першої статті 1 Закону № 2464), становитиме:
з 1 січня 2017 року – 40 000 грн (25х1 600 грн);
з 1 травня 2017 року – 42 100 грн (25х1 684 грн);
з 1 грудня 2017 року – 44 050 грн (25х1 762 грн).
Мінімальний страховий внесок з урахуванням положень статті 1 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” та частини п’ятої статті 8 Закону № 2464 відповідно до якої єдиний внесок для всіх платників єдиного внеску (крім пільгових категорій) встановлено у розмірі 22 відсотки визначеної статтею 7 цього Закону бази нарахування єдиного внеску, у 2017 році становитиме 704 грн на місяць (3 200 грн х 22 відсотки).
 
Відповідно до статті 10 Закону України “Про Державний бюджет Україїни на 2017 рік” надходження від сплати зборів на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій належить до доходів загального фонду Державного бюджету України на 2017 рік.
Пунктом 8 статті 4 Закону України “Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування” об’єкт для сплати збору з операцій набуття права власності на легкові автомобілі, що підлягають першій державній реєстрації в Україні територіальними органами Міністерства внутрішніх справ України, встановлено у відсотках від вартості автомобіля, а саме:
3 відсотки – якщо вартість легкового автомобіля не перевищує 165 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;
4 відсотки – якщо вартість легкового автомобіля перевищує 165, але не перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;
5 відсотків – якщо вартість легкового автомобіля перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року.
Таким чином у 2017 році з вартості автомобіля, яка не перевищує 264 000 грн, збір сплачується у розмірі 3%; з вартості, що перевищує 264 000 грн, але не перевищує 464 000 грн – 4 відсотки; з вартості, що перевищує 464 000 грн, - 5 відсотків.
 
 
 
 
07.02.2017
Запитання-відповіді
 
Чи маю я право на призначення пенсії за віком як мати дитини-інваліда, якщо мою дитину було визнано дитиною-інвалідом упрадовж чотирьох років (шз 4 до 8 років)?
Згідно з абзацом 4 пункту 3 розділу ХV Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (далі – Закон), матері інвалідів з дитинства, які виховали їх до шестирічного віку, мають право на призначення дострокової пенсії за віком після досягнення 50 років та за наявності не менше як 15 років страхового стажу. Водночас до інвалідів з дитинства належать також діти-інваліди віком до 16 років.
Отже, мати дитини-інваліда має право на призначення дострокової пенсії за умови визнання дитини інвалідом до досягнення шести років.
Вашу дитину було визнано дитиною-інвалідом із чотирьох років. Таким чином, після досягнення 50 років та за наявності не менше як 15 років страхового стажу Ви матимете право на достроковий вихід на пенсію відповідно до пункту 3 розділу ХV Закону.
 
У грудні 2014 року після досягнення 55-річного віку мені достроково призначено пенсію за віком відповідно до пункту 7-2 Прикінцевих положень Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. При цьому розмір моєї пенсії зменшено за кожен місяць дострокового виходу на пенсію. Наприкінці листопада досягнула належного пенсійного віку, маю стаж державної служби понад 20 років. У якому розмірі мені буде призначено пенсію держслужбовця?
Особам, які на 01.03.2016 (на день набуття чинності Закону України “Про державну службу” від 10.12.2015 № 889-VІІІ (далі – Закон № 889-VІІІ) мають не менш як 20 років стажу на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державної служби, визначених статтею 25 Закону України від 16.12.1993 № 3723-ХІІ “Про державну службу” (далі – Закон № 3723-ХІІ) та актами Кабінету Міністрів України, призначається пенсія відповідно до статті 37 Закону № 3723-ХІІ.
Пенсія державним службовцям призначається в розмірі 60% від суми їхньої заробітної плати, до якої включаються всі види оплати праці, з якої сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а особам, які на час звернення з приводу призначення пенсії не є державними службовцями, - зарплати працюючого держслужбовця відповідної посади та відповідного рангу за останнім місцем роботи на державній службі, до якої включаються всі види оплати праці, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Враховуючи зазначене, пенсію Вам буде призначено в розмірі 60% заробітної плати.
 
