Сьогодні: неділя, 25 червня 2017  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи виникають проблеми в ході проведення перевірок органами державного контролю?
Проголосувало: 45 Чи задовольняє Вас діюча система ліцензування?  » Чи підтримуєте Ви спрощену систему оподаткування?  » Кількість перевірок суб'єктів підприємництва контролюючими органами  » Як Ви оцінюєте роботу місцевих органів влади, спрямовану на розвиток підприємництва?  » Умови ведення Вашого бізнесу  »
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Міловська РДАДіяльність РДАСоціальна сфера
Культура
15.06.2017
День медичного працівника
 
15 червня в районному Будинку культури відбулося урочисте святкування Дня медичного працівника. На нього зібралися представники медичної сфери з усіх куточків Міловського району: лікарі та медичні сестри районного територіального медичного об'єднання, центру первинної медико-санітарної допомоги, станції швидкої допомоги. 
З вітальними словами до медичних працівників звернулись – перший заступник голови, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Віталій Рукавіцин, голова районної ради Юрій Кошута, селищний голова Павло Лукянцов.
За високий професіоналізм, вагомий внесок в організацію та надання медичної допомоги населенню, кращі медпрацівники відзначені грамотами Луганської обласної державної адміністрації, департаменту охорони здоров’я Луганської обласної державної адміністрації, Міловської районної адміністрації, районної ради та селищної ради.
Свої привітання та найкращі слова побажання висловили: виконуючий обов’язки головного лікаря Міловського районного територіального медичного об’єднання Галина Горбаченко та заступник головного лікаря, виконуючий обов’язки головного лікаря  комунального закладу «Міловський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Ольга Хрипко.
Під час урочистого дійства відбувся святковий концерт, в якому взяли участь аматори району та селища, які подарували усім присутнім чудовий святковий настрій.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
06.06.2017
Луганщина – це Україна
 
03 червня наша область як і всі її жителі відзначили 79 річницю утворення Луганської області. Святкові заходи з нагоди річниці відбулися в м. Рубіжному на пл. Володимирській.
У рамках проекту «Луганщина у нас одна» відбувся «Форум земляків». У форумі взяли участь голови обласних асоціацій органів місцевого самоврядування, промисловців, фермерів, освітян, працівників та аматорів сфери культури, фізичної культури і спорту, молодіжної ради,  Українського лікарського товариства, Центру молодіжних ініціатив, об’єднання організацій для громадян з особливими потребами та ін. Також у роботі форуму взяла участь делегація Міловського району на чолі з головою районної ради Юрієм Кошутою та першим заступником голови, в.о. голови райдержадміністрації Віталієм Рукавіциним.
Зачаровувала своєю різноманітністю барвів та виробів обласна виставка майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Об’єднані у творчому натхненні
У цій виставці взяли участь і майстри декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва Міловського району. В імпровізованому курені свої роботи представили наші земляки-майстрині. Неповторні вироби із соломки демонструвала Світлана Ткаченко,  майстерність якої високо оцінив очільник області Юрій Гарбуз. Приваблювали  погляди відвідувачів виставки вишиті з любов’ю  серветки, рушники, скатертини Бриль Є.С. та Сидоренко К.С. Великий інтерес викликали м’які іграшки Бережної Р.М, фотографії Коршун Д.О.
У рамках обласного фестивалю «Єднаймось віднині і довіку» виступили кращі аматори районів і міст  Луганщини. На святковій сцені виступили й дует з Міловщини – Тетяна Брага та Руслана Бережна.
За участь в обласному фестивалі «Луганщина – це Україна» в рамках відзначення 79-ї річниці утворення Луганської області делегацію Міловського району нагороджено дипломом Луганської обласної державної адміністрації, управління культури, національностей і релігій облдержадміністрації та вручено сертифікат на дві тисячі гривень.