Сьогодні: понеділок, 23 вересня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи виникають проблеми в ході проведення перевірок органами державного контролю?
Проголосувало: 47 Чи задовольняє Вас діюча система ліцензування?  » Чи підтримуєте Ви спрощену систему оподаткування?  » Кількість перевірок суб'єктів підприємництва контролюючими органами  » Як Ви оцінюєте роботу місцевих органів влади, спрямовану на розвиток підприємництва?  » Умови ведення Вашого бізнесу  »
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Міловська РДАДіяльність РДАСоціальна сфера
Освіта та наука
Літо – пора тепла, відпочинку, здійснення мрій … А ще, це пора випускних вечорів та незабутніх світанкових зустрічей з юністю. Мить, коли кожен випускник з гордістю переступає невидимий кордон між дитинством та дорослим життям…
З 23 по 26 червня 2017 року на Міловщині у восьми загальноосвітніх школах району гучно та весело пройшли випускні вечори. Свято, яке запам’ятається на все життя для одинадцятикласників. Всіх дітей привітали представники Міловської районної  державної адміністрації та Міловської районної ради. Гості зі щирими словами благословення у самостійне життя побажали випускникам обрати вірний шлях у житті, не забувати рідної домівки, школи, вчителів, рідну Міловщину та зазначили, що школа завжди була і залишається колискою виховання інтелекту. Прозвучали на святі і слова привітання для випускників від  педагогів та батьків, які благословили дітей у доросле самостійне життя хлібом-сіллю.
Зворушливим і урочистим став момент, коли ще юні школярі отримали документ в доросле і самостійне життя - атестат.
Позаду - безтурботне дитинство, а попереду - перші самостійні рішення, перший свідомий вибір… Перший досвід… Та куди б доля не закинула випускників, двері рідної школи завжди будуть радо відчинені. Міловський край завжди чекатиме досвідчених фахівців…
Сумним і веселим виявилося свято, на якому привітання і побажання переплелися зі сльозами щастя, відчуттям першої перемоги…
 
Л.В. Святополк - методист Міловського РМК
 
 
 
 
 
 
 
 
02.06.2017
День захисту дітей в пришкільних та мовних таборах Міловського району «Казковий світ дитини»
 
Щороку 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Недарма це яскраве і добре свято припадає на перший день літа.
У Міловській гімназії вихованці табору «Мрія» здійснили подорож до країни дитинства (Travelling to the Children’s Country). Подорожуючи потягом дня цією країною діти здійснили зупинки на таких станціях:
 Зоологічна (The Zoo); Спортивна (Sport); Казкова (Fairy Tales);
 Загадкова (Riddles);-Танцювальна (Dancing).
         На станціях дітей чекали вихователі з цікавими завданнями.
         По завершенню подорожі були визначені переможці. Діти отримали велике задоволення від подорожі.
Вихованці мовного табору «Rainbow» (Міловської ЗОШ) зустріли цей день разом зі своїми друзями у рідній школі.
Начальник табору привітав дітей зі святом та побажав нових звершень у житті. Потім діти мали змогу пригадали свої улюблені казки, мультфільми у вікторині «Казковими шляхами». А потім і намалювати своїх улюблених героїв. Не обійшовся цей день без веселих розваг, ігор на свіжому повітрі.
У таборі «Віночок» (Новострільцівський НВК) традиційно до Дня захисту дітей відбулися різноманітні заходи  для вихованців. Вихователі та діти разом із працівниками сільського будинку культури підготували й провели святковий концерт. На дітей чекали веселі конкурси, розваги, дискотека. Всі із задоволенням приймали участь та отримали масу позитивних емоцій та вражень. Наприкінці свята діти отримали солодкі призи.
У наших таборах «Сонечко»(Великоцька ЗОШ), «Сонячна країна» (Мусіївський НВК), «Сонячний» (Калмиківська ЗОШ) діти з задоволенням подорожували Сонячною країною , де на них чекали різноманітні дивовоижнв конкурси та розваги.
Вихованців «Веселого вулика» (Стрільцівської ЗОШ) чекали конкурси, ігри, вікторини, екскурсія до парку, а на завершення була святкова дискотека. Фіналом свята був солодкий стіл, як і належить вулику.
Наприкінці дня дітлахи відвідали районний будинок культури, де для них приготували цікавий концерт та різноманітну розважальну програму.
Впевнені, що казковий світ дитинства продовжується!
 