Як визначається розмір доплати за понаднормативний стаж мені, непрацюючиму пенсіонеру, якщо тривалість мого страхового стажу становить 44 роки?
Абзацом другим частини першої статті 28 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (далі – Закон) передбачено, що за кожний повний рік страхового стажу понад 35 років (25 років у разі призначення пенсії до 01.10.2011) чоловікам пенсія за віком збільшується на 1% від розміру пенсії, обчисленої відповідно до статті 27 Закону, але не більш як на 1% від мінімального розміру пенсії за віком.
Мінімальний розмір пенсії за віком встановлюється на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законодавством із 01.12.2016 на рівні 1247,00 грн, за наявності в чоловіків 35 років страхового стажу (25 – у разі призначення пенсії до 01.10.2011).
Таким чином, якщо пенсію Вам призначено до 01.10.2011 і після цієї дати Ви не зверталися з приводу її перерахунку відповідно до частини четвертої статті 42 Закону з урахуванням страхового стажу та заробітної плати, то Ваш понаднормативний стаж становитиме 19 років (44 - 25).
Частиною третьою статті 42 Закону визначено, що 2016 року в разі збільшення розміру прожіткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, підвищується розмір пенсії, обчислений відповідно до статті 28 Закону, крім пенсіонерів, які працюють (здійснюють діяльність, пов’язану з отриманням доходу). Перерахунок пенсії проводиться з дня встановлення нового розміру прожіткового мінімуму. Пенсіонерам, які працюють або провадять зазначену діяльність, перерахунок пенсії здійснюється після звільнення з роботи або припинення такої діяльності з урахуванням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законодавством на дату звільнення з роботи чи припинення такої діяльності.
Враховуючи зазначене та оскільки станом на 01.12.2016 Ви не працювали, і якщо розмір Вашої пенсії, обчислений відповідно до статті 27 Закону, більший за 1247,00 грн, доплата за понаднормативний стаж становить 236,93 грн (1247,00 х 19%). Якщо ж розмір Вашої пенсії, обчислений відповідно до статті 27 Закону, менший за 1247,00 грн, наприклад, 1045,00 грн, то доплата за понаднормативний стаж має станомити 198,55 грн (1045 х 19%).
 
 
 
30.12.2016
Звіт про результати роботи з питань запобігання та виявлення корупції за 2016 рік
 
Запроваджено моніторинг додержання посадовими особами антикорупційного законодавства, зокрема, в частині запобігання та врегулювання конфлікту інтересів при нарахуванні пенсійних виплат працівникам управління, членів їх сімей, у тому числі на виконання судових рішень.
Рішень щодо пенсійного забезпечення працівників управління, членів їх сімей не приймалось.
Особам, уповноваженим на виконання функцій державни, в управлінні надавалась допомога у заповненні декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік.
Своєчасно подано та надано на перевірку 25 декларацій працівників управління.
Від спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції отримано 3 повідомлення (подання, приписи тощо) про факти порушення антикорупційного законодавства (встановлення недостовірностей (розбіжностей) за результатами здійсненого фінансового контролю декларацій за 2015 рік.
З метою з’ясування причин та умов порушень статті 12 Закону України “Про засади запобігання та протидії корупції” стосовно 1 посадової особи проведено службове розслідування.
Реалізовуються інформаційні заходи серед населення, спрямовані на формування світогляду неприйняття корупції. В засобах масової інформації (радіо, в мережі Інтернет) розміщено 3 матеріали, проведено 12 семінарів, лекцій серед державних службовців з питань антикорупційного законодавства.
Систематично проводиться моніторінг виконання стану заходів, щодо запобігання корупційних проявів, підготовлено та опрелюднено звіт про його результати.
Повідомлень громадян щодо можливих корупційних правопорушень з боку службовців управління не надходило.
Серед службовців управління проводиться роз’яснювальна роботи щодо заборон і обмежень, установлених антикорупційним законодавством, щодо відповідальності за корупційні правопорушення та правопорушення, пов’язані з корупцією, моделей поведінки у тих чи інших ситуаціях з можливими корупційними ризиками.
На постійній основі запроваджена система правової освіти працівників управління, в тому числі у сфері антикорупційного законодавства.
Здійснюється моніторинг додержання посадовими особами антикорупційного законодавства, насамперед, щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, обмеження спільної роботи близьких осіб.
В установленому порядку забезпечено оприлюднення інформації про закупівлі та використання коштів Пенсійного фонду України, передбаченої законами України “Про здійснення державних закупівель”, “Про відкритість використання публічних коштів” та прийнятих на їх виконання нормативно-правових актів.
Організація та проведення закупівель здйснюється без поділу предмета закупівлі на частини або заниження його вартості для униклення проведення процедури закупівлі, визначення його не у відповідності з реальною потребою замовника, створення оптимальних умов для уникнення можливостей варіювання з критеріями оцінки учасників з метою надання переваг заздалегідь обраному учаснику.
Управління зареєструвалося в електронній системі публічних закупівель та здійснює закупівлю послуг з її використанням у порядку, визначеному законодавством.
Забезпечується постійний контроль за формуванням потреби для фінансування пенсійних виплат з метою недопущення надання переваг при спрямуванні коштів на об’єкти з виплати та доставки пенсій.
Здійснюється моніторинг результатів перевірок виплатного об’єкту поштового зв’язку національного оператора поштового зв’язку та банків. Спільно з УДППЗ «Укрпошта» проведено робочу зустріч з питань врегулювання механізмів контролю за цільовим використанням коштів, призначених для виплати пенсій і допомоги.
 
