Сьогодні: середа, 19 грудня 2018  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи виникають проблеми в ході проведення перевірок органами державного контролю?
Проголосувало: 47 Чи задовольняє Вас діюча система ліцензування?  » Чи підтримуєте Ви спрощену систему оподаткування?  » Кількість перевірок суб'єктів підприємництва контролюючими органами  » Як Ви оцінюєте роботу місцевих органів влади, спрямовану на розвиток підприємництва?  » Умови ведення Вашого бізнесу  »
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Міловська РДАДіяльність РДАГромадська радаОголошення

Оголошення

14 08 2015,13:17 | Повідомлення про початок формування нового складу громадської ради при Міловській районній державній адміністрації

Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» затверджено новий порядок формування та діяльності громадських рад при центральних органах виконавчої влади та місцевих державних адміністраціях.
 
 Громадська рада при районній державній адміністрації (далі – громадська рада) є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
 
До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі — інститути громадянського суспільства).
 
Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства.
 
Кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами.
 
Строк повноважень складу громадської ради — два роки.
 
До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.
 
Членство в громадській раді є індивідуальним.
 
 Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява встановленого зразку, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
 
До заяви додаються:
-        рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
 
-        біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
 
-        копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
 
-        інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років (обсяг – до 2 сторінок аркушу формату А4).
 
Рекомендовані ініціативною групою зразки вказаних документів додаються до повідомлення.
 
 За 10 календарних днів до проведення установчих зборів приймання заяв для участі у них припиняється. На підставі поданих заяв ініціативна група складає список учасників установчих зборів, кандидатур до нового складу громадської ради та у разі потреби уточнює місце проведення установчих зборів, про що райдержадміністрація повідомляє на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб.
 
Під час проведення установчих зборів з числа їх учасників обирається голова зборів, секретар, лічильна комісія, заслуховується інформація про результати діяльності громадської ради, що діяла при райдержадміністрації до проведення установчих зборів.
 
Протокол установчих зборів, відомості про склад громадської ради райдержадміністрація оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб.
 
Райдержадміністрація затверджує склад громадської ради на підставі протоколу установчих зборів.
 
 Установчі збори для формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації планується провести 22 вересня 2015 року о 15 годині в приміщенні райдержадміністрації (смт. Мілове, вул.Леніна, 40, Луганська область ).
 
 Приймання заяв для участі в установчих зборах припиняється 11 вересня 2015 року о 17годині.
 Заяви та копії документів до ініціативної групи надсилати поштою або надавати нарочним на ім’я уповноваженої особи від ініціативної групи – Рудої Ольги Миколаївни – завідувача сектору організаційної роботи апарату райдержадміністрації (92500, смт. Мілове, вул. Леніна, 40, каб. 204).
 
Відповідальною особою за проведення установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Міловській райдержадміністрації є завідувач сектору організаційної роботи аппарату райдержадміністрації Руда Ольга Миколаївна (контактний телефон: 0(06465)2-12-45, melovoe_rda@mel.Ig.ukrtel.net

06.02.2016,15:08 | Початок формування нового складу громадської ради при Міловській районній державні адміністрації 2016
21.12.2015,11:36 | Формування нового складу громадської ради при Міловській районній державні адміністрації
14.08.2015,13:21 | Зразки документів до повідомлення
14.08.2015,13:17 | Повідомлення про початок формування нового складу громадської ради при Міловській районній державній адміністрації
10.02.2014,15:26 | РАЙОННИЙ ПЛАН ЗАХОДІВ з реалізації у 2014 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні
29.07.2013,10:37 | Проведення засідання громадської ради при райдержадміністрації
30.11.2012,16:09 | Зразки документів до повідомлення
30.11.2012,15:59 | Повідомлення про початок формування нового складу громадської ради при Міловській районній державній адміністрації та підготовку установчих зборів
11.06.2012,15:39 | Засідання громадської ради
16.03.2012,00:00 | Засідання громадської ради

||
Міловська районна державна адміністрація
92500, Україна, смт. Мілове, вул.Леніна, 40
Тел. (06465) 2-12-45, факс 2-15-45
Веб-сайт: http://mil.loga.gov.ua
E-mail: melovoe_rda@mel.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.mil.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Міловська РДА