Сьогодні: четвер, 29 червня 2017  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи виникають проблеми в ході проведення перевірок органами державного контролю?
Проголосувало: 45 Чи задовольняє Вас діюча система ліцензування?  » Чи підтримуєте Ви спрощену систему оподаткування?  » Кількість перевірок суб'єктів підприємництва контролюючими органами  » Як Ви оцінюєте роботу місцевих органів влади, спрямовану на розвиток підприємництва?  » Умови ведення Вашого бізнесу  »
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Міловська РДАДіяльність РДАЕнергозбереження та енергоефективність
Інформація з відновлюваної енергетики та альтернативних видів палива
 1. Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності: Енергоефективний будинок, Енергоефективна квартира та Енергоефективне ОСББ (відеоролики за посиланням) від 06.03.2017 р.
  http://saee.gov.ua/uk/content/video-energoefektyvni-porady

 2. Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності: Український ринок «зелених» проектів може бути цікавий для  інвесторів Казахстану від 21.02.2017 р.
  у форматі HTML
  у форматі MS Word

 3. Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності: Енергоефективні заходи обійдуться у рази дешевше завдяки Урядовій та місцевим програмам здешевлення «теплих» кредитів від 20.02.2017 р.
  у форматі HTML
  у форматі MS Word

 4. Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності: Участь ПриватБанку у програмі «теплих» кредитів – додаткова можливість для громадян залучити дешевші кошти на утеплення від 17.02.2017 р.
  у форматі HTML
  у форматі MS Word

 5. Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності: Завдяки Урядовій та місцевій підтримці впроваджувати енергоефективні заходи в оселях стає в рази дешевше та вигідніше від 17.02.2017 р.
  у форматі HTML
  у форматі MS Word

 6. Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності: У 2016 році значно зросла кількість ОСББ-учасників Урядової програми «теплих» кредитів і термомодернізації їх будинків стала глибшою від 16.02.2017 р.
  у форматі HTML
  у форматі MS Word

 7. Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності: Інвестиції населення в енергоефективні заходи активізують роботу українських виробників енергоефективних матеріалів та обладнання від 16.02.2017 р.
  у форматі HTML
  у форматі MS Word

 8. Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності: З початку лютого цього року ОСББ залучили вже більше 1 млн. грн на енергомодернізацію своїх багатоповерхівок від 15.02.2017 р.
  у форматі HTML
  у форматі MS Word

 9. Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності: Сергій Савчук: Законопроект, який зніме бар’єри на шляху приєднання нових об’єктів відновлюваної енергетики до мереж, вже зареєстровано у Верховній Раді України від 14.02.2017 р.
  у форматі HTML
  у форматі MS Word

 10. Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності: Продовжено дію Урядової програми «теплих» кредитів на 2017 рік від 09.02.2017 р.
  у форматі HTML
  у форматі MS Word

|| Наступна сторінка

Сторінки: 1 2 3

Архів по роках:
20162017
Міловська районна державна адміністрація
92500, Україна, смт. Мілове, вул.Леніна, 40
Тел. (06465) 2-12-45, факс 2-15-45
Веб-сайт: http://mil.loga.gov.ua
E-mail: melovoe_rda@mel.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.mil.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Міловська РДА