 
 
 
 
30.12.2016
Звіт про роботу зі зверненнями громадян за 2016 рік
 
Протягом 2016 року робота управління Пенсійного фонду України в Міловському районі Луганської області була спрямована на забезпечення конституційного права громадян на звернення та створення належних умов для реалізації цього права відповідно до Закону України «Про звернення громадян».
У звітному періоді надійшло 178 звернень громадян, в тому числі: на особистому прийомі – 87 (48,9 відсотків від загальної кількості звернень), на виїзних прийомах – 75 (42,1 відсотків від загальної кількості звернень), через засоби зв’язку від заявників (поштою, особисто) – 14 (7,9 відсотків від загальної кількості звернень), через вищі органи влади та організації – 1 (0,6 відсотків від загальної кількості звернень) та повторних – 1 (0,5 відсотків від загальної кількості звернень).
Кількість звернень, яка надійшла за звітний період (178), порівняно з минулим роком (815) зменшилась майже на 80 відсотків. Разом з тим спостерігається збільшення кількості звернень громадян, що звернулись до приймальні управління, яка працює за принципом «єдиного вікна».
На особистому та виїзних прийомах було прийнято 162 громадянина (91,0 відсоток від загальної кількості.
В своїх зверненнях громадяни, в тому числі й на особистих прийомах, найчастіше порушували питання щодо правильності призначення та перерахунку пенсій – 80 звернень (44,9 відсотка від загальної кількості звернень) та роз'яснення діючого пенсійного законодавства – 98 звернень (55,1 відсотка).
Особливої гостроти набули численні звернення, пов’язані з питанням правомірності припинення виплати пенсій вимушеним переселенням.
Питання підвищення якості обслуговування громадян продовжує бути пріоритетним напрямком роботи органів Фонду в 2016 році. Продовжують здійснюватися заходи задля побудови оперативної системи обслуговування громадян із забезпеченням вільного їх доступу до об’єктивної, своєчасної та конкретної інформації.
Для більш сприятливих умов спілкування з пенсіонерами в управлінні діє окремо обладнана приймальня, де громадянам надаються обгрунтовані відповіді та кваліфіковані роз’яснення. Приймальна розташована на першому поверсі, забезпечена належними умовами для прийому громадян (засобами зв’язку, комп’ютерною технікою з відповідним програмним забезпеченням), що дозволяє оперативно і безпосередньо вирішувати питання пенсійного забезпечення громадян. Протягом звітного періоду на прийомі у приймальні побувало майже 10,0 тис. громадян, майже на 800 осіб більше ніж за відповідний період минулого року.
З метою заощадження часу громадян, які звертаються на особистий прийом, в управлінні функціонує “гаряча телефонна лінія”. Графік її роботи та номер телефону оприлюднені в засобах масової інформації. За поточний рік на “гарячу телефонну лінію” управління надійшло 356 дзвінків.
На виконання Указу Президента України від 18.12.2007 № 1228 “Про додаткові невідкладні заходи щодо створення сприятливих умов для життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями” в управлінні вхід до приміщення обладнаний пандусом для осіб з обмеженими фізичними можливостями, є кнопка для виклику спеціаліста зі спеціальною позначкою. Управління разом із місцевими органами влади продовжує роботу зі створення належних умов для безперешкодного доступу до приміщення управління відповідно до вимог державних будівельних норм.
Інформація про роботу зі зверненнями громадян по управлінню за поточний період розміщена на офіційному веб-сайті Міловської районної державної адміністрації.
З метою підвищення інформованості населення з питань пенсійної реформи, порядку перерахунків пенсій, упередження заяв та скарг до органів Пенсійного фонду управлінням проводиться активна робота по підвищенню рівня інформованості населення району щодо роз’яснення діючого пенсійного законодавства, змісту та соціальної спрямованості урядових рішень з питань пенсійного забезпечення.
Керівництвом та фахівцями управління проводяться зустрічі з трудовими колективами, населенням, з ветеранськими та громадськими організаціями, виступи на сторінках районного друкованого та електронних засобах масової інформації. За поточний рік фахівцями управління здійснено 12 виступів на ринковому радіо, опубліковано 83 матеріалів у ЗМІ.
Організація роботи зі зверненнями громадян знаходиться на постійному контролі керівництва управління.
 
