Ощадбанк знизив ставки за енергоефективними кредитами для ОСББ

«Теплі» кредитиОщадбанку для ОСББ стаютьщедоступнішими. Ощадбанк знизивпроцентні ставки за енергоефективними кредитами для ОСББ: відтепер для кредитівстроком до 1 року ставка становить 23%, длякредитівстрокомбільше 1 року – 24%.
На сьогодніОщадбанком видановже 1 млн. 826 тис.грн. кредитнихкоштів для 40 ОСББ. Це 2395 квартир, мешканціяких не лишеутеплятьоселі, а йзначнозаощадять на комунальних платежах. Найпопулярнішими є такі заходи з підвищенняенергоефективності, якутепленнястін, встановленняенергозберігаючихвікон та лічильників тепла.
«Сьогодні проблема термомодернізаціїжитластосується практично кожногоукраїнця. В країніпонад 240 тис. багатоквартирнихбудинків, якіпотребуютьздійсненняенергоощаднихзаходів. Враховуючизагальнонаціональнімасштабицієїнагальноїпроблеми, ми вирішилипітиназустріч людям та знизиливідсоткові ставки за енергоефективнимикредитами для ОСББ», –зазначив заступник головиправлінняОщадбанкуАндрій Стецевич.
Нагадуємо, що в рамках програми«Ощаднийдім» ОСББ може провести термомодернізаціюбудинку, значнозаощадивши за рахунокдержавноїпідтримки. Відшкодування за «теплими» кредитами становить від 40% до 70% сумикредитнихкоштів, залучених на придбанняенергоефективногообладнання та матеріалів. Розміркомпенсаціїзалежитьвідкількості квартир у будинку, власникиякихотримуютьсубсидії. Чотири ОСББ з Києва, Дніпропетровська,Харкова і Хмельницькоговжеотрималивідшкодуваннячастиникредитнихкоштів.
В обласнихуправлінняхОщадбанкупрацюютьспеціалісти, якінадаютьпрофесійніконсультаціїщодостворення ОСББ та механізмівфінансуваннязаходів, спрямованих на підвищенняенергоефективності таких об’єднань.
 
Більш детальна інформація про програму«Ощаднийдім»на офіційномусайті, в  Контакт-центрі за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовнозістаціонарних та мобільнихтелефонів по територіїУкраїни);  +38-044-363-01-33 та увідділенняхОщадбанку.
 
Прес-служба Ощадбанку