Сьогодні: четвер, 25 травня 2017  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи виникають проблеми в ході проведення перевірок органами державного контролю?
Проголосувало: 44 Чи задовольняє Вас діюча система ліцензування?  » Чи підтримуєте Ви спрощену систему оподаткування?  » Кількість перевірок суб'єктів підприємництва контролюючими органами  » Як Ви оцінюєте роботу місцевих органів влади, спрямовану на розвиток підприємництва?  » Умови ведення Вашого бізнесу  »
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Міловська РДАДіяльність РДАСоціальна сфера
Освіта та наука
19.04.2017
 
Протягом багатьох років існують тісні ділові та дружні стосунки між Міловською гімназією та дитячим садочком «Ластівка». І ось 13 квітня вихованці дитячого садка знову завітали до гімназії. Майбутні першокласники відвідали їдальню, спортивну залу, навчальні кабінети... Та найбільше їм сподобалося в актовій залі, де проходило свято для першокласників - посвята у «Сонячні зайчики». Театральна група учнів гімназії показала малюкам казку «Червона шапочка». Потім гості зустрічали короле­ву Сонячної країни, яка привітала діток та подарувала на згадку розмальовки та по­вітряні кульки.
Дітям дуже сподобалась екскурсія. Вони побачили багато цікавого, отримали приємні, яскраві враження. Вихованці дитячого садочка не тільки здійснили своєрід­ну цікаву подорож, а й відчули атмосферу шкільного життя.
Дитячий садок та школа - це нерозривний зв’язок. І, на наше переконання, співпраця школи та дитячого садка є передумовою успішного майбутнього пер­шокласника.
 
Н. ШТЕПА,
педагог-організатор Міловської гімназії
 
 
30.03.2017
 
29 березня 2017 року у Міловській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся  районний ознайомлюючий  науково-практичний семінар з елементами тренінгу«Торгівля людьми – реальна загроза ХХІ століття».  На семінар були запрошені заступники директорів з виховної роботи, класні керівники загальноосвітніх шкіл району. Всі присутні отримали інформаційний матеріал сучасної проблеми торгівлі людьми, ознайомилися з реалізацією проекту «Впровадження програми з попередження торгівлі людьми в інститутах післядипломної освіти, ІІфаза». Педагогами Міловської ЗОШ І-ІІІ ступенів    було представлено тематичні блоки програми виховної роботи з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».
 
 
 
29.03.2017
 
28 лютого 2017 року в Міловській гімназії відбулось чергове засідання районного методичного об’єднання вчителів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів району за темою «Комплексний підхід до вирішення проблеми якості навчання у початковій школі». Вчителів початкових класів району привітала методист районного методичного кабінету Лисенко Зінаїда Миколаївна. Перед присутніми досвідом роботи поділилися: вчитель Міловської гімназії Коробка Тамара Іванівна, вчитель Новострільцівського НВК Чеча Віра Миколаївна, вчитель Зориківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Григоренко Олена Миколаївна. Педагоги мали змогу взяти участь у майстер-класі «Я так роблю» , який провела вчитель Морозівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Пушкарська Лілія Миколаївна.
 
 
 
03.04.2017
Акція «ПОСАДИ ДЕРЕВО МИРУ»
         З 25 березня по 02 квітня у загальноосвітніх навчальних закладах Міловського району пройшла акція «ПОСАДИ ДЕРЕВО МИРУ».
Всі навчальні заклади прийняли активну участь та приурочили цю акцію до екологічної дати «Година Землі»
У рамках акції «Посади дерево миру» » на шкільному майданчику учнями  Великоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів  висаджено саджанці ялинок на Алеї миру;
          на території шкільного подвір’я Міловської ЗОШ протягом березня 2017 року висаджено саджанці: горіхи – 19, сосна – 27, фруктові дерева – 7;
         у Міловській гімназії учніми та педагогічним колективом посаджено 4 верби, 2 горобини та 10 ялинок;
 у Новострільцівському НВК учнями та вчителями були висаджені саджанці  фруктових дерев;
          дівчата 10 та 11 класів Морозівської ЗОШ  посадили кущі бузку та берізки ;
         на території Калмиківської  школи посадили  садженці дерев листяної породи (5 шт.) та 10 кущив бузку;
           учні та педколектив Микільської ЗОШ висадили кущі та фруктові дерева на території подвір`я;
           в Мусіївському НВК учні та вихованці посадили 38 фруктових дерев;
 педагогічним та учнівським колективами Зориківської школи у співпраці з представниками Зориківської сільської ради та громадськості села біля школи було насаджено 9 саджанців калини.
З метою бережливого ставлення до природного середовища, збереження та примноження скарбів природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну учнями та вчителями Стрільцівської школи було посаджено 11 дерев.
         Такі акції проводяться щорічно і є гарним прикладом для підростаючого покоління.
 
 
 
 
 
 
27.03.2017
Змагання з міні-футболу
 
24 березня поточного року на базі Міловської ДЮСШ відбулися змагання з міні-футболу серед вихованців філій Міловської ДЮСШ. У змаганнях взяли участь 8 команд.
Після традиційної церемонії відкриття змагань команд-учасниць, вболівальників щиро привітала головний спеціаліст відділу освіти Міловської РДА Луценко Я.С.,  побажала гарного спортивного настрою і найсильнішим здобути перемогу. Танцювальний колектив центру позашкільної роботи привітав учасників спортивного свята гарним танцем.
У цей змагальний день чудовою нагодою для привітань і гарним прикладом для усіх команд стала збірна Міловської ДЮСШ, яка прийняла участь у фіналі чемпіонату області з волейболу і посіла ІІ місце. У складі команди грали учні Микільської, Морозівської, Міловської загальноосвітніх шкіл, Новострільцівського НВК та вихованці Міловської ДЮСШ. На початку спортивного заходу присутні щиро привітали призерів та побажали їм подальших успіхів.
Команди були поділені на дві групи. Змагання проходили за коловою системою. Першими змагання розпочали футболісти Микільської  та Морозівської загальноосвітніх шкіл (група А) та Зориківської ЗОШ і Міловської ДЮСШ 2 (група Б).
 Матчі проходили у цікавій, напруженій, безкомпромісній боротьбі. Ніхто не хотів поступатися і до останнього команди бороли за призові місця. За підсумками усіх ігор у фінал вийшли команди  Міловської ДЮСШ 1 та Мусіївського НВК (група А), Міловської ДЮСШ 2, Зориківської ЗОШ (група Б), які наполегливо боролися за перемогу. У фінальних іграх гравці команд виклалися на повну силу та показали гарну, згуртовану командну гру.
Перемогу вибороли юнаки з команди Міловської ДЮСШ 1, друге місце – команда Міловської ДЮСШ 2, третє місце зайняла команда Зориківської загальноосвітньої школи. Також за підсумками змагань було визначено кращого гравця турніру – ним став  Гончаров Артем,  з команди Міловської ДЮСШ 1, кращого воротаря – Лакатош Алік (на знімку вгорі), з команди Зориківської загальноосвітньої школи, кращого бомбардира - Любецький Даніл (Міловська ДЮСШ 1).
По завершенню змагань директор КУ «Спорт для всіх» Ховбоша В.Д. привітав переможців вручив командам-призерам кубки та дипломи, гравцям команд медалі та грамоти. Індивідуальними нагородами – пам’ятними статуетками – були відзначені кращі гравці.  
 
А. Коробєйник, директор КПНЗ «Міловська ДЮСШ».