 
 
23.12.2016
До уваги пенсіонерів! Пенсійний фонд України роз'яснює особливості виплати пенсій за січень 2017 року
 
Зазвичай пенсії виплачуються щомісяця у період з 4 по 25 число в установлену дату виплати, яка відома кожному пенсіонеру.
З метою забезпечення своєчасної виплати пенсій з урахуванням святкових та вихідних днів у січні 2017 року 21 грудня Урядом прийнято рішення, яким встановлено, що частково пенсію за січень 2017 року буде виплачено у грудні 2016 року.
Пенсіонерам, які отримують пенсію через банківські установи і мають дату виплати пенсії з 4 по 15 січня 2017 року включно, пенсія на їх банківський рахунок буде зарахована у період з 27 по 29 грудня.
Пенсіонерам, які отримують пенсію через поштові відділення і мають дату виплати пенсії з 4 по 10 січня 2017 року включно, пенсія буде виплачуватися починаючи з 27 грудня.
Пенсіонерам, які з різних причин не зможуть отримати пенсію за січень 2017 року на поштових відділеннях в останні дні грудня, зможуть отримати її починаючи з 5 січня.
Для пенсіонерів, які отримують пенсію через банківські установи і мають дату виплати пенсії з 16 по 25 січня або через поштові відділення і мають дату виплати пенсії з 11 по 25 січня пенсія буде виплачуватись в звичайному режимі в установлені дати виплати.
Із загальної чисельності пенсіонерів (11,7 млн.) у грудні 2016 року буде виплачено пенсій за січень 2017 року 5,4 млн. пенсіонерам, в т.ч. 3,7 млн. пенсіонерів через банківські установи та 1,7 млн. пенсіонерів через поштові відділення.
На виплату пенсій за січень 2017 року Пенсійним фондом буде спрямовано у грудні 2016 року 10,4 млрд. грн. Це фінансування здійснюється в межах затвердженого бюджету Пенсійного фонду на 2016 рік.
Загальна потреба на виплату пенсій за січень 2017 року складає 22,1 млрд.грн.
З усіх питань, пов’язаних з виплатою пенсій, пенсіонери можуть звертатись до Контакт-центру Пенсійного фонду України 0-800-503-753 (зі стаціонарних телефонів - безкоштовно), або до управління Пенсійного фонду України за місцем перебування пенсіонера, як одержувача пенсії.
 
 
21.12.2016
Проведено анкетування відвідувачів
 
В рамках реалізації положень Стратегії розвитку комунікацій Пенсійного фонду України в управлінні Пенсійного фонду України в Міловському районі Луганської області провели анкетування відвідувачів. Протягом листопада-грудня поточного року опитано майже 200 відвідувачів (пенсіонерів та застрахованих осіб).
При проведенні цього заходу фахівці управління ставили за мету з’ясувати рівень задоволення громадян якістю надання послуг. Результати дослідження показали, що переважна більшість опитаних мешканців району, як і раніше, достаньо високо оцінює якість та оперативність роботи управління та повноту отримуваних відповідей. Більшість опитаних позитивно оцінили впровадження Централізованої системи призначення та виплати пенсій і відчули спрощення від її реалізації.
Задоволені громадяни і якістю надання послуг щодо виплати пенсійних коштів підприєством поштового зв’язку та банківськими установами, більше 80 відсотків пенсіонерів отримують пенсії в установах банків. За результатами дослідження 90 відсотків респондентів знають про проведення в Україні пенсійної реформи. Більш ніж чверть з опитаних користуються веб-порталом Пенсійного фонду України та сайтами Фонду. З випадками працевлаштування без офіційного оформлення трудових відносин стикалися 60 відсотків опитаних. Більше 70 відсотків опитаних замислювалися про вплив страхового стажу на пенсійне майбутнє, 60 відсотків – не згодні отримувати заробітну плату в “конверті”.
Проведення дослідження громадської думки дозволяє виявити слабкі сторони в організації роботи управління та розробити на цій основі практичні рекомендації щодо їх усунення та покращення роботи управління в цілому.
 