 
 
 
 
 
 
30.05.2017
Відкриття пришкільних та мовних таборів денного перебування Міловського району
 
З метою створення сприятливих умов для відпочинку дітей влітку 2017 року та популяризації вивчення іноземних мов 29 травня 2017 року розпочали свою роботу 7 таборів, з них (4 пришкільних та 3 мовних табори) денного перебування. Всього охоплено 250 дітей, з них (в пришкільних 100 дітей, в мовних – 150).
На шкільному подвір'ї Мусіївського НВК відбулося урочисте відкриття мовного табору відпочинку «Сонячна країна» (30 дітей). Табір був розділеним на загони, які обрали своїх командирів та командира табору. Діти були закріплені за вихователями, які ознайомили дітей з правилами поведінки у таборі. Потім, був конкурс малюнків «Діти миру», де загони показали свої здібності й таланти. Після насиченого дня в таборі, вихованці смачно пообідали, набрались сил і вишукувались для підведення підсумків та оголошення плану на завтрашній день. В цілому, всі залишились задоволені.
Розпочав свою роботу пришкільний оздоровчий табір з денним перебуванням «Віночок» при Новострільцівському НВК. У ньому відпочиватиме 35 учнів пільгових категорій, які розподілені на два загони «Посмішка» та «Апельсин». Оздоровлення розпочалося святом відкриття табору «Віночок» – наш другий дім. Канікули – найкраща пора!». На дітей чекають 14 днів захоплюючих розваг, подорожей, змагань і конкурсів.
Міловська гімназія прийняла до табірної зміни «Мрія» 60 учнів. Дітей зустріли вихователі, пройшла лінійка відкриття табору. Кожний день табірної зміни має свою назву та план роботи.
Понеділок 29 травня – first day, The Day of Acquaintance (День знайомств), Association in detachments (Об’єднання в загони). Діти провели день весело та цікаво. Цей день став початком гарного відпочинку для дітей.
У Міловській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулось урочисте відкриття мовного табору «Rainbow». Саме тут вихованці закладу зможуть розширити свої знання англійської мови, гарно та корисно провести час, розважатися з друзями, позмагатися з різних видів спорту, помалювати та помандрувати видатними місцями рідного краю.
Всі учні були поділені на три загони: І загін – «Sun», ІІ загін – «Stars», ІІІ загін – «Friendship». Загони підготували маленький концерт, присвячений відкриттю табору. Зі словами привітання виступила начальник табору Клочкова Л.О. Вона ознайомила дітей з планом роботи табору, розпорядком дня, нагадала про правила поведінки та техніки безпеки.
На шкільному подвір'ї Великоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося урочисте відкриття пришкільного табору відпочинку «Сонечко» (35 дітей).
На шкільному подвір'ї Калмиківської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося урочисте відкриття пришкільного табору відпочинку «Сонячний» (15 дітей). Змістовним та цікавим був день у країні «Сонячній». Кожен відчував себе промінчиком великого Сонця і всім було дуже радісно і цікаво.
7.29.05.2017 р. – відкриття табірної зміни пришкільного табору «Веселий вулик» (15 дітей) Стрільцівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Протягом дня для дітей було організовано конкурсно-розважальну програму; лунали веселі пісні та вірші; на дітей чекав смачний обід та солодощі.
 
 
 
Начальник відділу освіти                                                        Н.І.Хрипко