 
 
08.12.2016
Всеукраїнський тиждень права
 
Однією з фундаментальних цінностей будь-якої демократичної країни є забезпечення дотримання права і свободи людини.
У відповідності до ст. 3 Конституції України, права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави; держава відповідає перед людиною за свою діяльність; утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.
Права людини, гарантовані Конституцією та міжнародними угодами нашої країни, мають бути реалізовані. Один із засобів реалізації прав людини полягає у тому, що їх можна захистити у випадку порушення.
Конституція України передбачає можливості здійснення громадянами дій, спрямованих на захист їх прав і свобод, як: захищати своє життя і здоров’я, життя і здоров’я інших людей від протиправних посягань; об’єднуватися в політичні партії та громадські організації для здійснення і захисту своїх прав і свобод; проводити збори, мітинги, походи і демонстрації; направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення до органів державної влади; захищати в суді свої права і свободи; звертатися за захистом своїх прав до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини; звертатися за захистом своїх прав і свобод до відповідних міжнародних установ або органів.
Крім того, Конституція України досить чітко визначає систему органів та посадових осіб різних рівнів, які повинні захищати права і свободи людини і громадянина.
Це: Президент України, Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, органи виконавчої влади, підсистема судів загальної юрисдикції та спеціалізованих судів, Конституційний Суд України, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, прокуратура, адвокатура, інші правоохоронні органи України.
Основною ефективною формою захисту прав і свобод є судовий захист. Потреба у судовому захисті закономірно випливає з ускладнення характеру структури економічних відносин, зростанні конфліктності і соціальних протиріч у суспільному житті.
Діяльність з посилення гарантій захисту прав і свобод людини покладено на інститут Уповноваженого з прав людини, який існує в рамках парламентаризму. Зазначена посадова особа заповнює прогалини і компенсує недоліки судових засобів захисту, парламентського та відомчого контролю за адміністративними органами.
Органи державної виконавчої влади, до яких належить Пенсійний фонд України, а також органи місцевого самоврядування, забезпечують додержання прав і свобод громадян на певній території.
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №627 “Про затвердження плану заходів з проведення у 2016 році Всеукраїнського тижня права”, наказу головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області від 06.10.2016 № 157 “Про заходи з участі у проведенні в 2016 році Всеукраїнського тижня права в органах Пенсійного фонду України в Луганській області” управлінням Пенсійного фонду України в Міловському районі Луганської області проводиться низка заходів з відзначення Всеукраїнського тижня права.
 
 
 
30.11.2016
Про новації та сучасні сервіси Пенсійного фонду України
Начальник відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Пенсійного фонду України в Міловському районі Галина Усачова 30 листопада 2016 року провела семінар з фахівцями Міловського відділення Станично - Луганської ОДПІ ДФС України в Луганській області, на якому розповіла про новації які запроваджує Пенсійний фонд України, Стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду України до 2020 року мета якої є забезпечення європейських стандартів функціонування та надання послуг, суттєве покращення якості обслуговування громадян, впровадження сучасних управлінських та інформаційних технологій, скорочення адміністративних видатків та підвищення прозорості діяльності органів Фонду.
Довела до відома присутніх, що з 1 листопада поточного року запрацювала оновлена версія веб-порталу, який цілодобово доступний за адресою: http:\\www.portal.pfu.gov.ua надає громадянам можливість зручно та швидко отримати послуги від органів Пенсійного фонду України. Новації значно поширили функціонал веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України: створено можливість самостійно за допомогою електронного цифрового підпису зареєструватися на веб-порталі, пройти автентифікацію, є можливість переглянути всі свої звернення до органів Фонду, стан їх обробки, подати заяву на призначення та перерахунок пенсії, переглянути свою електронну пенсійну справу та дані електронної персональної облікової картки застрахованої особи.
Крім того вона пояснила процедуру реєстрації застрахованих осіб та основні можливості по користуванню даним ресурсом. Всі присутні отримали вичерпні відповіді на свої питання, детальну консультацію щодо самої реєстрації на порталі та бажаючи негайно стати користувачами веб-порталу заповнили заяви на реєстрацію. Всім присутнім на семінарі було вручені інформаційні буклети, щодо можливостей сучасних інформаційних сервісів без зайвих черг та витрат.
Аналогічні зустрічі протягом місяця було проведено з іншими трудовими колективами району, та будуть тривати в подальшому з метою популяризації новацій Пенсійного фонду України. 
 
 
 
30.11.2016
В УПРАВЛІННІ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В МІЛОВСЬКОМУ РАЙОНІ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОЙШЛО ЗАСІДАННЯ "КРУГЛОГО" СТОЛУ
З ПИТАНЬ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ ТА ДЕТІНІЗАЦІЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ
 
 
30 листопада 2016 року фахівці управління Пенсійного фонду України в Міловському районі Луганської області за участю представників Міловського відділення Станично-Луганської ОДПІ ГУ ДФС у Луганській області та Міловського районного центру зайнятості провели засідання "круглого" столу з питань реалізації заходів, направлених на легалізацію зайнятості населення та детінізацію заробітної плати.
В ході спілкування обговорено питання щодо моніторингу платників, які мінімізують доходи найманих працівників. Обговорені питання щодо подальшої співпраці з питань погашення боргів із заробітної плати, страхових платежів, призначених для здійснення соціальних виплат, а також щодо обміну інформацією та спільних дій по виявленню фактів використання праці неоформлених працівників.
 
 
 
28.11.2016
 
ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 1 ГРУДНЯ 2016 РОКУ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ УКРАЇНИ НА 2016 РІК»
 
З 1 грудня 2016 року органами Пенсійного фонду України буде проведено перерахунок пенсій відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік», виходячи із розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність - 1247, 00 грн. шляхом перерахунку мінімальних розмірів пенсій, надбавок, підвищень, та визначення права на щомісячну державну адресну допомогу з урахуванням індексації.
Виходячи із розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 01.12.2016 буде проведено перерахунок:
 • мінімального розміру пенсії непрацюючим пенсіонерам відповідно до ст. 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»;
 • доплати за понаднормовий стаж непрацюючим пенсіонерам відповідно до ст. 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»;
 • пенсій за особливі заслуги відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною»;
 • мінімального розміру пенсії по втраті годувальника;
 • мінімального розміру пенсії по втраті годувальника членам сімей військовослужбовців;
 • підвищень, передбачених Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та доплати до підвищень;
 • мінімальних розмірів пенсій військовослужбовцям строкової служби та членам їх сімей, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб»;
 • надбавки на утриманців відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб»;
 • підвищень, передбачених Законом України «Про жертви нацистських переслідувань» та доплати до підвищень;
 • мінімальних розмірів пенсій по інвалідності внаслідок аварії на ЧАЕС;
 • щомісячної державної адресної допомоги інвалідам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС;
 • державної соціальної допомоги на догляд інвалідам війни з числа військовослужбовців 1,2,3 груп та інших інвалідів війни 1,2,3 груп;
 • щомісячної державної адресної допомоги інвалідам війни та учасникам бойових дій;
 • доплати до мінімального розміру пенсії непрацюючим шахтарям, на яких поширюється дія Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» та працівникам, зайнятим обслуговуванням зазначених осіб відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»;
 • доплати до мінімального розміру пенсії незалежно від факту роботи шахтарям, на яких поширюється дія Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» та яким призначена пенсія по інвалідності відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення»;
 • доплати до пенсії за втрату годувальника членам сімей шахтарів, смерть яких настала внаслідок нещасного випадку на виробництві або профзахворювання.
Мінімальний розмір пенсії за віком, призначеної відповідно до статті 28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» до 01.10.2011 року, за наявності у чоловіків 25, а у жінок – 20 років страхового стажу, а також мінімальний розмір пенсії за віком, яка призначена або перерахована з урахуванням стажу та заробітку після 01.10.2011 року за наявності у чоловіків 35, а у жінок – 30 років страхового стажу встановлюється на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, – 1247,00 грн.
Перерахунок пенсії провадиться також в частині збільшення доплати за понаднормативний стаж роботи:
- для чоловіків за кожний рік понад 25 років (пенсій, призначених до 01.10.2011 року) або 35 років (пенсій, призначених, перерахованих після 01.10.2011 року);
- для жінок за кожний рік понад 20 років (пенсій, призначених до 01.10.2011 року) або 30 років (пенсій, призначених, перерахованих після 01.10.2011 року) розмір пенсії збільшується на 1 відсоток від розміру пенсії, яка обчислена відповідно до статті 27, але не більше 1 відсотка від прожиткового мінімуму.
Відповідно до абзацу другого частини 3 ст. 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» у разі збільшення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність працюючим пенсіонерам розмір пенсії, обчислений відповідно до статті 28 не перераховується.
Виходячи із розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 01.12.2016 року – 1247,00 грн., не провадиться перерахунок:
 • підвищення дітям війни відповідно до Закону України «Про соціальний захист дітей війни»;
 • додаткової пенсії за шкоду заподіяну здоров’ю та компенсаційної виплати за втрату годувальника відповідно до Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»;
 • підвищення особам, яким виповнилося 100 років і більше відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2012 № 908;
 • щомісячної доплати до пенсії непрацюючим пенсіонерам, вивільненим у зв’язку з закриттям Чорнобильської АЕС.
Виходячи із розміру прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць з 01.12.2016 – 1544.00 грн. провадиться перерахунок надбавки, передбаченої Законом України «Про донорство крові та її компонентів».
Перерахунок щомісячної державної адресної допомоги відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2008 року №265 «Деякі питання пенсійного забезпечення громадян», виходячи із розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 01.12.2016 року 1247,00 грн., провадиться для одержувачів пенсій:
- за віком/за вислугу років при повному стажі, якщо в даних про інвалідність наявна інформація про 1,2 або 3 групу інвалідності;
- у разі втрати годувальника;
- по інвалідності для інвалідів 1,2, та 3 груп;
- соціальних пенсій для інвалідів 1,2 та 3 групи; та дітям-інвалідам;
- за віком/за вислугу років при неповному стажі роботи, якщо в даних про інвалідність наявна інформація про 1,2 або 3 групу інвалідності.
Перерахунок щомісячної державної адресної допомоги, виходячи із розміру 949,00 грн., провадиться для тих одержувачів пенсій, які не зазначено вище.
 
 
 
28.11.2016
Основні принципи пенсійного забезпечення в Україні у 2016 році
 
Статтею 46 Конституції України передбачено, що громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з залежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом. Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму встановленого законом.
Це право гарантується загальнообов`язковим державним соціальним страхуванням за рахунок страхових внесків громадян, підприємств, установ, організацій, а також бюджетних та інших джерел соціального забезпечення; створення мережі державних, комунальних, приватних закладів для догляду за непрацездатними.
Основними нормативно-паравовими актами, що регулюють правовідносини з пенсійного забезпечення, є Закон України від 09.07.2003        № 1058-IV “Про загальнообов`язкове державне соціальне страхуванням”та Закон України від 05.11.1991 № 1058-IV “Про пенсійне забезпечення”. Умови призначення пенсій в Україні формуються на таких засадах.
Пенсійний вік для чоловіків
Право на пенсію за віком у 2016 році мають чоловіки, які досягли 60 років.
Пенсійний вік для жінок
Право на пенсію за віком у 2016 році мають жінки після досягнення 57,5 років.
Мінімальний страховий стаж для призначення пенсії
Мінімальний стараховий – пенсійний стаж, який дає право на призначення пенсії за віком для чоловіків та жінок складає 15 років. Особам, які не мають відповідного мінімального страхового стажу, призначається соціальна допомога, в порядку та розмірах передбачених Закон України від 18.05.2004        № 1727-IV “Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам”.
Мінімальна пенсія за віком
За наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу пенсія призначається в розмірі не нижче мінімальної пенсії. Мінімальний розмір пенсії встановлюється в розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. З грудня 2016 року розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, складає 1247 грн. За наявності страхового стажу менше 35 років у чоловіків та 30 років у жінок, пенсія за віком встановлюється в розмірі, пропорційному наявному страховому стажу, виходячи з мінімального розміру за віком.
Максимальний розмір пенсії
Максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщіною) не може перевищувати десяти прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність. Тимчасово, у період з 1 сісня 2016 року по 31 грудня 2016 року, максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщіною) не може перевищувати 10 740 грн.
 
 
 
25.11.2016
Отримання пенсії за довіреністю
 
За станом здоров”я або з інших причин пенсіонер іноді не має можливості отримувати належні йому виплати особисто. У такому разі він може доручити цю справу іншій особі, оформивши довіреність.
Довіреність – це письмовий документ що видається однією особою іншій особі для представництва перед третіми особами.
Довіреності для виплати пенсії зазвичай посвідчюють нотаріально. Однак, така довіреність може бути посвідчена посадовою особою організації, в якій довіритель працює, навчається, перебуває на стаціанарному лікуванні, або за місцем його проживання.
Після першої виплати пенсії через пошту довіреність на виплату пенсії відбирається і зберігається на виплатному об”єкті поштового зв”язку.
До речі, після того як виплату пенсії за довіреністю здійснювали протягом 12 місяців, пенсіонер має звернутися із заявою щодо продовження виплати за довіреністю в своє управління Пенсійного фонду за місцем проживання. Зробити це необхідно особисто.
В такому випадку довіреність на виплату пенсії продовжують знову на один рік починаючи з місяця, що настає за місяцем подання заяви.
Якщо пенсіонер не може особисто звернутися із заявою щодо продовження виплати пенсії за довіреністю або виплату пенсії переведено з банку на поштове відділення (через відсутність заяви щодо продовження виплати пенсії через банк), відповідно до законодавства виплату пенсії зазвичай припиняють після шести місяців її неотримання.
При цому у разі надання до територіального органу Пенсійного фонду заяви про поновлення виплати пенсії, на яку пенсіонер мав право, але не отримав своєчасно з власної вини, поновлення виплати буде проведено за минулий час, але не більше ніж за три роки до дня звернення за отриманням пенсії. У цоьму разі частина суми неотриманої пенсії, але не більш як за 12 місяців, виплачується одночасно, а решта суми виплачується щомісяця рівними частинами, що не перевищують місячного розміру пенсії.
 
 
 
 
24.11.2016
Проведено чегровий пленум Міловської районної ради ветеранів
 
23 листопада 2016 року в залі засідань Міловської райдержалміністрації проведено VI пленум Міловської районної ради ветеранів на якому розглянуто питання про підсумки роботи районної ради ветеранів за поточний рік та проведення заходів по підготовці та проведенню 30-річчя ветеранського руху в Україні. У роботі пленуму прийняла участь начальник управління Пенсійного фонду України в Міловському районі Луганської області Ірина Великоцька.
Під час роботи пленуму Ірина Великоцька розповіла про новації в Пенсійному фонді України, ознайомила з прийнятою Стратегією модернізації та розвитку Пенсійного фонду України до 2020 року, розповіла про перерахунки пенсій, які були здійснені протягом 2016 року, переваги отриманння пенсій через банківські установи, а також зупинилась на питаннях легальної зайнятості населення. Присутніх цікавили питання проведення перерахунків пенсій працюючим пенсіонарам, підвищення пенсійних виплат з грудня поточного року.
З метою вивчення громадської думки, покращення умов отримання послуг громадянами та спрощення процедури пенсійного обслуговування в управлінні Пенсійного фонду України в Міловському районі Луганської області після закінчення роботи пленуму спеціалістами управління проведено анкетування громадян.
 
 
 

18.11.2016

СПІЛЬНА НАРАДА

18 листопада 2016 року управлінням Пенсійного фонду України в Міловському районі Луганської області проведено спільну нараду з Міловським РВ ДВС ГТУЮ у Луганській області з питань покращення ситуації щодо примусового стягнення боргів до Пенсійного фонду України підприємствами з активним статусом боргу та підприємствами-банкрутами.

Особлива увага була приділена проблемним питанням щодо стягнення коштів з підприємств-боржників, які мають найбільшу заборгованість перед Фондом, причин, що ускладнюють їх виконання, та шляхів їх усунення.

Під час наради було проаналізовано процедуру відновлення втрачених виконавчих проваджень та заходи, що вживаються в цьому напрямку.

Присутні звернули увагу, що погашення боргів – це результат спільної роботи представників обох служб. В нинішніх умовах, коли постійно зростає потреба в коштах на виплату пенсій, погашення заборгованості є суттєвим резервом наповнення бюджету Пенсійного фонду і співпраця з органами ДВС щодо її стягнення є одним із пріоритетних завдань, що покладається як на територіальні органи Пенсійного фонду так і на державну виконавчу службу.

 

 

 

17.11.2016

РОБОЧИЙ ВІЗИТ НА МІЛОВЩІНУ

Відповідно до графіку виїзних прийомів керівництва головного управління на 2016 рік, затвердженого наказом головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області від 10.05.2016 № 62 «Про затвердження графіку проведення виїзних прийомів керівництвом головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області та «прямих телефонних гарячих ліній» на 2016 рік» та з метою підвищення обізнаності громадян з питань пенсійного забезпечення, пенсійного страхування, встановлення відкритого діалогу з громадськістю, надання консультативної допомоги населенню 17 листопада 2016 року заступником начальника головного управління Евеліною Приймак проведено виїзний прийом в управлінні Пенсійного фонду України в Міловському районі Луганської області.

Станом на 1 листопада 2016 року у Міловському районі зареєстровано 14,0 тис. переселенців-пенсіонерів.

Під час візиту Евеліна Приймак ознайомилась з організацією роботи по обслуговуванню цієї категорії громадян в «громадській приймальні» за принципом «єдиного вікна» та з умовами роботи спеціалістів управління.

Цього ж дня Евеліна Приймак провела особистий прийом мешканців Міловського району. Здебільшого відвідувачів цікавили питання призначення пенсій за вислугу років, поновлення та виплата пенсій внутрішньо переміщеним особам, виготовлення електронних пенсійних посвідчень. На всі питання були надані повні та кваліфіковані відповіді.

 

 

 

|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Міловська районна державна адміністрація
92500, Україна, смт. Мілове, вул.Леніна, 40
Тел. (06465) 2-12-45, факс 2-15-45
Веб-сайт: http://mil.loga.gov.ua
E-mail: melovoe_rda@mel.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.mil.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Міловська РДА